Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

simca910
20. mar 2016

@zuzana256 to moze byt aj viac kedy mala posledy krat ms

zuzana256
20. mar 2016

@simca910 yo neviem ale co mi pisala tak ze uz tyzden jej meskalo

simca910
20. mar 2016

@zuzana256 tak to uz je medzi 4 5 tt

zuzu1122
20. mar 2016

@zuzana256 otehotnela minimalne pred troma tyzdnami + mala by si pripocitat tyzdne ktore uplynuli od prveho dna poslednej menstruacie... Teda by mala byt cca v siedmom tyzdni ak nie viac...

zuzu1122
20. mar 2016

@m2552 to moje prispevky vyznievaju tak nevdacne? ☹ ja som to tak ale nemyslela... Jedine to ze uz jedno babo mam ma udrzuje pri zdravom rozume, inak by som sa uz zosypala... Len som chcela povedat ze mi to je luto, ze ma to mrzi a ze sme sa s manzelom tesili... Ja viem ze je kopec zien ktore tuzia po dietatku a nemaju ho, ale nemozem to co sa mi stalo len tak hodit za hlavu a jednoducho to vypustit akoby sa nic nestalo... Ja viem ze niesom ani prva ani posledna, ja len jednoducho neviem zostat voci tomu chladna...

simca910
20. mar 2016

@zuzu1122 urcite nie meska jej to tyzden. Mne ked to meskalo tyzden bola som 4 5.

zuzu1122
20. mar 2016

@simca910 iba tyzden jej meska a uz jej ukazalo 3+? To potom musela otehotniet cca tyzden potom ako jej skoncila menstruacia

m2552
20. mar 2016

@zuzu1122 mozno posuta ovulka 😉

zuzu1122
20. mar 2016

@m2552 hej... Mas pravdu, tak potom ked meska tyzden tak je to asi piaty tyzden tehotenstva 🙂

modraslza
20. mar 2016

@cincila18 ked som bola tehotna prvi krat tehotenstvo som zistila hned v den ked so mala mat ms, uz som sa citila tak nevysvetlitelne..inak xva tyzdne predtym..no zle mi nebolo ani raz..ms som nedostala ..tak som si spravila test a bola tam taka slabulinka ciarka ktoru som iba ja videla,partnet nie.. ale bola tam a o 8mesiacov sa mi narodila dcerka..asi o rok potom mi meskala ms asi 3-4 dni..a vsak nikdy nemeska..ale necitila som sa vobec divne...spravila som si test a bola tam slaba ciarka doko ca ju videl i partner...a tehotna som nebola ...volaju to assap line ci hassap lines a mavaju to asi skor modre testy ak sa nemylim..kupila som sitest druhej farby a ten bol negativny..o par dni nato som dostala ms..ten falosne pozitivny bol drahy test druhy bol lacny

modraslza
20. mar 2016

@cincila18 takze z vlastnej skusenosti viem , ze moze byt falosne pozitivny..najdes si to aj na internete ale hladaj po anglicky...false possitive alebo assap lines on pregnancy test..ovtedy si kupujem iba lacne testy ...avsak digital je super...tiez som mala pri prvom tehu ked mi partner nevidel druhu ciarku...musela som mu ukazovat na digitalnom aby uvidel..no a reraz mi ukazuju testy negativny vysledok uz 5testov...dnes mi neni zle..ms trvala dva dni...dufam, ze to znamena, ze niesom tehu...kedze planujeme zacat az v zime :D i na velku noc mane naplanovanu velku akciu..kde sa chcem i trosku odviazat dat si vinko tak so este spravim posledny test den pred akciou...pre 100 percentnu istotu

cincila18
20. mar 2016

@modraslza dakujem za odpoved... hm, tak toto som fakt netusila 😨 hlavne, ze ja mam doma modre testy 😀 a duchuju... ha, zazalujem vyrobcu 😀 ja len dufam, ze toto nebude moja pripad... uvidime... no ako ja mozem vidiet do krabicky, ze akej farby su? idem mrknut tie stranky, anglictina mi problem nerobi

modraslza
20. mar 2016

ved uvidis..ked tam mas ducha a nie iba na jednom ..skus si spravit jeden digitalny a uvidis..len su strasne drahe ja som si ho kupovala iba raz a to vtedy ked som vedela ze nebude negativ..kupit test za 30 eur a vyjde negativ as ma porazi..haha

modraslza
20. mar 2016

cincila18

gabikamicka
20. mar 2016

@emuska08 a co to načo sa užíva ?

gabikamicka
20. mar 2016

@sofia288 no Ahooj tak nic z toho nebolo iba silná ms tak teraz trosku relaxujem bez manžela u mami koncom mesiaca sa vraciam k nemu a ide zas na to

modraslza
20. mar 2016

@cincila18 daj mi vediet ako si dopadla ci si, ci niesi tehotna :D

cincila18
20. mar 2016

@modraslza urcite dam 🙂 ms ma prist zajtra, pevne dufam, ze nepride... rano som znovu testla, ale test bol chybny, ani kontrolna ciarka sa mi neukazala... tak cakam... drz palce 😉 ale podla doteraz robenych testov to vyzera nadejne, aj ked su modre 😀

modraslza
20. mar 2016

@cincila18 tak drzim palce :D ja si myslim, ze ak tak uz nemozu vsetky ukazovat chybny vysledok.. 😉

cincila18
20. mar 2016

@modraslza tak to dufam... lebo inak fakt zazalujem vyrobcu 😀

karmela
20. mar 2016

@zuzu1122 vôbec nemaj vyčitky za svoje prispevky každu ženu či pri prvom či pri druhom či pri x sa toto stane každu to zasiahne..Drž sa moja
@zuzana256 už bude v 6tt ma to vysvetlene aj v navode.. 😉

nina88
20. mar 2016

Ahojte. Ja mám tento mesiac taký pocit, akoby som bola tehotná, no uvidíme. Nechránený styk sme mali len raz 11 dc a 14 bola ovulácia. Meriam bt a ak by som mala ten pokles implantacny pokles tak pozitívny test by som mala mat najskôr zajtra, že? Dnes len kanalik.

modraslza
20. mar 2016

@nina88 takyto test som si nerobila ....ale ak vidim spravne tak vidim pri T-cku ciarku a ani neni taka slaba...vizera to pozitiv

karmela
20. mar 2016

@nina88 skus testik zajtra rano daj fotecku držím palce 🙂

karmela
20. mar 2016

@nina88 trošku blbo vidieť na foto lebo aj sa črta akoby niečo alebo skresluje rozpitie testiku

nina88
20. mar 2016

Ja som tak rozmýšľala nad tým, že aj keď nie som tehotná asi teda, tie príznaky by mohli byt spôsobene vysokým progesteronom,že? Lebo mám 37 teplotu a to riadi progesteron.

modraslza
20. mar 2016

@nina88 na kedy ocakavas ms?

nina88
20. mar 2016

@modraslza utorok streda

modraslza
20. mar 2016

oj este daleko . ale ja vidim ciarku na teste otazka je ci by bola tam i na dalsom teste..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre