Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

fidoorkaa
23. jan 2013

@extrem000 ja som bola druhy krat u svojho nie ineho asi som to zle napisala

extrem000
23. jan 2013

@fidoorkaa aha, no jasne, ja som si to asi zle prečítala, no dufajme, že to bude tiež tak , no až takto v stredu, no už aby bola 🙂

janaplt
23. jan 2013

@pegi7474 jooooj moja velmi pekne ti dakujem si pokladik 😵 inak dnes som bola taka nervna ze by som najradsej niekoho zabila 😀 vsetko mi vadilo 😀 a vzapeti som bola jak medik 😀

pegi7474
23. jan 2013

@janaplt no to moze byt veru jaj nech si ved to je to najkrajsie obdobie ked to malicke rastie v brusku a potom zacne kopkat jaj a nam sa nedari ja uz som na nervy a este ked vidim v robote denno denne baby tehotne tak mi je do placu. robim v nemocnici a ked si donesu krv tak im veru aj trosku zavidim a mne ostavaju len oci pre plac ☹

janaplt
23. jan 2013

@pegi7474 joj no to ti verim, ale nesmies klesat na duchu! musis v prvom rade mysliet pozitivne a ono to URCITE PRIDE!!! Ver mi! 😉 takze hlavku hore a usmev prosim 😉

pegi7474
23. jan 2013

@janaplt dakujem ti mocaj ked je to tazke ale budem sa snazit sak mam aj uzasneho muzicka ktory stoji pri mne 🙂

janaplt
23. jan 2013

@pegi7474 no vidis moja, spolu to zvladnete, som si tym uplne ista!!!! Daj na moje slova a potom si na ne spomen ked najdes krasne // na testiku 😵 uvidis, najdi si nove konicky a trochu menej sa sustred na "robenie babatka", uzivaj si keksik so svojim muzikom a otehotnies ani nebudes vediet ako 🙂 mna teraz ani nenapadlo ze by som mohla nahodou otehotniet, no ak nahodou, bol by to zazrak a boli by sme samozrejme velmi stastni. Zajtra pojdem okolo lekarne tak potom budem robit dalsi test a podla toho sa uz asi rozhodne ci ano alebo nie 🙂

pegi7474
23. jan 2013

@janaplt hej tak to bude a tak to urobime uz sa to neskor musi podarit a sustredime sa na nieco ine a bude fajn 🙂 😉

azmuk
23. jan 2013

@janaplt Ahoj, nuz tak uz jedine navsteva lekara, ak mas priznaky a MS nikde...niekedy sa stava ze zena je tehotna a test negat., nikdy vsak nie naopak 😉

janaplt
23. jan 2013

@pegi7474 vidis takto sa mi to paci 😉 budem drzat prsty, najviac ako viem 😵

janaplt
23. jan 2013

@azmuk Ahoj, dakujem, testnem este v piatok, pripadne cez vikend a ak negativ tak zbehnem k lekarke, to je jasne 🙂 dakujeeem

spikella
23. jan 2013

Dobrý večer, tak poslední ms 18.prosince, cyklus 30 dni,,a menstr. nikde, test negativní,,,samozřejmě potřebuju slyšet..že šance na dvě čárky ještě je.... krásný večer všem 🙂

pegi7474
23. jan 2013

@spikella no mozes byt a prajem ti nech si 🙂 😉

helenamatyi
23. jan 2013

mužu byt tehotna ms 24.12.2dny kratke aslabé jen špineni...udelala sem test ale negtivny,,,tenhle měsic ms19 ale zas špineni 2 dny ale objevilo se mlezivo po potlačení co myslíte

helenamatyi
23. jan 2013

@spikella podle mne určite seš v tom 😵

janaplt
23. jan 2013

@spikella ja som na tom takisto, menzes takisto a test z piatku tiez negativny

spikella
23. jan 2013

@janaplt no s trpělivostí jsem na tom fakt bledě,tak pořád jen doufám. Držím nám všem palce@-}--

janaplt
23. jan 2013

@spikella ja nam takisto drzim palce 😵

spikella
24. jan 2013

@janaplt Krásné dopoledne, tak jak jsi na tom? Já zatím netestuji, ale MS se naštěstí taky neobjevila,,,jen naběhlá prsa..
u prvního dítka jsem nepozorovala nic, protože to nebylo intenzivní snažení a test jsem dělala min. deset dní po vynechání,,,takže se nemám čeho chytit....

julinka73
24. jan 2013

Ahojky a preju krasni den,mam prozbu 2.1.2013 jsem mela mesicky a trvali 5 dni 19.1 jsem mela nechraneni sex a tak bise rada zeptala muzu bit tehotna nebo ne.prosim o odpoved.dekuji Julinka73

spikella
24. jan 2013

@julinka73 jestli je Julinka stejne jako na obrazku chlapecek,,tak bych tehotenstvi vyloucila... 😀

julinka73
24. jan 2013

@spikella jsem tu nova tak ano Jsem to ja tak muze biz tehotna nebo ne

zizimimi
24. jan 2013

ahojte babulky takze tri mesiace som prala hak koli silnemu menstruacnemu krvacaniu..potom som vysadila lebo dr mi povedal ze nech potom skusim vysadit ci za to neupravy potom som normala ms dostala...potom zasa dva mesiace nedostala a naposledy som mala ms 25.11.2012 do 1.12.2012 a od vtedy nic robila som si aj testy vsetky negativne...aj ma pobolievaju krize ale stale nic aj som si dala cervene vino a nic...pribrala som 4 kila u mna neobvykle...neviem ci mam teda naspet tu hak nasadit poradite?

zizimimi
24. jan 2013

@julinka73 a co tak test?...tehotna byt mozes..

julinka73
24. jan 2013

@zizimimi ddoktorka mi zekla ze mam počkat do 2 unara ale ja myslim ze to je zbitečne čekat tak dlouho
neni to nejak brzi si udelat test

zizimimi
24. jan 2013

@julinka73 moja...niektorej test ukaze skor niektor neskor na pribalovom letaciku na teste mas napisane ze 5 den po oplodneni ale skus az na ten 11 den...dnes mas od toho 5 den..tak este pockaj...a kedy ocakavas ms?

spikella
24. jan 2013

@julinka73 sance je vzdy,,nemuzem odhadnout tvoji ovoluci..kazdopadne 5 dni po oplodneni,,to ani ten nejcitlivejsi test nepozna.

julinka73
24. jan 2013

@zizimimi ja je mam nepravidelne tak ze ja nevim

zizimimi
24. jan 2013

@julinka73 tak ty nevis ani jak dlhy mas cyklus a ani kedy mavas ovulku....no pekne..

julinka73
24. jan 2013

@zizimimi ja nevavim jak se pozna ovulaci moc se omlouvam ja jen vim ze jsem mela mesicky 2.1 a trvali 5 dni tabletky neberu zadne aspon dva roky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre