Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kakatulik
17. mar 2016

@cincila18 tak ale podla toho,by mala prist uz o dva az styri dne,lebo to by bola hrooozne dlha LF 😉

kissinka111
17. mar 2016

@malinka2020 nedavno som sa k nej bola nahlasit lebo som mala ineho doktora v inom mese a ete tam nemam kartu ze keby som mala problemy tak pohode ma vysetri ale ked mi nic neni a nemam tam este kartu tak neni dovod... ako keby to bol brutalny problem ma pozret ved to by trvalo 10 minut ani nie hadam a nikoho tam ani nemali ze by nemali cas nato... 😒

cincila18
17. mar 2016

@kakatulik ved ano, pondelok 😉 .. ako beriem inofolic, tak sa mi to posuva skor vsetko...

kissinka111
17. mar 2016

@zuzu1122 tak hadam sa nic neudeje no som zvedava lebo ak by sa daco zomlelo taaak nech si ma nezelaju.

kissinka111
17. mar 2016

a este taka sranda ze na nete som si dala stranku pre vypocet tyzdnov a tam mi vychadza zaciatok 6tt ale pohode 😀 podla sestricky som este len v 5tt

zuzu1122
17. mar 2016

@laska07 ja viem... Ale nikdy by som ani len netusila ze sa to prave mne stane... 2x? Da sa to vobec zvladnut? Na mna je dost uz aj toto ☹

zuzu1122
17. mar 2016

@kissinka111 to ze sa to stalo mne tak neznamena ze sa to stane aj tebe... Prepac ak som ta vystrasila, toto som nechcela, len som chcela napisat a povedat tym ze niektore zeny-zvlast sestricky u gynekologa-nevedia pochopit ako dokaze byt zena stastna a zaroven sa boji ci je vsetko v poriadku ked jej konecne po niekolkomesacnom ocakavani vyjdu vytuzene dve ciarocky na teste...

laska07
17. mar 2016

@zuzu1122 ano 2 x .Prvy krat sme babo este neplanovali mala som len 21 a v 7 tt som potratiila.Druhy krat to bolo minuly rok na velku noc.Bola som v 5 tt a mala som bakteriu ureoplazmu.A po roku som opät v tom.Dufam ze to dotiahneme uz do uplneho konca.
Zvladnes to aj ty da sa to i ked velmi tazko...

jajaja27
17. mar 2016

Ahoj chcem sa opytat, mavam 28. dni cyklus, no menstruacia mi meskala 4 dni, na 4 den som mala ruzovo hnedy vytok , na piaty den som dostala, trvala 1 a pol dna, a ako mavam tyzden vopred bolesti , migreny, tak mi nic nebolo ani pocas toho jedneho dna, , podbrusko mam stale tvrde a vacsie, vecer mi byva na vracanie, jedavam jedla ktore som vobec nemala rada, mam vykyvy nalad, a zacali mi pobolievat krize, citim sa nafuknuto a prsia mam tiez opuchnute. a test ukazuje negativny vysledok,. mate nejake take skusenosti ? ... mozem byt tehotna?

marianna044520
17. mar 2016

Je mozne ze aj napriek negativnemu testu som tehotna? Mala som velmi kratku menstruaciu a uz par dni ma bez prestavky strasne boli pod krizami najviac na vecer aj bedra a vystrelujd mi to do noh .take podobne bolesti ako pred ms.nejake podobnd skusrnosti? Dakujem

jajaja27
17. mar 2016

marianna044520 : ja mavam tiez bolesti v krizoch a test mi vychadza negativny, tak neviem , ale priznaky mam ako keby som bola tehotna. ja idem v pondelok ku doktorvy tak som zvedava... co mi povie.

marianna044520
17. mar 2016

@jajaja27 no ja robim v kaviarni vzdy som pila tak 4-5 kav denne teraz mi je znej doslova zle nemam na nu chut aa prestala som jest huby. no pribrala som na bruchu trochu o babo sa snazime treti mesiac a pred tyzdnom som mala utorok ms prvy den bolesti velke druhy den uz pohodka a treti a stvrty den slabe krvacanie som sa aj divila lebo mavam stale dlhy menzes aj 7 dni no a po ms ma zacali hrozne boliet krize ale uplne dole na zadku a bedra v kazdej polohe aj ked lezim. no a robila som si test a vysiel mi negativny tak neviem .

trinity246
17. mar 2016

Ahojte chcela by som sa poradit menzes mi meska 6 den pred tym sko som mala dostst som sa testovala tsk bol test negativny.... Nemam ziadne extra nalady, priznaky ale mam bolesti v podbrusku aa zapeka ma...cize v com to moze test som si nerobila uz potom lebo mam obavy ze to skonci zas negativne :( dakujem za akukolvek radu

marianna044520
17. mar 2016

@trinity246 no ja som mala najprv problem ze ma zapekalo potom som mala hnacku ale stale mam poslednu dobu problem so stolicou. tiez nemam take tie priznaky ze mi je na zvracanie akurat som stale unavena ale hovorim test som mala negativny tak neviem

trinity246
17. mar 2016

@marianna044520 no ved to mne niekedy to badzguje ze mi meskaju ale potom pridu tak uvidim skusim zajtra este test ak nepridu a uvidim ci bude negativny a ak hej uz len na ne cakat 🙂

nataliaaa321
17. mar 2016

Ahojte dievčatá, s priatelom sa pokusame o babatko, mam 11 dni od ovulacie, menstruacia mi ma prist o 4 dni len som velmi nedockava. Mam vela priznakov tehotenstva ako je zvysena teplota ktora neklesa uz 8 dni, zimnicu, citlive prsia, toci sa mi hlava, som stale unavena, velmi podrazdena a hlavne ma pobolieva a par dni ma pichalo na lavej strane v podbrusku. Je mozne citit tieto priznaky uz teraz a hlavne, myslite ze mozem byt tehotna? Este napisem ze ziadne z tychto priznakov som prrd menstruaciou nikdy nemala. Mali ste to nejak podobne?

karmela
18. mar 2016

@nataliaaa321 ahoj môžeš a nemusíš hyť tehotná,skus si spraviť testik rano a ten ti napovie 😉 držím palce

karmela
18. mar 2016

@zuzu1122 ahoj mojko ako sa cítiš ms ustava slabšie či ani nie?

malinka2020
18. mar 2016

@nataliaaa321 ahoj sprav si test mne 12 dni po ovulacii uz ukazal ducha 🙂

nataliaaa321
18. mar 2016

@karmela @malinka2020 dakujem baby skusim teda dnes spravit 😊

lilianka414
18. mar 2016

BABY vcera sme mali nechraneny pohlavny styk.mne prave vychadzaju plodne dni.lenze priatel ho pred vyvrcholenim vytiahol von...cize sanca ze budem mat babo je minimalna ze?? ☹

miselka281
18. mar 2016

@lilianka414 sanca minimalna ale napr. ja som tak otehotnela 😀 takze nic nie je stratene...

babatko2016
18. mar 2016

@lilianka414 nic v zlom ale ked priatel vytahuje tak asi babo nechce a ty by si chcela aj ked to nechce ? Aspon tak som to pochopila

zuzu1122
18. mar 2016

@laska07 mas moj obdiv...

zuzu1122
18. mar 2016

@karmela ahojkaj... Ano, je to divne ale normalne po vcerajsku to akoby dnes seklo... Este vcera som myslela ze mi budu trvat tyzden este a dnes uz skoro nic...

lilianka414
18. mar 2016

@babatko2016 nie nechce ..ale tak ak by sa podarilo nestastne tak urcite by nechcel aby som ho dala prec. .ale tak neplanuje uz druhe

lilianka414
18. mar 2016

@babatko2016 chce aby dcerka mala vsetko co len bude chciet a pri druhom sa to uz az tak nebude dat...

vika35
18. mar 2016

@lilianka414 no mozno by chcela surodenca 😀

laska07
18. mar 2016

@zuzu1122 Dakujem a drzim palce 😘

karmela
18. mar 2016

@zuzu1122 mojo a testík si skusila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre