Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

borkavan
4. dec 2013

@newesta
@emka1402 no aj zo mňa to vyteka pravidelne. Neviem prečo. Ale však hádam to nie je zle? Či hej? Alebo mám niečo zablokované? Nikdy som sa tým nezaoberala. Ale však je to logické, že to z človeka vytečie, ked sa postaví. Ja obyčajne chodím na záchod lebo sa mi vždy chce cikať po tom. A vtedy to vyteka. Baby ma nestrašte, že je to zle, alebo tak nejak. Hádam sa jedna zatúlala a oplodnila ma. Lebo bude beda.

borkavan
4. dec 2013

@dievcatko112 počúvaj, ty prestaň alebo ťa nahlásim adminovi. bud si pubertiak čo nevie čo s časom alebo mladá šťanda. Takže ešte raz tu uvidím, takýto priblblý a do očí bijúci príspevok, že sa jedná o maloletú osobu, tak ťa nahlásim adminovi a zruší ti nick.
Alebo si dospelý/á debilko/debilica, čo sa tu ukájaa na takýchto debatách. Choj sa liečiť v tom prípade.,
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mantilka
4. dec 2013

@newesta ja som robila test az na 34 deň a cyklus mám 28 dňový a vyšla mi veľmi silná druhá čiarka...takže už som si bola istá. Držím palce 🙂 ....a vymysli nejaké romantické oznámenie pre mm 🙂

emka1402
4. dec 2013

@borkavan nebooj, ja myslím, že to čo sa tam má dostať sa aj dostane 😉 myslím, že to žiadny problém nie je, myslím, že je to aj celkom prirodzené aby niečo vytieklo 🙂

newesta
4. dec 2013

@mantilka jeeezusku ta kde tak dlhooo mam vydrzat? waaaa 😀 no musim nieco vymysliet 🙂 poradte nieco?

newesta
4. dec 2013

@mantilka a dakujem 🙂

majka_3
4. dec 2013

@dievcatko112 nemyslíš vážne..ja ako jediná ta neodbijem??? pred mesiacom som ta tu uľudnovala že nie si tehotná pri podobnej téme...som ti hovorila daj si antikoncepciu... alebo keď neviete sexovat tak to nerobte!!!! raz sa može stat,ale aby si sem prispievala takéto chujoviny.....proste toto čo tu píšes nemá hranice...najprv som si vážne myslela že potrebuješ pomocť.....načo to robíš?načo robiš niečo a potom sa tu budeš stresovať či nie si tehotná??koľko máš prosím ta rokov? honit cez kondom??? to možeš zrovna lízať zabalene lízatko... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 mam tep 200 😠

nipastelka
5. dec 2013

ahojte som tu nova 😉 s manzelom sme sa zacali snazit o babatko minulý mesiac. myslim ze som odhadla pomocou ovulacnych testov ovulku, a tak sme to robili dva dni pred dnou, cez nu a aj tri dni po nej kazdy den..a potom uz len tak trikrat za tyzden. o tri dni mam dostat menzes, mam strasne bolesti v podbrusku tak som si urobila test a vysiel negativny.. 😖 kedy ho mam zopakovat? tie tri dni asi nevydrzim ..

helulik
5. dec 2013

@nipastelka podla mna test robit pred tym ako ti zacne meskat ms je uplne zbytocny... 🙂 takze ak ti bude meskat, urob vtedy... 🙂 to cakanie je hrozne...ja tiez cakam... :D

nipastelka
5. dec 2013

@helulik a ako dlho sa snazite vy? snazit sa rok je premna strasna predstava ☹

helulik
5. dec 2013

my presne od 13. novembra... :D vtedy sme si tak povedali, a sak skusajme... 🙂 tak skusame... a cakame... 🙂 to aj pre mna je hrozna predstava... 🙂 ale nic neboj...dobre to bude a coskoro zistime... 🙂

helulik
5. dec 2013

@nipastelka my presne od 13. novembra... :D vtedy sme si tak povedali, a sak skusajme... 🙂 tak skusame... a cakame... 🙂 to aj pre mna je hrozna predstava... :D ale nic neboj...dobre to bude a coskoro zistime...

nipastelka
5. dec 2013

@helulik wau aj my presne vtedy som mala ovulku 🙂) no tak som zvedava ako dopadneme, drzim prsty

helulik
5. dec 2013

@nipastelka tak ja neviem ci som mala, alebo nie...ale sme si len tak povedali, ze skusime...lebo u mna je tazke urcite ovul.dni, kedze mavam nepravidelnu ms... 🙂 veru veru, myslime pozitivne.. 🙂

nipastelka
5. dec 2013

no neviem prvykrat som si zistovala ovulku..neviem ci to bolo spravne 🙂 ale tak od posledného dna MS som ocikavala poctivo ovulacne testy, vzdy som mala len jednu palicku a zrazu sa objavili dve, priblizne rovnako silne..no a na dalsi den znovu uz negativne. takze ovulku som mala den nasledujuci po tom, čo mi ovu test ukazal dve ciarky, ze ?? inak aj bolesti vo vajecnikoch som mala a tiez som sa vyhadzala na tvari jak blazon. takze asi patrim k tym, ktorym ovulku signalizuju aj bolesti a vyrazky 🙂

curlysu
6. dec 2013

@lubka1983 ahoj lubka, tak bola som dnes pri dr., spravila mi sono ale nic nevidela, ze ak nedostanem ms do 18.12. tak sa mam prist znovu ukazat, ze opat spravi sono, pretoze ak by sa nam to podarilo ku konci cyklu tak dnes to nemuselo byt vidiet vobec a ak opat tam nic neuvidi tak ze mi ms vyvola. ja som si aj vcera spravila testik lebo mi to nedalo a mne sa zda ze tam cosi slabulilinke vidim ale neviem, ci to nie je len kvoli tomu, ze tam nieco chcem vidiet 🙂. a tebe sa ako dari??? vsetko v pohode??

lubka1983
6. dec 2013

@curlysu ahoj.no aspon trocha mozes byt kludnejsia.uvidime 18 pockaj par dni a urob test este jeden.nepovedala ti ci je maternica zvecena alebo vysie??to by mohlo byt zacinajuce zeh..a ja?vsetko zatial ok v pondelok idem ku gyn na sono,tak sa neviem dockat🙂

curlysu
6. dec 2013

@lubka1983 juuuj ti veriiiiim 🙂)) nie nepovedala mi... ale ked mi dorobila sono tak som sa utrela a mala som tu vreckovku taku zaspinenu kus ruzoveho a kulilinko krv... tak som si hned ze do kelu na co som za mou isla ze uz dostavam ms... ale teraz ked som na wc bola tak uz ani naznak nic ... ved uvidime a hej spravim si zasa o par dni testik aj ked drahy po mbe huci ze som jak posadnuta, ze este len teraz sme zacali so snazenim a ja hned cakam ze bude mimi... ze mam to nechat tak v klude byt 🙂) jemu sa to povieee 🙂

cipolina88
8. dec 2013

Ahojte baby, chcem sa Vás mamičiek opýtať, či ste nemali náhodou podobné pocity ako ja teraz... 27,28 sme mali podla lekara ideálny čas na splodnenie, nakoľko vajíčkou už bolo na ceste...tak sme sa snažili s manželom, to boli dni streda štvrtok, no a od nedele som mám nafúknuté podbruško, sem tam také zvlášte pichanie, ale nie je to bolestivé, ale proste cítim to, dalej mám nafúknuté prsia a dosť a dosť bolestívé a tvrdé okolo bradaviek... ( a tieto veci mi začali pred cca 11 dní pred očakávanou MS ) a este sa mi chce stále spať.... robila som si teraz v piatok test, ale bol negatívny...je to este skoro na test? ( vychádza to, že som si ho robila na 10 den po moznom oplodnení ) tak som bola z toho dosť smutná... s manželom veľmi tuzime po babetku... mrchu ako to tu nazývate by som mala dostať teraz v stredu - 11.12.2014, mávam PMS unavu aj bolestivé prsia, ale nie 10 dní pred... čo si o tom myslíte?

ivec16
8. dec 2013

@cipolina88 moze a nemusi to byt tehu, musis este chvilku vydrzat... Drzim palce ;)

cipolina88
8. dec 2013

@ivec16 ďakujem 🙂 ty si už mamička?

julka82
8. dec 2013

@cipolina88 tak tak môže a nemusí. Aaale presne ťahanie v podbrušku (pichanie) a nenormálnu únavu som mala aj ja a test ukázal ducha na 12 DPO, tak treba ešte počkať aspoň 2-3 dni a prípadne potom skúsiť testík ak nevydržíš. Ak takéto príznaky bežne pred ms nemávaš tak to na tehu vyzerá, držím palce 🙂

laurital
8. dec 2013

@cipolina88 Můžeš a nemusíš.Test bych si udělala nejdříve týden po vynechání MS.

ivec16
8. dec 2013

@cipolina88 nie este bohuzial nie... raz som bola tehotna, neskoncilo to dobre, ale mala som podobne priznaky ako ty.. tiez mavam bolestive prsia a PMS, a ked som bola tehotna tak tie prsia boleli skor, uz skoro 2 tyzdne pred mrskou.... a v noci som sa budila na to, ze som hladna... drzim palce nech ti to vyjde...

cipolina88
8. dec 2013

@julka82 za 3 dni by som mala dostať MS, unavená bývam týzden pred MS, ale prsia sa mi trošku nafukujú tak tesne pred MS a brucho mávam nafúknúté až v deň MS, teraz ho mám nafúknuté hádam asi po 3 dňoch od snažilkovania, dakujem baby budem informovať 🙂

julka82
8. dec 2013

@cipolina88 ja som mala také neskutočné ťahanie v podbrušku, že to niečo muselo byť. Uvažovala som aj nad cystou a pod., no bolo to tehu 🙂 , veď uvidíš sama. Ono keď človek chce dieťatko tak si často začne nahovárať aj príznaky kt. sú úplne bežné aj pred ms, takže nechaj sa prekvapiť 🙂

meggie393
8. dec 2013

ahojte,chcela by som vediet ci mate skusenosti s niecim takymto:
MS mi meska 12 den,testy negativne,ziadne bolesti,trosku svrbenie bradaviek,mierna bolestivost prsnikov na bokoch,ale nic strasne,toto mavam pres MS ,ale ona stale nikde,ziadna cysta,ani vytoky,pochybujem,ze to je z prechladnutia,pretoze aj napriek problemom od spodu sa mi vzdy spustili riadne.Myslite ,ze to moze byt zo stresu? Zeby az takto meskali? Dakujem za odpovede 😒

klaudia84
8. dec 2013

baby prosim poradte,dnes som spravila tehu test,a je tam duch,slaba druha ciarka,ale viditelna.a poobede som dostala menzes.co mam o tom mysliet?

katkasofi
8. dec 2013

@cipolina88 a nestipu ta bradavky?

bubu4125
8. dec 2013

@klaudia84 sú ženy, čo i napriek tehu dostanú ms aj dva tri mesiace... Sprav si test aj zajtra, príp choď zajtra k dr... Alebo ak máš veľké obavy, tak pohotovosť funguje celú noc.... Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre