Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bianka...
9. máj 2016

Vo stvrtok som mala dostat menzes, no par dni som len tak spinila. Len akoby vytok. Ziadne krvacanie. Prsia mam naliate a jemne pobolievanie v podbrusku. Je to falosny poplach, ci? V nedelu som si robila test nic len hedna ciarka. Nevyhodila som ho. A dnes sa ram objavila 2 ciarka. Nechapem...najskor nic a potom po case 2 ciarky.

laska07
10. máj 2016

@bianka... skus este raz zajtra s ranneho mocu.Test po casovom limite by sa nemal ratat.

veronikanellka171
10. máj 2016

Ahojte, vysadila som antikoncepciu o tyzden skor, prisiel menzes ako mal.. To bolo 31.3.2016 a odvtedy menzes nemam.. Beriem aj femibion nakolko sa snazime o babo. V nedelu som len tak si urobila test a bola druha palicka slabsia.. Hned rano som sla k lekarke ale vobec nic mi nevidela. Odchadzala som nestastna. Hned na to som si spravila dalsi test a znova druha ciarka slaba.. No zasa mi to nedalo a urobila som si ten digitalny a ukazal mi 2-3tyzden. Rano som bola na krvi.. Co si myslite?

barbi48
10. máj 2016

Ahojte babulky chcem sa s vami poradit a podiskutovať...Ms mi este nemeška ale od piatka vecera co spapam vyvraciam som.unavena pobolieva ma bruco a aj vajcovody....kamoska mi vnukla ze mam si spravit tehu test..tak som si ho spravila prvy viesiel so slabou ciarkou..ten som robila štvrtok na vecer...v pondelok tj vcera som si robila tiez..bola tam slaba ciarka zase tazko vyditelna dnes rano som na neho pozrela a bola uz silnejsia ..pridala som fotto s cca 2 hodinky dozadu ..co poviete? doktora mam az na stvrtok a ja som ako na ihlach

pepka123
10. máj 2016

@veronikanellka171 ja myslím že je to tam 🙂 krv vyšla ako??? Či ešte nemáš výsledok???

veronikanellka171
10. máj 2016

@pepka123 zajtra rano bude tak som zvedava 🙂

veronikanellka171
10. máj 2016

Ale je mozne ze absolutne nic nevidela? Lebo som na nervy lebo ma postrasila aj s mimomaternicovym :(

salome51
10. máj 2016

@veronikanellka171 myslím že je to tam 😉 . Je možné že doktorka na sone ešte nevidela nič. Mne tiež robil doktor sono v 5 tt a ešte mi nepotvrdil tehotenstvo, len na základe výsledkov z krvi. Ak je to naozaj len 2 - 3 tt tak je normálne že nevidela ešte nič. Neboj sa. Určite budú mať ráno pre teba dobré správy. 😀

schelly2910
10. máj 2016

@zuzanka3381 tak dnes mám za sebou prvé vyšetrenie🙂 zatiaľ všetko OK, 20.5. mám prísť na sono, malo by už byť vidno srdiečko 🙂

zuzanka3381
10. máj 2016

@schelly2910 Super, tak len oddychuj, šetri sa, nestresuj a teš sa na bábo 🙂 Uvidíš, aký je krásny pocit, keď uvidíš bijúce srdiečko a keď ti ešte zapne zvuk na sone, neopísateľný pocit, no najkrajší zvuk na svete, aký môže jedna žena počuť. Vždy som pri sone plakala, keď mi zapol zvuk, milovala som tú hudbu 🙂 Držkaj sa

judy20
10. máj 2016

Babenky...poradte mi...od zaciatku plodnych dni sme sa s priatelom pokusali o babo..strasne ma bolelo brucho,prsia.mala som divne chute,2 tehu testy negat. A dnes poobede taky ruzovy vytok.teraz neviem ci mi zacina mrcha nakolko mi 3dni meskala.... podla vas?

coko_sima
10. máj 2016

@judy20 žiaľ treba vydržať a sledovať ako dlho to bude trvať a či sa spustí mrška alebo nie 😒

judy20
10. máj 2016

No bohužial mi nič ine neostava len čakať :-/

coko_sima
10. máj 2016

@judy20 budem silno držať palce oki ??? hlávku hore ak nezadarilo teraz treba veriť že sa zadarí nabudúce 🙂

mima283
10. máj 2016

@veronikanellka171 ona to ta lekarka podla mna tak skoro nevidi mala ti urobit vysetrenie krvi

mima283
10. máj 2016

@veronikanellka171 ale podla mna je to evidentne ze su tam dve palicky 😊

veronikanellka171
10. máj 2016

@mima283 ano ved dnes som bola na krvi a rano vysledky.. Tak sa aj tesim aj bojim ze tam nebude nieco v poriadku :(

liliputka23
10. máj 2016

Ahojte myslite ze je to tam ??

coko_sima
10. máj 2016

@liliputka23 áno 🙂 ja som si robila dneska po dvoch dňoch ale už ku večeru a mala som ešte slabšiu...takúto som mala ja .. 🙂 a to som hľadať musela a škúliť lebo som si nebola istá či to tam je abo nie :D

mima283
10. máj 2016

@veronikanellka171 ale neboj sa veď to je strašne skoro to nie je vidno na sone hlavne sa nenervuj 🙂 ja som bola v piatom či šiestom už teraz neviem a ledva to tam videl 🙂

bianka...
10. máj 2016

Dievcata...test urobeny a za chvilku / / som v tom 😊😊 dufam ze nam vsetko dobre dopadne....❤❤❤ a to sme sa chceli pustit na plno so vyroby o tyzden na dovolenke xixi a my uz sme vyrobili. Made in doma. Schudla som 19 kg 😊 tak mozem priberat 😂😂😂

nika_ka
11. máj 2016

@liliputka23 Podľa mňa hej 😉 🙂 Skús testovať každým dňom ráno, či bude čiarka silnieť 😉

veronikanellka171
11. máj 2016

Krv pozitivna, v piatok o 8 idem zas k lekarke 🙂

baska26
11. máj 2016

@adusko123456 ahojky, tak MS prave dorazila.😐 no nevadi. Mozme skusat v dalsom cykle. Objednala som sa aj na PP na gyndu. Min.rok nevidalo. Tak snad to ze som pribrala od posl. Porodu vela nezavazi, ale skusim ich dat dolu co najskor. 😉
Dufam, ze tebe sa dari dobre a o chvilku mozes zacat zas pracovat ma mimi. 😄

pepka123
11. máj 2016

@veronikanellka171 hlavne sa neboj...teraz ešte nemusí byt nič vidieť...vidíš ja som kôli tomu ešte u dr.nebola...chcem ísť tak aby bolo už vidieť a počuť 😉

lili225
11. máj 2016

@veronikanellka171 ahoj...takto isto som bola aj ja...presne taká slabšia druhá čiarka, digi mi ukazoval 2-3 týždne...tak som šla k lekárovi...to mi meškala 10 dní...nič nevidel a povedal, že to tehotenstvo nie je! mala som prísť o týždeň na kontrolu...už tam bol vačok...že niečo sa tam vyvíja no nie je to v poriadku...tiež ma strašil s mimomaternivovým...poslal ma do nemocnice na špeciálne sono...tam ma objednali až o 3 dni, čiže som bola stále v neskutočnom strese..na sone mi povedali, že tam je vačok a žlté teliesko..mala som prísť o ďalšie 4 dni...že ak tam bude už 4mm embrio a blikajúce srdiečko je všetko ok...a ja bolo..neskutočná radosť...asi som sa moc rozpísala...len som ti chcela povedať, aby si myslela pozitívne...viem, hovorí sa mi to už ľahko, no mňa vystresoval hlavne lekár, ktorý to hneď zmietol zo stola, že to nie je ok, nie je to tehu, potom je to mimomaternicové, nevyvíja sa to správne...a už to moje nie tehotenstvo má pol roka 🙂 a mne sa iba posunula ovulácia...ak pôjdeš znova na kontrolu, isto tam už niečo bude 😉 a všetko bude ok 🙂

adusko123456
11. máj 2016

@baska26 ahoj nevadí nič to 😊 no ja už všetko nechám na prilrodu aj keď ja som tiež dosť pribrala. No nenapadlo by ma že to može nejak robiť neplechu 😊 držim palce raz to prídw určite 😊

nika_mela
11. máj 2016

ahojte baby 🙂 potrebujem radu od vás, včera som si robila test bol tam taký slabý duch, dnes mi mala prísť MS ale namiesto krvy som mala slabé špinenie ale ako to špinenie prišlo tak aj odišlo a odvtedy nič, nikdy mi nemešká, 5DPO ma pichalo podbrušku a trvalo to tak dva dni a prestalo, odvtedy sa cítim ako keby ma auto prešlo 😖 neviem čo to može byť, počkám pár dní či príde MS alebo nie spravím znovu test :( nemali ste niekto také podobné?? ďakujem za odpovede 🙂

kuukii
11. máj 2016

@nika_mela ak bol slabý duch, tak gratulujem 🙂

ba_by
11. máj 2016

@nika_mela mala som presne to isté a dcéra už 2roky 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre