Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

karolina196
13. sep 2015

@steinarka 😀 Cize lepsie povedane,ze sa vrati tam kde aj bola.Uvidime co sa tu bude diat.Ale verim,ze to tu nadalej cita.Mozno nas neskor prekvapi fotkou z utz. 😉

steinarka
13. sep 2015

@karolina196 určite to číta, to je jasné.. 🙂

karolina196
13. sep 2015

@steinarka Mna by ale skor zaujimala ta drza osoba pod pojmom Pani doktora.Dufam,ze to nebol jej priatel,lebo tie vulgarizmy by mi sedeli aj na chlapa,hihi

steinarka
13. sep 2015

@karolina196 alebo ticha voda brehy myje a pod inym nickom vedela ukazat pravu tvar 😀

simonaparis
13. sep 2015

@aber vidis nemylila som sa a ty si tu robila srandu zo Zuzany s tou dedincankou steinarkou, no co priznavas si chybu ? ako mozes na nevinne dievca ktore sa tiez chce tu s vami poradit o tehu takto hnusne ...... vies co mas pravdu si a aj ostanes hlupou ktora si neprizna nikdy svoju chybu, Zuzanke gratulujem a dufam ze tebe len ten Boh pomoze, za vsetky narazky na ine zeny za ktore si si na tejto stranke robila srandu a si ich dourazala, karma ti stoji za chrbtom a uz nereagujem, je to skoda slov na nechcene problemy s tvojou osobou v realite

merrykovacova
13. sep 2015

Ahojte chcem sa vas spytat na nazor uz asi 4 dni mam take tlaky v podbrusku a mala som jeden den taky hnedy alko keby vytok druhy den nic a potom zasa .. myslite ze by som mohla byt tehotna.??nechcem si robit test lebo vzdy sa sklamem..

agathachristie
13. sep 2015

Bože druhé kolo 😄

steinarka
13. sep 2015

@simonaparis čo máš s tými dedinčanmi toľko? 😀 podľa seba súdiš iných? Neviem odkiaľ máš, že som z dediny, nakoľko som z mesta.. a po ďalšie - na to, že máš tri tituly máš v hlave riadne na*raté, keď odsudzuješ dedinčanov 🙂 to svedčí o tvojom intelekte 😀

steinarka
13. sep 2015

@merrykovacova môže to byť uhniezďovanie, záleži od toho v koľký den od ovulácie to prebehlo 😉 držím palce..

karolina196
13. sep 2015

@steinarka To by bol paradny skok,schizofrenia jak vysita. 🙂 Nech to bol kto chce,ale 3 tituly mohol akurat tak vo sne mat.A snad tu uz nikto taky pisat nebude,vobec sa to tu nehodi...

merrykovacova
13. sep 2015

@steinarka asi 5dni po ovulacii no neviem ci to moze byt 🙂 dakujem

steinarka
13. sep 2015

@karolina196 😀 no mylis sa, prave zacalo druhe kolo 😀 😀 😀 😀 😀

simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
steinarka
13. sep 2015

@merrykovacova ano moze.. k uhniezdovaniu vajicka dochadza cca v tom case, plus minus.. 🙂

steinarka
13. sep 2015

@simonaparis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 preboha 😀 😀 😀 😀 😀

agathachristie
13. sep 2015

@simonaparis ona nemôže za tvoje problémy a ani nikto iný tu.

simonaparis
13. sep 2015

@steinarka ziadne kolo sa nekona, ja letim do Dubaja a nebudem regovat na vase neinteligentne urazky hodne nevychovaneho obcana sk, esteze ste vsetky tehotne preto ste take hlupe , aber snad porodis zdrave decko hodnej tovjej inteligencie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bude hanba

simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merrykovacova
13. sep 2015

@steinarka dakujem ti 🙂 dufam ze to teda bude to tehu 🙂

steinarka
13. sep 2015

@simonaparis vies aké su hlavné znaky inteligentných a bohatých osôb? 🙂

NIKDY sa nechvália svojou inteligenciou - ich činy ich chvália same
NIKDY sa nechvália svojim bohatstvom - ich majetky ich chvália same
NIKDY nepotrebujú dokazovať kto sú - ľudia ich vyzdvihuju sami..

a TY robíš presný opak 🙂 🙂 tak si uži ten DUBAJ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simonaparis
13. sep 2015

@merrykovacova nemas uhniezdovanie ale ovulovala si , posunula sa ti ovulacia

simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
steinarka
13. sep 2015

@simonaparis ..prstom po mape s plysovym mackom pod pazuchou jedine 😀 😀 😀 😀

karolina196
13. sep 2015

@simonaparis Ja sa vacsinou do takychto debat nezapajam,ale ked som si precitala ako si sa vyjadrovala ohladom deti a ake hnusobiny si popisala aber,tak mi to nedalo.Zmizni odtialto,nemas tu co robit a nikto Zuzane nic zle nenapisal.Kazdy mesiac sa tu pyta tie iste hlupe otazky,tak sa potom nediv,ze sa do nej pustaju.Vela bab jej tu radilo peknym slovom,ale bohuzial,ked si niekto stoji na kabli,tak to tak aj vyzera.A neviem si predstavit,ze by mi moja doktorka v ambulancii oznamila,ze cakam "Decko".No comment

agathachristie
13. sep 2015

@simonaparis ty si ju nazvala kurvou? Myslím, že by mal zasiahnuť admin a zablokovať ťa. Ak si Zuzana tak aj ju.

steinarka
13. sep 2015

@agathachristie celú IP by mohol zablokovať, aby sa z nej už nevedela dotyčná osoba prihlásiť

22lucinka22
13. sep 2015

@steinarka vsak to je jasne ze kazda zena je ina a kazdej trva inu dobu kym otehotnie. Su zeny co sa snazia x rokov ale robit zo seba debila to je uz vrchol demencie.

steinarka
13. sep 2015

@22lucinka22 vies, my to nepochopime, lebo nemame tri tituly 😀 mozno keby sme mali, tak by sme boli natolko inteligentne, ze by sme pochopili taketo vyjadrovanie a spravanie sa celkovo 😀

zdencaaaa
13. sep 2015

@simonaparis zena (alebo co vlastne si) odhlas sa z tohto fora. Si zla zena, uboha a uroven tvojho vyjadrovania som v zivote nevidela. Urazas tu zeny a hlavne este nenarodene deti. Ze ti nie je hanba. Ty by si sa nemala objavovat vobec na verejnosti a nieto este nahlas vyjadrovat svoje nazory.

aber
13. sep 2015

@agathachristie bude sranda 😂😂😂😂😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre