Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

janajanciarova8
12. jan 2016

Ahojte, som tu nová a teda s veľkou pravdepodobnosťou tehotná!
Pokúšali sme sa s manželom polroka, toľko testov a stále nič( už som bola ako posadnutá), v decembri som si povedala kašlem nato!!
Aa v sobotu 9.1.2015( meškali mi 2dni) , som si večer spravila test a... vysledok vidíte!!
Taká šťastnáá!!! Prsia ma bolia veľmi... v podbrušku sem tam pichanie!
V pondelok 18.1. idem k dr. tak som zvedavá...

sara34valentina
12. jan 2016

@bella1235 to.malo ist tej druhej prepáč☺tebe gratulujem

bella1235
12. jan 2016

@sara34valentina Jaj tak 🙂 ale dakujem 😉

janzi
12. jan 2016

@petkovamiruska ja som tam prišla celá off, že už teda nech sa od hormonálnej liečby a IUI pohneme niekam ďalej, že zase som nemala ani ovuláciu, ani mrchu som nedostala aj keď hormóny beriem, aj testy som mala negatívne... tak mi povedal, že najskôr urobí UZV a potom sa dohodneme čo daľej a vtedy mi hneď potvrdil tehotenstvo, aj krv mi brali ale až po potvrdení z UZV. Čiže celé opačne to bolo 😀

petkovamiruska
12. jan 2016

@janzi velmi ti drzim palce aby to teraz vyslo 🙂

lilianna1988
12. jan 2016

@janajanciarova8 jjeeeej gratula velka 🙂

cincila18
12. jan 2016

@janajanciarova8 super... tesim sa s tebou 🙂

@janzi vitaj medzi nami..

@petkovamiruska uz to mas fakt za par,zajtra budem na teba mysliet... hned ako sa vratis, piiiiiiis, prosim

petkovamiruska
12. jan 2016

Zlate ste dik... :(

threetail
12. jan 2016

@sara34valentina jaj ale mne už mešká 😀 a inak fakt som to nemyslela dáko vážne 🙂 pripisujem to len zvýšenému prísunu tekutín. Malo byť na pobavenie (a tajne som dúfala, že daktorá sa chytíte a poviete čo to je "často" 😀)

cincila18
12. jan 2016

@threetail noooooooo.. .ja chodim aj kazdych 20 minut 🙂 takze to je podla mna casto 😝

baaabenko
12. jan 2016

@jaroska mne sa to stalo prave teraz...brala som HAK dva mesiace vkuse bez prestavky, chcela som si oddialit menzes lebo mi vychadzala nevhodne a uz neprisla vobec...lekar len skonstatoval ze HAK zlyhala

jaroska
12. jan 2016

@baaabenko nestraš 😀 😝 Ja tiež beriem HAK v jednom kuse-ale vždy(v balení je 28ks).Lekár mi predpísal takú-neviem prečo...Dúfam,že mne sa to nestane,že nezlyhá-beriem ju 5 rokov...aj ked človek nikdy nevie 😀

threetail
12. jan 2016

@cincila18 ja asi každú hodinu a pol
Ja na to len nie som zvyknutá, lebo môj pitný režim je obvykle dosť úbohý

cincila18
12. jan 2016

@threetail ja neviem, nevyznam sa v tom... chlapi,ked piju pivo, chodia aj kazdych 5 minut 😀 ale u mna je to fakt casto, ty si este v norme podla mna 🙂

baaabenko
12. jan 2016

@jaroska no mozem ti povedat ze mne vcera lekar potvrdil tehotenstvo z krvi a som z toho mimo este teraz...takze ja sa hlasim ako zivy priklad toho ze je to mozne.

zunajda
12. jan 2016

@janzi gratulujem a ak sa môžem opýtať, merala si si BT?

sara34valentina
12. jan 2016

@threetail odpoviem ti inak😉😉😉😉😉moj priznak bol napr aj smäd☺☺☺☺☺takze ta smädi a preto chodis cikat😝pocuj vsak urob test rano😊

looola
12. jan 2016

Baby, viem ze to sem nepatrí, ale ktoré chodíte na koníka cez mobil alebo tablet od dnes zakaždým ked kliknem na ikonu koníka odomňa chce prihlasovacie údaje a heslo, doteraz som ostala prihlásená aj ked som vypla mobil. Je to veľmi otravne, nakoľko chcem nakuknúť len na par sekúnd a furt sa musím prihlasovať . Vám sa to nestáva ?

petkovamiruska
12. jan 2016

@looola mne nie

petkovamiruska
12. jan 2016

Dievcata mala som trosku hnedy vytok :( cize uz asi fakt pride...

jollinka22
12. jan 2016

Aj ja mam v tel ale Nemusim sa stałe prihlasovat ...

looola
12. jan 2016

Ani ja som nemusela, do dnes, od dnes ma stále odhlási 😕

looola
12. jan 2016

@petkovamiruska uvidíš, ale ked sú testy negatívne tak asi MS len meškal , mne meškal raz max.5 dni len tak a potom sa spustila bez bolesti, len tak z ničoho nič

petkovamiruska
12. jan 2016

Tak ja som z kola von...ale lepsie tak ako v neistote 🙂 tak budeme sa snazit naplno dalej :( dobru nocku kocky a dakujem za mile slova vsetky ❤

janzi
13. jan 2016

@petkovamiruska dostala si ms? ??
Moj test čistý ako ľalia v mieste druhej / 😒

janzi
13. jan 2016

@zunajda by si nemeriam

threetail
13. jan 2016

@janzi môj test je je tiež krásne biely s jednou /.

jaroska
13. jan 2016

@baaabenko no,ostáva mi len dúfať,lebo dalšie dieťa by som nechcela-kôli tomu,že som sa cez prvé tehotenstvo natrápila-prvé3 mesiace samá nevoľnosť,nie ranná,ale NONSTOP 24 hodinová,zvracanie 100x za deň 🙂 Takže ešte raz by som to prežiť nechcela 🙂 Viem,že pri druhom to tak nemusí byť,ale mám obavy,že čo ked predsa 🙂 Ale ak by HAK zlyhala,tak by som to nejako vydržala 😉

petkovamiruska
13. jan 2016

@janzi mam taky hnedy vytok ale uplne minimalne...som si myslela, ze do rana dorazi a nic sa nemeni...cakame u lekara :(

kikus1190
13. jan 2016

Ahojte žienky, rada by som sa podelila o moje skúsenosti. Minulý rok v októbri sme prišli o naše prvé bábanko. Bola som v 7 tt, hoci moje tehotenstvo netrvalo dlho bolí to neskutočne aj teraz. Prvé príznaky som spozorovala dosť skoro v prvom rade to bola hnačka, len raz v noci ale potrpela som si. Vtedy mi to začalo vŕtať v hlave keďže som v ten deň nič ťažkého nezjedla. začala som si vyhľadávať na rôznych fórach, či je možné aby bola hnačka príznakom tehotenstva. Na moje počudovanie to bol jeden z možných z príznakov. Keďže na test bolo ešte priskoro nechala som to tak, až v jednej krásnej noci som sa z ničoho nič prebudila a vedela som, že čakáme mimino (ja viem je to smiešne, ale proste som to vedela, intuícia). Na druhý deň to mi už tuším meškala asi deň dva som si išla kúpiť test. Na moje veľké počudovanie vyšiel negatívne 😠 ale ja som vedela, že to tam je a nedalo mi... asi o dva dni som si išla kúpiť ďalšie testy, keď som sa dočítala, že najlepší je ranný moč, počkala som do rána. Vtedy mi vyšiel taký slabý dušíček, že som ho videla iba ja. Priateľ ma samozrejme trošku podpichol, že vidím to čo chcem, ale ja som bola neoblomná. Každé nasledujúce ráno som si spravila test a druhá čiarka bola silnejšia a silnejšia, tak som sa neskutočne tešila. následne prišli ranné nevoľnosti, ale nie také strašné, bez zvracania.Bolesť bruška som pociťovala dlhšie a všetko mi strašne páchlo a smrdelo. Najmä paprika. Bolesť pŕs bola strašná ani dotknúť, síce ma bolievali aj pred ms, ale toto bolo stokrát horšie.
K lekárovi som sa nevedela dostať, lebo som prechádzala od starej k novému, keďže som starej doktorke veľmi neverila. a Potom prišlo to kruté ráno keď som zistila, že krvácam. utekali sme na pohotovosť lebo bola nedeľa. Strašne dlho som čakala na doktorku, ktorá vtedy slúžila lebo bola akurát na pôrodnici. po vyšetrení mi povedala, že už žiaľ bábenko nevidí ☹ . potom som si ešte poležala v nemocnici štyri dni aby vyvrátili mimomaternicové. ☹

No aby som prešla k veci, môj nový a obľúbený doktor mi povedal krásnu vec, že je vianočný čas ako stvorený na malé miminko. 😉 tak sme sa na zimnej dovolenke do toho pustili, na prekvapenie moje mi vychádzala aj ovulácia. A ja mám pocit, že začínam niečo cítiť. Nie som si istá ale bolesť bruška, pŕs a citlivosť na pachy sú tu opäť tak dúfam, že si to len nenamýšľama a nie sú to len pms. Cyklus mávam taký 30-32 dňový. dnes je 30 deň a ms nikde. počkám ešte do pondelka a ak nedostanem pôjdem si kúpiť testy. najlepšie mi vtedy ukázal Gs Mamatest. akú máte vy skúsenosť s týmto testom, alebo aký odporúčate,? dúfam, že som Vás veľmi nenudila. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre