Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bambulka271
29. feb 2016

@eliska1986 dakujeme velmi pekne..Samozrejme ze zdravie je prvorade.S manzelom sa urcite budeme snazit aj nadalej 🙂

1234lubka
1. mar 2016

@lenivica sak testy mas ok....mne sa nezda zeby slablo

badimeria
1. mar 2016

@lenivica ahoj neboj urcite si tehu a mne tie fialove dr max nikdy neklamali a to som sa snaIla daky ten rok a pol 😉 mam ich uz v malicku a takto to zacinalo aj umna a nerobia falosnych duchov!Tak sa tes a hlavne netestuj kazdy den hladina hprmonu sa aj tak zvysuje kazdy druhy den tak dnes nero test ked chces urob ho v stredu aby si zbytocne nemala stres 😉

gabikamicka
1. mar 2016

@emuska08 ahoj tak co ta mrcha bola práva ?

misel0806
1. mar 2016

@lenivica ahoj ako uz su tie carecky silnejsie??😃

zuzu1122
1. mar 2016

Ahojte zenicky. Chcela by som vediet, ci mate niektora s tymto skusenost. Dva dni mi meska MS, vcera-tj na treti den rano - som si robila test, vysla mi slaba ciarka... Dnes rano som test opakovala a ciarka sa mi zda taka ista, aj ked manzel tvrdi, je vyzera, ze je o malinko silnejsia. Ak som tehotna, dnes som 35 DC, nieje ta ciarka nejaka slaba? Bojim sa ci to nieje biochemicke alebo mimomaternicove... viem, ze najlepsie mi to povie lekar, chcem pockate este aspon dva dni a potom sa objednat na krv ale rada by som vedela, ci sa toto uz niektorej stalo. dakujem za nazory 🙂 urobila som viac fotiek, snad to je dostatocne vidno 🙂

misel0806
1. mar 2016

@zuzu1122 na to prvom obrazku je to azda najsilnejsie. Nemusi byt este ciarka tak silna kazda zena je indi vindi a kazdej stupa hcg inac. Skus sa este testovat drzim palec nech silnie a mas anejake tehu priznaky???✊😀😀

zuzu1122
1. mar 2016

@misel0806 nafuknute brucho, bolest ako keby som uz mala dostat a je mi volajako tazko na zaludku, obcas mam pocit na zvracanie, palieva ma zaha... ale nechcem si moc tie priznaky pripustat, lebo pri prvom mi zacalo byvat zle az okolo siedmeho - osmeho tyzdna... tak nechcem sa moc pozorovat... skoda, ze to na tych fotkach nevidiet tak ako v skutocnosti... neviem to odfotit.. ciarky sa objavili do pol minuty... v skutocnosti su o malinko tmavsie ako na prvom obrazku... ale len o malinko

baby24
1. mar 2016

@readhead dnes rano teda nic znacka pepino ms nemam tak uvidim ale uz nedavam ziadne sance

lenivica
1. mar 2016

@misel0806 dnes som si test nerobila, nestihla som, lebo som skoro zaspala do prace 🙂, no zajtra to vyskusam z prvého ranneho mocu 🙂

baby24
1. mar 2016

@zuzu1122 takyto test son mala aj ja aj priznaky palenie zahy bolest prs zilkovate PPrsia a plnsie pocit zvracania a dnes rano 34.den cyklu a test neukazal nix mozno nieco co chcem vidiet uz mi sibka z toho drzim ti palce aby to nebol tvoj pripad 🙂 drz sa

zuzu1122
1. mar 2016

@baby24 to aj ja hovorim... som muzovi povedala, ze asi mi sibe a su to len dusikovia aj som citala recenzie na tento test - vraj duchov nerobi - nuz ale... muz sa mi smeje, ze to by musel byt slepy aj on a nahovarat si 😀 dnes mi kupi este dve ine znacky testov a zajtra skusim znova... uvidime...

baby24
1. mar 2016

@karolina196 dakujem tie ciarky su v skutocnosti jasnejsie mam na hovno fotak kanaliky su to neni lebo su ruzove na pohlad tie ciarky je vidno tak nechapem

baby24
1. mar 2016

@zuzu1122 to si mala aku znacku?

zuzu1122
1. mar 2016

@baby24 to je dr max lady test... ma velmi dobre recenzie, tak som bola zvedava... ale skusim zajtra inu znacku a ked tam nebude nic, tak je to jasne, len potom mam obavy co znamena ta meskakuja menstruacia... nikdy mi tolko nemeskala...

evittam
1. mar 2016

Kočky,kupte si digitalny test a nemusite robit xy testov denne a "čučat" na ciarky a porovnavat ich😉.

zuzu1122
1. mar 2016

@evittam to bude asi najlepsie... a ten sa nemyli?

baby24
1. mar 2016

@zuzu1122 aj tak drzim ti palce a nech mas vysledok aky si prajes 🙂

evittam
1. mar 2016

@zuzu1122 Pochybujem,este som o tom nepocula😉. Mne pekne ukazal +2-3 a mal 100% pravdu. 🙂

zuzu1122
1. mar 2016

@evittam prepac, mozno sa opytam hlupo ale nieje na digi test este skoro? teoreticky by som mala byt iba v piatom tyzdni.. nemam s nim skusenosti preto sa pytam.. 🙂

zuzu1122
1. mar 2016

@baby24 dakujem... aj ja ti drzim vsetkych 20 😉

evittam
1. mar 2016

@zuzu1122 Som ti napisala, ze mne ukazal +2-3....co myslis,ze to znamena? 😉 Ak si v 5.tt, tak ti ukaze +5......

karolina196
1. mar 2016

@evittam To asi nie.Baby vraveli,ze ukazuje najviac 3+ 😉

zuzu1122
1. mar 2016

@evittam aj ja som videla max. 3+... asi este pockam zopar dni a uvidime... 😉

redhead20
1. mar 2016

@baby24 to ma mrzi teda, tak nech cim skor pride ms a mozte sa snazit dalej. Vela stastia prajem 🙂

misel0806
1. mar 2016

@zuzu1122 no mozno ti pomali stupa hcg. Ale radsej bych si nechala zobrat krv je to rychlejsie a istejsie.. Nech sa ti to vajicko udrzi drzim palec

misel0806
1. mar 2016

@lenivica oki..nech je// drzim👍👍

zuzu1122
1. mar 2016

@misel0806 dakujem 🙂 skoda ze to je tak zle odfotene...

misel0806
1. mar 2016

@zuzu1122 alebo sa ece otestuj a posli lepsie foto😉😉😉

zuzu1122
1. mar 2016

@misel0806 zajtra to chcem skusit znova, ale s inou znackou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre