Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monika2712
15. feb 2012

@bambi2 no co uz s nou. je to trubka.. len je smutne ze sa tu zapoji trilion bab ktore sa jej snazia pomoct, zbytocne sa tu s nou nervuju, este s nou sucitia, cely den jej tu niekto nieco vysvetluje.. a potom ked bude chciet nejaka baba naozaj poradit, tak si jej otazku ani nikto nevsimne, lebo vsetci budu riesit tutu trubku.

monika2712
15. feb 2012

A samozrejme ze dotycna sa uz vyparila, kedze bambi2 alebo kto bol prvy neviem prisla na to kto to je .. 😀

bambi2
15. feb 2012

@monika2712 hej, ja som vyriesila tuto "zahadu" 😀 😀 😀 😀

anina32
15. feb 2012

já myslím že má pracovní jednání a zítra je tu zase zpátky jako na koni 😀 Vždyt je to sranda 😀 😀 😀

salomee
15. feb 2012

Teď aby se tu někdo bál napsat něco o jasně červené krvi..hned bude v podezření😀.

monika2712
15. feb 2012

Ta uz nepride.. uz bola odhalena.. ale ked sa jej velmi bude chciet, tak sa este pride hadat ze o com tocime, ze to nie je ona..

bambi2
15. feb 2012

@salomee no ked bude mat vzdy cerstvo registrovany nick tak bohuzial.. 😖

gepe
15. feb 2012

treba ji postacily odpovedi, co vy vite 🙂

bambi2
15. feb 2012

@monika2712 ja mam taky dojem, ze sa o mesiac s niekym vyspi a pride riesit znova ci neni tehotna. ale az po 3 mesiacoch... predtym si urobi este 3 testy, pojde na sluzobku do Barcelony, odtial do Johanesburgu a nebude ju chcet sef pustit k doktorovi. nemusim mat ani krystalovu gulu 😀 😀 😀 😀

salomee
15. feb 2012

Jako už se tím bavím..ale fakt mě berou mory, když si představím, že jsem se snažila poradit, vcítit se a pochopit, i když to znělo uhozeně, hledala jsem možné cestičky a rady...
Nesnáším, když si někdo dělá srandu a nebo lže o takových věcech jako těhotenství. To je taková choulostivá křehká věc, kterou si člověk nemá brát do pusy jen tak pro pobavení. Ale jak kdo chce, no. 😅

monika2712
15. feb 2012

@bambi2 ja jej neverim ani nos medzi ocami a nie to este ze uz vobec s niekym spala! 😀 😀

katy1979
15. feb 2012

@gepe pocuj ty si nejaka trpezliva osoba co veri v dobro. teba by som obcas doma potrebovala 😉

bambi2
15. feb 2012

@salomee to nie je sranda, ja viem. ale ona ma iny problem, v hlave, nie s tehotenstvom!!!!!! a na buduce ked sa ozve tak bude mat problem urcite. a ked sa ozve tak urcite pod novym nickom!!

bambi2
15. feb 2012

idem ja radsej kufre pobalit do auta... v noci vyrazame na vylet 😀 😀 😀 do londyna tak dufam, ze tam nestretnem sandralu 😀 😀 😀 😀 😎

angelika_2
15. feb 2012

okamzite nahlasit adminom a uplne ignorujte ju, nech pise do psycho poradne nie tu na MK!!!!!!!!
😠 😠 😠

monika2712
15. feb 2012

@bambi2 uzite si london.. milujem to tam! 😉 a stastnu cestu v tomto pocasi..

bambi2
15. feb 2012

@monika2712 dakujem, bude to troska stres lebo ideme iba na vikend a ideme autom... ale celkom sa tesim... 😵 bude sranda, idu este nasi znami s nami, takze nebudeme sami. a stretnem moju dobru kamosku, uz sme sa asi 6 rokov nevideli. zila tu v ch a teraz sa vydala v londyne. v prahe sme sa obisli, my sme prisli oni odchadzali tak dufam, ze nam to aspon v sobotu vyjde.... 😵

gepe
15. feb 2012

@katy1979 to jak kdy - musim mit na to naladu 😉 a hlavne jsem si rekla, ze se nebudu rozcilovat nad druhymi, protoze nechci pak nekdy tahat min. jednu nohu za sebou 😀

kapradina
15. feb 2012

@sandralu tak běž k doktorovi.

majjka24
17. feb 2012

@lucka1987 tak to je hodně individuální, jako všechno 😵 hodně holek krvácí při těhu a mají zdravé děti, zvládli to a to je moc dobře. A navíc my se bavily o jasné krvi při ms, ne když už jsi těhu, to je myslím plně jiné 😉

00matula
21. feb 2012

ahojte, viem ze takychto otazok tu uz bolo, ale mohlo by sa stat, ze by som otehotnela 4 dni pred menzesom, este k tomu kojim, ale menzes mam dost nepravidelny, aj 33-35 dni som uz mala, potom som ho dostala na 28, sice som asi5dni mala len take spinenie, potom 5 dni normalny menzes, a teraz po 3 dnoch od skoncenia som mala spinenie zasa??? Pri dcerke mi menzes vobec neprisiel, a splodili sme ju asi na 1x...doteraz sme si davali pozor, no v tom spominanom termine to dal do mna 3 dni po sebe, cize 6, 5a 4 dni pred... Vsimla som si iba, ze som trosku viac precitlivena ako doteraz..zacalo mi vadit to, co mi doteraz na mojom neprekazalo, dnes som sa skoro rozrevala len preto, ze vcera nechcel ist so mnou do obchodu aby ma ocekoval, ci mi sedia nove gate!!! tak som radsej nikam nesla...je to normalne??? moze to byt tehu??? budem vdacna za kazdu skusenost a nazor... 😀 😀 😀

paula80
22. feb 2012

@00matula ja som otehotnela asi týždeň pred očakávanou menštruáciou.
Veľa báb písalo, že je možné otehotnieť hocikedy počas cyklu,aj cez menzes aj po ňom.Asi by som si sledovala,či dostaneš menzes, ale aj ten kľudne možeš dostať, aj keď si čerstvo tehotná a určite by som si urobila neskor test, mne vyšiel pozitívny 2 týž.od otehotnenia/odporúčam mamatest,je dosť presný/.
Držím palce,aby všetko dopadlo k tvojej spokojnosti.

siss_sz
25. feb 2012

baby, ked niektora z vas otehotnela, kedy asi vs zacali boliet prsia? prip. prve priznaky? vdaka! 😉

ciocca
25. feb 2012

@siss_sz Mě začaly bolet už tak dva dny po ovulaci. A to fakt hodně. Byl to první a taky jediný příznak. Stejně jsem tomu nevěřila, protože jsem se dočetla, že není možné, aby bolely takhle brzy. Obvykle mě bolívaly tak týden před MS a na to jsem měla při svém dlouhém cyklu ještě tak dva týdny čas.

misulik.uk
25. feb 2012

@siss_sz ja este neviem ci som tehotna na 100%, no kedze mi dnes rano vysiel test slabo pozitivny, a menstruacia mi meska cca 3 dni (nepravidelna), tak to beriem skor ano ako nie a prsia ma nebolia este ani dnes co som sa cudovala, kedze mna boleli pravidelne asi taky tyzden pred kazdou menstruaciou a inak priznaky zatial ziadne. nemozem tomu ani uverit lebo s priatelom sme si stale davali pozor, no on si raz povedal, ze teraz si pozor nedam a vystihol situaciu 😉

siss_sz
25. feb 2012

@ciocca
@misulik.uk
no, dik...
ja som myslela, ze to je nejake "pravidelne" - lebo som si nasla //ale kedze som kojila, neviem to podla poslednej MS, takze som si myslela, ze sa tak "dovtipim" asi kolky tyzden som... nechcem behat k dr. v nejakom druhom tyzdni 😀
vy ste kedy isli prvy raz?

laurica123
28. feb 2012

ahojte 😵 mozete mi poradit mala som nechraneny styk asi pred tyzdnom aj nieco a mam taky divny pocit...bolieva ma v podbrusku asi 4 dni trosku aj prsia mam citlive ale nie velmi ms mam dostat za tyzden myslite ze si mam spravit test ?? :D ..uz jedno babo mam 17mesacne ale uz si dako nepamatam ze ake priznaky som mala :D dakujem

monika2712
28. feb 2012

@laurica123 test si rob az ked ti bude meskat, alebo v den ked ju mas dostat.. skorej je to abstolutne zbytocne.

salomee
28. feb 2012

Souhlas... taky bych počkala. Týden uteče rychle..

misulik.uk
28. feb 2012

mne to ukazalo tak 2 tyzdne po nechranenom styku (2. den meskania) a bola tam len slabucka ciarka, priznaky som mala tiez bolest brucha ako pred mrchou a potom trosku bolest prs, ale to asi take 3 dni predtym ako mi mala dojst mrcha, na tvojom mieste by som este pockala aspon do jej prichodu... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre