Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

marlup19
29. nov 2015

@marlup19 A prsia ma bolia stale.

dendabambulka
29. nov 2015

@marlup19 podľa mňa je to ovulácia ja som mala presne to isté A bola to ovu lenže ja som aj písala že mám bolesti v podbrusku A vypada to tak že je to uhniezdovanie

ro5
29. nov 2015

Ahojte chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna. Moja posledna menstruacia bola 30.10. Nechraneny sex som mala 15.11 a 16.11. V piatok som mala dostat menstruaciu ale mam iba take velmi malicke spinenie hnedastej farby. Bolia ma prsia a tiez v podbrusku mam bolesti ako pri menstruacii ale nie az take silne.Robila som si test 2 x a obe negativne na druhom sa mi zdalo, ze je tam slabulinka ciarka ale veeeeelmi velmi slaba :( Poradte mi prosim 🙂 Vopred dakujem

andrea1996
29. nov 2015

@ro5 ....skuste pockat 2-3 dni, či sa dostavy menzes..ak nie urobte si test znova a malo by vam uz ukazat 😉

ro5
29. nov 2015

Dakujem za odpoved, ale vyzera to skor na ano ako nie?

dendabambulka
30. nov 2015

@ro5 ahoj A menzes mám pravidelný? A ak áno tak kedy si ho mala dostať? 🙂

elenap3
30. nov 2015

Tak ja idem dnes testovat drz

elenap3
30. nov 2015

Drzte palce 🙂)

ro5
30. nov 2015

@dendabambulka
Menstruaciu mam pravidelnu amalaa som ju dostat v piatok. Stale mam krce v podbrusku a maly hnedy vytok :(m

miroslava1998
1. dec 2015

Dobryden ja bisomsa kcela spita ze meskam mesjac bolja ma prsja aj pot bruskkom ma picha. Aj boli cotoje

miroslava1998
1. dec 2015

@ro5 ahoj ja mala som be hnedi ale cerveni a tes mam krce

sara34valentina
1. dec 2015

@miroslava1998 mas uhniezdenie, nemala by si ale silno krvacat ! ak silno krvacas skoc na gynekologiu ,ak mas slabu ciarku je to tehotenstvo, ale moze sa stat ze sa to neudrzi a potratis ak mas silne bolesti, chod na gynekologiu vezmu ti krv a z toho urcia , ci sa jedna o tehu 😉 drzim palce

drahous
1. dec 2015

Ahojte 😉 chcem sa spytat mozem byt tehotna ked som s partnerom mala pohlavny styk a on sa urobil domna dva dni po skonceni menzesu? Dakujem

kakatulik
1. dec 2015

@drahous ,
no podla toho kedy ovulujes,ale je to mozne.

drahous
1. dec 2015

@kakatulik No styk sme mali 19.11 a plodne dni mi pravdepodobne zacali 22.11 ci je tam nejaka sanca. Velmi by som chcela mimi 🙂

kakatulik
1. dec 2015

@drahous urcite je,lebo spermie preziju v maternici dlhsie a cakaju na vajicko,cize pravdepodobnost tu je.... 😀

drahous
1. dec 2015

@kakatulik a kedy by som mala pocitovat nejake priznaky? 🙂

kakatulik
1. dec 2015

@drahous nestresuj sa a pockaj do menzesu.Nema zmyslel sa sledovat a kazdemu pichnutiu niekde v pdbrusku venovat nejaku specialnu pozornot.
No ak si ovulovala teoreticky 22.11.,tak teraz 9DPO. Ja by som skor ako v den kedy meska mrska netestova.Priznaky moze mat kazda z nas inokedy. Najskôr asi nejake tlaky v podbrusk. Nevolnosti asi az neskor. 🙂

drahous
1. dec 2015

@kakatulik diky necham tomu volny priebeh. Dufam ze to vyjde 🙂

kakatulik
1. dec 2015

@drahous a ak nie teraz,tak nabudúce urcite.

darka252
1. dec 2015

Ahote baby,
ja by som potrebovala tiez vasu pomoc... neviem co si mam o tom mysliet kedze sa uz rok a pol o dietatko snazime takze snazim sa zbytocne nenahovarat si moznost dvoch ciarociek 🙂 no meska mi to uz 6 den a som 19 dpo. posledne dni mam vsak taky tahavy zakaleny hlien podobny ovulacnemu co inokedy nepozorujem. Som cele dni unavena, toci sa mi hlava a strasne ma boli, miestami sa citim na odpadnutie. Brucho mam nafuknute a sem tam pocitujem pichanie v podbrusku. zaujimave je vsak to ze moj PMS nikde.... pricom ho mavam kazdy mesiac tyzden pred mrchou. Vcerajsi tehotensky tesik dopadol negativne aj ked je pravda ze som si ho robila podvecer. Mate skusenosti s takymito príznakmi? resp. dalo by sa to povazovat za nejaku nadej? 🙂 dakujem vam 🙂

blairgossip
1. dec 2015

Ahoj no ako si dopadla? @nina88

eninka27
1. dec 2015

@darka252 mavas nepravielne cykly? a test bol len jeden? najlepsie na tehu testoch je 2 v1 skus este rano 🙂

kakatulik
1. dec 2015

a co tak spravit tehu test?@darka252

darka252
1. dec 2015

@eninka27 mavala som ale uz vyse pol roka po nasadeni liekov od endokrinologa mam pravidelne a ovulacia prebieha kazdy mesiac. Vcera som robila prvy test tohto mesiaca ale chcela som pockat aspon den... skusim rano
@kakatulik test som si robila vcera a bol negativny ☹

pieskovicka
1. dec 2015

Mozem byt tehotna ked som mala po styku menstruaciu ak sa to da tak nazvat..trvala ako normalne?? Bolieva ma hlava, prsia som mala pevne a aj trochu ma boleli a aj brusko som mala nafuknute par dni mi bolo aj rano divne. Napriek tomu mi dva testy vysli negativne. Mozem byt v tom??

sara34valentina
1. dec 2015

@darka252 19dpo ti uz tehu test ukazat musi .. chod na gyn mozno mas cystu 😨 alebo ovulujes 2x za mesiac , chod na gyn

sara34valentina
1. dec 2015

@drahous urcite nie si tehotna

anka909
1. dec 2015

Dobry den chcela by som sa opytat ci je mozne tehotenstvo ak som dostala vyvolavaciu injekciu agolutin a po3 dnoch som dostala menstruaciu ...... Menstruacia prisla aj dalsi mesiac , vsetky tehotenske testy su negativne urobila som ich asi 8 a stale mam bolesti v podbrusku uz neviem co mam robit , gynekologicka mi predpisala lieky zinat no nepomohlo. Prosim nestretli ste sa a podobny, pripradom?
Vopred dakujem za odpoved

ukulela
1. dec 2015

@anka909 mas kramy, testy su negativne, urcite niesi tehotna. asi en velmi chces ... robili ti na gynde vysetrenie? sono? aby vylucili nejaky iny zdravotny problem? ak nie, tak to ziadaj. z niecoho ta brucho boli,ale tehotenstvo to nie je.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre