Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lilaahmmad
28. dec 2013

@milluska tiež ešte nemám ms ani bolesti uz, no tie testy ma utvrdili v tom, ze si presunieme snazilkovanie na další rok 🙂

milluska
28. dec 2013

@lilaahmmad aha a kedy ti vychadza ms nemohla si robit testy prilis skoro? niekomu stupa hcg velmi pomaly.. Ktory dpo si bola na krv?

besnota
28. dec 2013

@funy ano funy tak som to myslela ci kyselinu listovu a tak 🙂

besnota
28. dec 2013

@milluska no ja mavam vzdy divoky vytok pred MS, takze moze to byt

lilaahmmad
28. dec 2013

@milluska 13 ty den po ovulacii som bola na krv

lilaahmmad
28. dec 2013

@milluska v nedeľu čakám mrchu :( ale neva, v januári to isto vyjde

lilaahmmad
29. dec 2013

@milluska okrem toho krvne testy ti zachytila aj minimum hcg, a ja mám nulu, ale ide sa dalej

borkavan
29. dec 2013

@all ahojte, tak ja patrím k snažilkám tiež, už asi 3 mesiace, tento zatial neviem. Ale chcela by som sa spýtať na ovu testy, či sa dajú kupiť aj normálne v lekárni a aké su najlepšie. Teplotu si zatial nemerám, nechce sa mi. Chcem to skúsiť tými ovu testami a nechcem trapošiť v lekárni.

besnota
29. dec 2013

@borkavan skús lauritku (lauritka) ona predáva ovu testy 😉

dobi382
29. dec 2013

Ahojte chcela by som sa spítat dnes len tak som si robila test pepino a vyšiel duch,strašne ma bolia bradavky a pália.Mrcha skončila 19.decembra ked mam podprsenku na sebe tak to trolinka pomože ako nahle sa ich dotknem horor 🙂

borkavan
29. dec 2013

@dobi382 a čo sa chceš spýtať? však už jedno dieťa máš... tak o čo ti ide? akurát sa chceš pochváliť. tak nech sa ti to podarí do šťastného konca ale nemachruj tu prosím.

milluska
29. dec 2013

@dobi382 ahoj no ak ratam tak ratam este by si mala byt len par dni po ovulke ci? kedy cakas ms? kolky den po ovulke si? aj ja som mala citlive bradavky ale test by mal ukazat tehu az najskor 7dpo

milluska
29. dec 2013

@borkavan ved sa len pyta, na tom nic nie je, takze klidek tabacek, kazde tehu je ine, aj ja mam dieta a zavitala som sem s otazkou ci nemozem byt tehu, to snad nie je hriech 😉

milluska
29. dec 2013

@lilaahmmad tak ako ms. moja dosla ☹

milluska
29. dec 2013

@lilaahmmad tak na to sa az tak nespoliehaj. Prave riesime na inej teme ze jednej babenke bud zle vyratalo ovulku alebo k uhniezdeniu doslo az na 12/13dpo, bo krv negat a otri dni pozit test, takze deje sa vselico.. Zalezi ci ti ta ms dosla

dobi382
29. dec 2013

@milluska Dakujem ale neviem presne kedy mi prišla ovulacia menzes ma príst 12 januara

aylinmetin
29. dec 2013

Zdravím všechny mam dotaz ! S manželem sme mely styk 24.12.2013 zitra co jest 30.12.2013 to bude presne týden co mam bolesti v podbrisku a zádech těžší nohy! Bolesti mi zacaly uz 3 den jako pred MS Ale tu mam dostat az za zhruba 20 dni! Na tváři mam více pupínku které jsem nikdy nemela! Ikdyz spim dlouho tak i presto cely den prozivam! S tehotenstvim nemam zatím zádné zkušenosti bohuzel a test jsem si jeste nedělala asi ze strachu ze bude negativni! Dekuji vám ta případnou odpověď Aylin

sara32
29. dec 2013

@fijolka1610 ja to mam tento mes tiez tak 1den spinila 2den kramy 3den spinila.......................... tiez si mozem mysliet, tak ano su aj take pripady ze MS a aj tehu....dokonca Vela takych pripadov, tak ti teda drzim palce, vsak si urob test 🙂 a daj pak vediet 🙂)))

sara32
29. dec 2013

@dobi382 trosku tomu nechapem, MS mass mat 12januara ?a uz mas ducha? posli Foto 🙂 tak je to mozne ak si mala ovulku na 4den dc 🙂 alebo mas ovulku, mna vtedy bolia bradavky trosku ☹

lilaahmmad
30. dec 2013

@milluska ahojky, moja zatiaľ nedošla, ale brucho ma bolí presne ako na ms už

lilaahmmad
30. dec 2013

@milluska nevadí, keď si budeme bábätko veľmi priať, určite príde 🙂

lilaahmmad
30. dec 2013

@milluska ja som doteraz vždy zahniezdenie cítila, tentokrát nie, tak možno v noci mrcha dorazí

lilaahmmad
30. dec 2013

@borkavan ale čo to? Tak zhurta? Aj ja mám dve deti a a do tretice som snažilka, ako píše miluska každé tehu je iné, myslím, že toto je slobodné fórum plné správnych báb, mamičkek, či snažiliek, nie útočiacich či závistlivých žien. Všetky sa tu môžeme pýtať, radiť si navzájom a tak. Alebo sa mýlim?

borkavan
30. dec 2013

@lilaahmmad
@milluska no tak nejdem sa hadať a ani sem chodiť. možno je každé tehu iné, ale zas .... no škoda rečí. dasvidania.

lilaahmmad
30. dec 2013

@borkavan prajem ti veľa šťastia a nech sa ti splní po čom túžiš

borkavan
30. dec 2013

@lilaahmmad ďakujem aj tebe nech vyjde čo si želáš

felis
30. dec 2013

Holky, 9den od milovani, prsa mi asi upadnou, pocity zhruba jak po horske draze, vytok - bilo-pruhledny a ridci bez zapachu ci svedeni a to uz asi 4dny, podbrisek poboliva a nekdy jako fakt festove, mam zvysenou teplotu hlavne vecer okolo 37st. a uz treti den mam vecer zimnici...pres den ne, ale to se mi chce zvracet - pocit na zvraceni je hit dneska, vcera to bylo jeste ok. Uz je to skoro 7 let, co jsem byla tehotna, takze si toho moc nepamatuju, jak to přesně probihalo. Dcera navic byla chtena, takze jsem se hlidala. Tohle ditko by bylo velice neplanovane a to jako hodne neplanovany, pres HA ☹ přes tak priserne drahou HA a neuvedomuju si chybu v uzivani ☹ ...jsem tu mezi vama, co se snazite a dítko chcete, jak mimozemstan ☹ bojim se, kamaradkam offline se sverit nechci a priteli nechci zatim nic rikat. Jsem toho nazoru, ze mene je nekdy vice a zvlast u chlapu. On by plasil a kdovico a na to zvedava nejsem, dokud pripadne tehotenstvi nestravim... Vite, ditko by bylo - to joooo, jedno uz mam a nedokazala bych jit na potrat. A moje maminka loni zdarne prekonala rakovinu a i presto, ze sourozenci ziji na druhe strane sveta, tak jsme se dokazali neuveritelne podrzet a byt oporou i mamince a o tohle - o to, ze by dcera mela sourozence, o ktereho se muze v budoucnu oprit - bych ji cilene pripravit nedokazala...
Já zalozila i diskuzi, tu: https://www.modrykonik.cz/forum/spolecny-termin... ale zatim nikdo neprispel a uz to potrebovalo ven ☹ , tak pardon... Ja ty svoje příznaky uz potrebovala vyklopit :'( :'( :'(

kristinka86
30. dec 2013

Uf! Tak idem sa aj ja pýtať, len to neberte v zlom. 😔 Mám synčeka a manžel už veľmi chce ďalšie bábo. Mrchu som mala 8.12. a potom som si objednala ovulačný mikroskop. Zle som ho používala a tak sme sa s manželom milovali na plno 26. aj 27. 12. Na ďalší deň mi ten mikroskop ukázal papradie - plodné dni. Teda, zrejme som mala plodné dni aj tie 2 dni, keď sme sa milovali. Mrchu mám dostať 9.1. Mám pocit, že som tehu, aj keď je to priskoro konštatovať. Bolia ma prsia aj v podbrušku, objavili sa mi aj vyrážky, ale čo sa týka hlienu, tak ten som mala 21.a 22.12. hustý, potom už nie. 😔 Prejavilo by sa moje tehu tak skoro? Ďakujem pekne za každú odpoveď!

julka82
30. dec 2013

@kristinka86 podľa mňa prejavilo, lebo ja som to cítila od začiatku. Niektoré ženy sú jednoducho senzitívnejšie a cítia to 🙂

hancazivocich
30. dec 2013

@felis - co bereš za HA a jak dlouho? 9 dní po a respektive 5. den nějaké příznaky by být neměly... Nevím, v jaké jsi části platíčka, ale některá HA to prostě i dělá - prsa, pokud ji máš nově, může být i nevolnost.. To jsem měla já, na začátku. Ale zimnice, atd - nebolí tě něco, někde? K tomu ta teplota? může to být nachlazení, infekce... Já si těhu příznaky vsugeruju i nyní, při HA.. stačí např. to, že lítám častěji na wc, brní mě prsa, nebo tak... Si vzpomenu a jsem těhotná... Ničeho se neboj! To bude souhra náhod...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre