Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

karinnka
10. jan 2012

@slnieckotv tehotna byt mozes aj nemusis,zavisi od toho,ci si mala plodne dni,ci sa spermie ujaali atd..

leiladelly
10. jan 2012

@petulapppv Pokud Tě to tak moc stresuje, domluv si termín u gynekologa dříve než za týden. Jelikož Ti jen vezmou krev na určeno hladiny choriongonadotropinu, nevidím v tom problém. S jistotou Ti to ukáže až výsledek krevního testu 🙂

romca13
10. jan 2012

@moniccca myslím, že mamatest je hodně spolehlivý a dle fota je tam,, takže bych si koupila ještě jedne mamatest a ráno ho zkusila 🙂 no a pak k dr 🙂

saskaz
11. jan 2012

maminy tehulky chcela by som sa opytat vas skusenejsi,mi snazilkujeme o mimco a dlhsiu dobu sa nejak nedari,vy ked ste otehu tak sa vam to podarilo hned,aj ste si merali BT,alebo kontrolovali ovulku?a co sa tyka spoluprace s manzelom-lebo mne niekedy rezignuje-manzel vas v tom podporoval?a co sa tyka ovulky musim ju citit alebo nie a ona prebehne?prosim IP-a dakujem za kazdu radu🙂

petulapppv
11. jan 2012

dnes urobený ráno test zn. Gravitest s vysokou citlivosťou výsledok jemne viditelna čiarka, pričom včera som mala včer špinenie. Moja otázka znie je špinenie znakom len tehotenstva, alebo môže byť znakom nejakých komplikácii a ak áno tak akých? a môže hladina HCG klesať- ak áno tak v akých prípadoch ?

výsledok testu : http://imageshack.us/photo/my-images/213/imag05...

mamka78
11. jan 2012

@petulapppv no to vyzerá ako duch 🙂 ,môžeš byť aj nemusíš,ktorý DC si? Test treba určite zopakovať a uvidíš či čiarka silnie alebo nie 🙂 ,špinenie môže byť znakom zahniezďovania do steny maternice .Hcg v prvých týždňoch musí stúpať,keď klesá nie je to o.k.,každopádne otestuj znova,držím palce 😀

antana123
11. jan 2012

@petulapppv pěkný dušík který jsi DC ???

romca13
11. jan 2012

@petulapppv je tam krásně vidět, myslím, že jsi těhulka 🙂 špinění může být i známka nějakého problému, mě dr. říkal, že v prvním trimestru je ale špinění dost běžné a že pokud je to jen nahnědlé, neměl by být problém, nesmí to být červené,,,,ale určo by měl zjistit příčinu toho špinění,, mě např v děloze praskla nějaká žilka a udělal se hematom a z toho jsem měla to špinění, takže bychdr klidně zavolala a řekla mu to,,,

romca13
11. jan 2012

@petulapppv jinak mě se teda osvědčili testy mamatest,, i dr říkal, že ty dražší stojí většinou za prd 🙂 přeju hodně štěstí a ať čárka sílí 🙂

lu17
11. jan 2012

@petulapppv
Ahoj.ja som som mala pozit test 5 x an clearblue 3a viac a moja dr. Nic nevidi. Neboj sa mozno si tehu len kratko. Uvidiis podla testu. Ciarka by mala silniet. Mala som pred mesiacom test pozit a nakoniec som dostala. Teraz mám tyzden meškanie a lekár nevidí nič.čakám na výsledok hcg v krvi. no 5 pozit testov je myslím dosť a to baby nemusí byt vidiet. Urob si test o dva dni.

romca13
11. jan 2012

@lu17 já také měla pozitivní testík a dr nic neviděl, byla jsem tam moc brzy,,, krev mi ani nebratl, říkal, že je pro něj podstatné, aby plod viděl v děloze, takže jsem čekala, další dva týdny, než prcka miděl i on na UZ a pak další týdne, než bylo vidět srdíčko 🙂 držím vám holky palce 🙂

petulapppv
11. jan 2012

ako som už písala pozitívny test som mala ale čiarka čím dalej testujem tým je slabšia, špienie malo hnedú farbu a DC neviem co znamená, ale posledná menštrácia bola dňa 8.12 a už som mala mať teoreticky skončenú aj druhú, nakoľko mavam pravidlny 28 dnový cyklus, ktorý mi nikdy doposial nemeškal. čiže som 5 týždnov od zaciatku poslednej menštrácie.

piacere
11. jan 2012

@petulapppv nuž ja neviem, ale pokiaľ si mala tak pozitívny test ako je na foto a teraz sú negatívne, nemáš na čo čakať a chod sa ukázať lekárovi...

jetynka
11. jan 2012

@petulapppv Tak to by mělo těhu být už vidět, 5.týdnů je docela dost, spíše jestli nemáš cystu na vaječníku 😒 a bolí tě břicho? nebo máš jiné potíže?Hnědé špinění může být začátkem menstruace, já to tak mívala často před dětma, i 3dny jsem jen špinila, pak se rozjela červená. Ale moc bych ti to těhu přála!!!!

romca13
11. jan 2012

@petulapppv tak pokud dobře píčtám, tak bys měla být 35 DC -- Dc je den cyklu,,, a to by už teda mělo být vidět,,, zkus zavolat doktorovi, že jsi měla pozitivní testíky,, ale že jsi začala špinit, zda by se na tebe nemohl podívat dříve než za ten týden 🙂

zuzkag2
11. jan 2012

@petulapppv ahoj, mne sa zda, ze ti tie testy blednu, aj som ti pisala vcera, kedy HCG klesa...na tvojom mieste by som sla k lekarovi.
ak si teraz 33DC ( den cyklu, 1 DC je prvy den menstruacie), tak by vajicko malo byt uz uhniezdene, cize implantacne krvacanie to podla mna nie je. Co teplota, aka je dnes?

petulapppv
11. jan 2012

bazálna teplota dnes ráno 37.06

lu17
11. jan 2012

@romca13 ďakujem. Dúfam že ja budem tehu vieš pokial to nie je potvrdené, istota to nie je. Ale som rada že di mala podobnú situáciu. Musím čakať do piatku čo ako.

zuzkag2
11. jan 2012

@petulapppv Peti, nemas graf? posli ak mas...a neviem, ja to vidim na lekara bez zavahania. ( ked niekomu odpovedas, tak kllikni na "odpovedz", lebo potom nevieme, ze si pisala - to je ten @ a nick na zaciatku prispevkov co mame vsetky, ked ti odpovedame )

petulapppv
11. jan 2012

@zuzkag2 no graf nemám ale teplota je už ak sa dobre pamatám 17 dní nad 37,pričom posledné dni cca 4 mierne klesá po stotinách

zuzkag2
11. jan 2012

@petulapppv a pred tym si nemerala? ide o to aka bola teplotka pred ovulkou...
no spinenie ak by ti neslabol test je v podstate ok, pretoze niektore zeny aj ked su tehu dostanu este ms, alebo pseudoms...ak ti vsak slabne test, tak to moze byt to biochemicke tehu. ja by som naozaj, ak chces zostat tehulka, sla hned k lekarovi, trebars aj na pohotovost, to je jedno.

romca13
11. jan 2012

@lu17 no to čekání bylo hrozný, jak tam nejdřív nic neviděl, tk mi řekl, že pozitivních testů můžu mít kolik chci,ale dokud on to nevidí na UZ tak to nic neznamená, takže jsem čekala a čekala,,,, :( a čekání se vyplatilo 🙂

petulapppv
11. jan 2012

@zuzkag2 teplota pred ovulkov bola cca 36,6

zuzkag2
11. jan 2012

@petulapppv no takze ta teplota teraz svedci o tehu. Peti, a preco vlastne nejdes k lekarovi?

piacere
11. jan 2012

@petulapppv ten test, čo si dala dnes je dosť slabý na to, aký bol ten mamatest... z toho jasne vidno, že HCG klesá. Tehotenstvo odchádza, čomu nasvedčuje aj špinenie 😔 Naozaj nemáš na čo čakať a choď sa ukázať lekárovi... Toto sú veci, ktoré netreba naťahovať... potrebuješ skontrolovať maternicu, či náhodou nejde o mimomaternicové... Choď k lekárovi

petulapppv
11. jan 2012

@zuzkag2 som volala doktorke tak zajtra idem 😒

zuzkag2
11. jan 2012

@petulapppv Tak sa drzkaj, a nic dnes nerob, nohy hore, mozno sa to este umudri. moc drzim palceky.

lu17
11. jan 2012

@romca13 v piatok uvidím aj ked mne tie testy praveze silneli. Ale mala nádej je ze sa to konecne podarilo.

saskaz
11. jan 2012

maminy tehulky chcela by som sa opytat vas skusenejsi,mi snazilkujeme o mimco a dlhsiu dobu sa nejak nedari,vy ked ste otehu tak sa vam to podarilo hned,aj ste si merali BT,alebo kontrolovali ovulku?a co sa tyka spoluprace s manzelom-lebo mne niekedy rezignuje-manzel vas v tom podporoval?a co sa tyka ovulky musim ju citit alebo nie a ona prebehne?prosim IP-a dakujem za kazdu radu

lu17
11. jan 2012

@saskaz Ahoj. Je kopa bab čo majú problémy,neviem cim to je ale ked si budes čítať toto fórum je to bohužiaľ tak. My sa snažíme rok a pol a zatiaľ nič.aj ked teraz čakám na výsledky. To co som si nyslela ze sa podarilo tak este len mam pred sebou dlhu cestu aby to bolo úspešne do konca. je to zrejme dobou,niekedy to bolo šup a šup podarili sa. Ale treba veriť zr dá podarí.my s manželom chceme baby takze má podporuje. Nejako som si by nemerala skôr je to o vitaminoch a hlavne nemyslieť na to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre