Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ceresnicka1990
4. jún 2012

@csina Test neviem aky som robila, dala mi ho priatelova mamka, ona je sestricka tak asi nejake mala...vies kedze som vysadila anti v marci tak mi povedali,ze to je normalne, ze mi meska,ale tak je tu aj ta unava, nieje velmi silna,ale tak citim sa ospalo a taktiez bolesti vo vajecniku pravom a tiez caste chodenie na zachod a dokonca minuly tyzden som mala strasne pocity naduvania a taktiez bolesti v podbrusku take male...takze neviem...pockam do piatku a ak sa menst. neobjavi tak si spravim dalsi test a potom sa uvidi...viem,ze niektore zeny si robili aj viacero testov a stale im vysli negativne aj ked boli teho

csina
5. jún 2012

@ceresnicka1990 tak uvidíš, príznaky by mohli sedieť ako na tehu, tak aj na stav po vysadení anti... chvíľu telo bude hľadať vlastnú hormonálnu rovnováhu a to tiež súvisí s istými príznakmi... držím palce, nech sa podarí... mne dnes dr. potvrdil skorú tehotnosť. HCG mám niečo cez 460 jednotiek 🙂

sharkaa
5. jún 2012

Maminy ako skoro sa daju pozorovat priznaky tehotenstva. Mam velmi zvlastne pocity. cca 2 dni po sexe ma velmi boleli vajecniky asi 2 dni, ja tvrdim ze to bola ovulacia, aj ked taku bolestivu som este nemala (toto bolo cca pred tyzdnom). odvtedy mam strasne nafuknute brucho, vyzeram ako v 5.mesiaci, krize ma bolia cez den, obcas ma slabo pichne asi vo vajecniku...dnes mam pocit akoby som uz mala dostat menzes, ale ten cakam asi o tyzden. Antikoncepciu neberiem, ani kondom sme nepouzili, len si manzel daval pozor. Deti mame a dalsie neplanujem, tak mam dost obavy, len sa chcem uistit, ze tak skoro po sexe neieje mozne mat tehotenske priznaky, ze? 😖 😅 Psychika pracuje na plne obratky a ja mam pocit od prvej chvile ze som tehotna, aj ked si myslim ze na 99% by to nemalo byt mozne....

lili333
5. jún 2012

Vyzkoušej těhotenský test predictor Early, je spolehlivý a přesný a ukáže ti těhotenství 4 dny před očekávanou menstruací.

mamutovazena
5. jún 2012

lekarne su zavrete pre sviatok kralovnej tazko vydrzim do zajtra kym si kupim test stale rozmyslam len o tom som tehotna alebo nie.. 😒 rozmyslam kde najdem tuto zazracnu palicku?

ceresnicka1990
5. jún 2012

Ocividne tehotna niesom, dalsi test vysiel negativ...v piatok este skusim jeden a potom sa hodim na vyvolavacku :(

kacenkaharris
5. jún 2012

Dievcence,kedy si mam urobit test, ak mam vacsinou cyklus 28-29-dnovy, ale posledny bol 33 dni (s podozrenim na prasknutu cystu) a ten pred nim bol 32 dni? Dnes som 28DC, ak ratam od zaciatku toho 33-dnoveho. Vcera mi vysiel negativ (ale robila som ho vecer), ale mam niektore priznaky tehotenstva.

xradka79
6. jún 2012

@kacenkaharris zkusila bych test znovu třeba za 2 dny

mamutovazena
6. jún 2012

prosim vas dievcata poradte mi,teh.test sa musi robit rano aby ukazal spravny vysledok?alebo to je jedno..ta palicka mi ukazalo negativne teda jednu ciarku lebo som bola netrpezliva 😖 dakujem za odpoved... 🙂

jurkovamiluska
6. jún 2012

@mamutovazena ak si tehotna tak ti ukaze dve ciarky hocikedy cez den, ale ak je to len zaciatok tak ti ukaze hned rano. mne test ukazal, ze som tehotna az v 6tyzdni, do vtedy bol kazdy negativny a to som si ich robila hadam aj 5 a vzdy rano, az ten posledny pozitivny som si robila niekedy poobede

darinkazv
6. jún 2012

@ceresnicka1990 ešte nezahadzuj šance. ja som si robila jeden test, ten vyšiel pozitívny s duchom brutálne slabým, že som si myslela, že si namýšľam. na ďalší deň ďalšie 3 testy vyšli negatívne. a skúsila som ešte o dva dni testnúť a už tam boli obe čiarky jasne viditeľné. a tie dve čiarky majú dnes 6 týždňov 🙂

mamutovazena
6. jún 2012

dakujem pekne miluka 5 testov drahe to je ale a vysledok stale zly,,

mamutovazena
6. jún 2012

jej,gratulujem k babike 🙂 tie testy su prilis drahe aj tak musime ist k doktorovy,super ze.? 😀

anka52
6. jún 2012

ahojte potrebujem poradyt mam krvavy vytok bolest brucha a kryzou mrchu som mala pred par dnama je mozne ze by som bola tehotna

ceresnicka1990
6. jún 2012

@darinkazv Tak uvidime, problem je ten,ze to moze byt kludne z vysadenia antikoncepcie...je pravda,ze mavam uz v ustach taky divny pocit, kyslost...no neviem...nechcem si velmi pripustat tu moznost zeby som mohla byt tehu,aby som potom nebola sklamana :( uvidime..ale dakujem za zdvihnutie nalady

xradka79
7. jún 2012

ahoj holky, chtěla jsem se poradit. Dle testu jsem těhotná a to cca 4tt.Volala jsem doktorce a objednala si me na UTZ příští úterý (to budu 5tt a 2 dny).Je jasné, že v té době ještě nebude vidět srdeční činnost, ale věděla bych, jestl je mimčo dobře uložené a jestli je jen jedno (no v to pevně doufám, že je jen jednoí:o).No a já teď váhám, jestli tam jít. Jestli raději nepočkat až na dobu, kdy bude vidět srdíčko, abych nebyla zbytečně vystresovaná. Na druhé straně - stejně mě tak napadají myšlenky, jestli je vše OK, kolik plodů v břichu mám,... Takže nevím. Co byste dělaly vy? Dík.

slavicita
7. jún 2012

@mamutovazena najlepšie je robiť si test ráno, kedy je hormón HCG najvyšší lebo cez noc sa nahromadí v moči a nie je zriedený z pitia, ktoré do seba dávaš počas dňa...ale ak máš všetky negatívne, tak je to buď skoro alebo nie si tehotná...

slavicita
7. jún 2012

@anka52 ak si mala normálne menzes, tak podľa všetkého nie si tehotná, krvavý výtok a bolesti budú zrejme iného charakteru, takže určite navštív doktora...

slavicita
7. jún 2012

@kacenkaharris ak sa ti bude dať, počkaj aspoň týždeň, to by sa ti mohol ukázať pravdivý výsledok.. 🙂

slavicita
7. jún 2012

@penelope111 no ťažko povedať, či to boli spermie...ja som mala tiež podobný problém kedy spermie zo mňa vychádzali hneď po styku a aj na druhý deň ale prišla som na to ako sa tomu vyhnúť a dvakrát sa nám podarilo otehotnieť na prvýkrát...ak ste mali pohlavný styk na 13 deň, je možné, že došlo k oplodneniu, keďže spermie sú schopné prežiť aj 2 dni v ženskom tele....treba počkať na príchod menzesu a urobiť si tehotenský test...držím palce 😉

slavicita
7. jún 2012

@ceresnicka1990 tak príznaky máš ako tehotenské... aj ja som mala také...počkaj do menst. a urob si test ale myslím, že stačí ak si ho budeš robiť najskôr dva tri dni meškania...ja som si ho urobila dva dni po meškaní a ukázal sa mi len taký duch a až po týždni sa mi ukázali zreteľné obe čiarky..všetko závisí od rýchlosti rastu hormónu HCG v moči...niekomu to ukáže už v deň menzesu, niekomu až o dva týždne...veľa trpezlivosti prajem 🙂

penelope111
7. jún 2012

@slavicita Ďakujem pekne za odpoveď 🙂

rohlicka
7. jún 2012

Ahoj kočky 🙂 zatial som sa snažila len "nasavat" cim viac info na fore .. ale rada by som sa aj osobne informovala.. Mrcha meška už 6 den, avsak pred ocakavanim mrchy som nemala bezne silne bolesti v podbrusku ale len take vecerne 5 minutove pichanie. Po 4-5 dni jemne spinim ale uz 2 testy su negativne. Psia nebolia ako pred mrchou - obcas iba pichnutia v podbrusku .. mozno este max. nafuknuta .. aj to mo ze byt aj jedlom (nevylucujem).. Dakujem za kazde info a radu, ci mozem byt tehu 😉 ?

usacek79
7. jún 2012

@xradka79 urcite je lepsie nechat plodik na pokoji 🙂 ono podla pravidiel prvy utz by sa mal robit az 11-14tt, ale teda drviva vacsina mamiciek to pochopitelne tak dlho nevydrzi 😉
kazdopadne je rozumne neotravovat babo utz prilis cast, takze prvy utz v tom 8-9tt, aby uz bolo iste, ze uvidis aj srdiecko a nieze od 5tt kazdy tyzden chodit a nechat v sebe rypat 😠
utz je pre babo to iste, ako keby si clovek prilozil ucho na reproduktor na poriadnom metalovom koncerte - ak to aj neskodi, tak rozhodne mu to nerobi radost 😕
ked mamicky pisu, ako babo pri utz mavalo rucickami a "tesilo sa", tak to v skutocnosti bolo zdesene a chranilo sa pred tym hlucnym votrelcom 😠

anrebcz
7. jún 2012

@xradka79 souhlasim s @usacek79. Ja ziju v UK , tady se dela prvni UTZ az ten prvotrimestralni NT ve 12tt a podle me je to dobre. Zadne nervy jestli uz tam je videt vacek nebo jestli v 6+3 bude srdicko a podobne. Proste vsechno vklidu az nez je to poradne videt. Nerikam, ze jsem nebyla nedockava a zvedava, ale aspon jsem to brala vic vklidu. 🙂

penelope111
7. jún 2012

@rohlicka Ja síce nemám deti, ale sestre ukázal test až keď bola v druhom mesiaci a aj ms mala prvý mesiac 🙂 Skús najcitlivejší test z ranného moču a keď tak tak k Dr. na krv 🙂 U každej ženy je to ináč 🙂

rohlicka
7. jún 2012

@penelope111 Dakujem .. zhanam kazde info .. precitala som uz snad vsetko .. a cakaaaaam ze co bude 😵

penelope111
7. jún 2012

@rohlicka Ja čakám čo bude už pár rokov 🙂 Ale uvidíme čo bude tento mesiac. Nejako mi ovulácia prebiehala ináč ako inokedy 🙂 Držím palce aby boli //

lucia2505
7. jún 2012

@xradka79 Ahoj, len chcem povedať, že lekári v dnešnej dobe preto tak skoro objednávajú na ultrazvuk, aby vylúčili mimomaternicové tehotenstvo, tým že uvidia plod v maternici, lebo dnes je to oveľa rozšírenejšie ako pred pár rokmi, takže je to hlavne kvôli tomu. viem z vlastnej skúsenosti. držím palce, nech sa má babo dobre 🙂

ceresnicka1990
7. jún 2012

@slavicita Dalsi test vysiel negativ. takze neviem no :(v kazdom pripade musim cakat... 🙂 mozno sa postasti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre