Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bobussv
17. máj 2015

@luta13 ahoiij no tak bola som tam stvrtok s tym ze som mu povedala ze mi mesla opytal sa na poslednu menstruaciu a kedze mi meskala viac ako desat dni spravil mi rovno vnutprne sono.. Tt mi nepovefal povedal ze je babo v maternici a ze vidi gestacny vacok s tym ze som na kontrolu objednama 28 ( o dva tyzdne). tak uvidime.. 🙂 len sa tak trocgy bojim a mam rozne myslienky..

lexale23
17. máj 2015

Ahojte 🙂 dnes som 9 dní po styku a robila som si TT ale len /. MS mám dostať 24.05.2015 myslíte že je na test ešte skoro a môže sa to časom zmeniť? Prsia ma bolia dosť a aj take bolesti ako pred MS mávam. Krčok mám tvrdý a vysoko ☹

steinarka
17. máj 2015

@lexale23 to, kolko dni si od styku, je absolutne nepodstatne.. dolezite je, kedy bola ovulacia a kedy doslo k uhniezdeniu vajicka.. az ked sa vajko uhniezdi, az potom sa zacne produkovat hcg hormon.. datum styku s tym nema nic spolocne

luta13
17. máj 2015

@bobussv ahoj, nemas sa coho bat...uz sa len tes, kedze babätko je v maternici, neboj, vsetko je urcite o.k. drzim palceky na 28....potom ak nezabudnes, daj sem vediet ako si dopadla...dik...ahoj 🙂

luta13
17. máj 2015

@lexale23 pockaj na MS, ak nepride, pockaj este zopar dni a potom testuj...vela trpezlivosti zelam....😉

lexale23
17. máj 2015

@steinarka Ďakujem
@luta13 Ďakujem

flavia1
17. máj 2015

Moja skúsenosť teraz pri druhom tehotenstve... 7-8 dní pred menštruáciou ma začali dosť bolieť prsia a mala som tiež bolesti ako by už mala prísť menštruácia... bolo mi to divné, ale neverila som, že by to vyšlo... a vyšlo🙂 prvý test som si robila cca 6 dní pred MS bola jedna čiarka, druhý test cca 3 - 4 dni pred ms a bola druhá veľmi slabá, ale už som vedela.... takže lexale23 ešte je skoro...

malena123
17. máj 2015

@lexale23 som na tom dost podobne, aj s tymi datumami. MS cakam (ci skor necakam) koncom buduceho tyzdna a prsia ma bolia uz cely tyzden. ale na test je asi priskoro

laurinka239
17. máj 2015

baby aj ja mam dostat az buduci tyzden a hrozne ma bolia prsia a jemne pichanie v podbrusku .. myslite ze sa uz zadarilo? :D

lexale23
17. máj 2015

@malena123 ja dúfam že tento krát to už vyšlo lebo to je strašné každý mesiac byť sklamaná ☹ mna bolia strašne ani podprsenku nemôžem mať

laurinka239
17. máj 2015

ja som na tom uplne rovnako,nosim sportovu podprdu lebo naozaj strasne bolia..

katka.gzd
18. máj 2015

@lucita2707 je bezne a normalne ze ti lekar nic nepovie kym nemas za sebou rok snazenia..nechcu aby sme sa tym stresovali...lenze oni nechapu, ze ked raz sa zacneme snazit aktivne tak to stres je kazdy mesiac aj tak....kazdy vynechany menzes je nadej ktora s bielym testom zomiera a sme nestastne...ano, raz za uherak motyka streli s otehotnie aj PCOckarka prirodzene, ale aj podla mojho dokiho su sance veelmi male..ze ti ovulka chodi je fajn pre teba, nebudes potrebovat tolko stimulky do seba tlacit...a to, ze v mesiac kedy si ovulku nemala ani menzes nechce prist je ukazkovo normalne... Preto PCOckarky maju take tozhadzane cykly...lebo neovuluju....na normalne spustenie menzesu telo potrebuje pokles luteinizacneho hormonu a ten produkuje zlte teliesko a to vznika len po ovulacii...ked ovulka nieje, nemoze byt zlte teliesko a tym padom nema co riadit spustenie menzesu... Nasleduje umele pichnutie LH = agokutinova injekcia a po tom, co ju telo vstreba a LH zasa klesne... To trva tyzden dva..ako u koho, menzes sa spusti....
Robil ti tvoj gyndos aspon hormonalny profil? Alebo ta diagnostikoval len podla ultrazvuku?
Hormonalny profil je odber krvi 2 alebo 3 krat pocas jednoho cyklu..na zaciatku a na konci, pripadne aj v strede...sleduje sa tym ako sa telo sprava..ci na zaciatku cyklu produkuje FSH, na konci LH, aka je hladina testosteronu, prolaktinu atd...no a v neposlednej rade AMH co je hlavny indikator PCOS aj meritko zavaznosti...da sa o tom co to pogooglit keby si bola zvedava...na to by som sa doktora pytala..aby ti tie odbery spravil..minimalne ten jeden na AMH..
Potom v kompetencii klasickeho gyndosa moze byt aj zakladna stimulka clostilbegytom..to su len tabletky..lenze predtym ako by som sla do akejkolvek stimulky, treba mat dkontrolovanu priechodnost vajickovodov a pripadne si dag spravit ten driling...da sa to pri jednej laparoskopickej diagnostickej operacii...jednodnova chirurgia...toto vsetko sa da este podniknut predtym ako pojdes do centra asistovanej reprodukcie...
Jo a medzi prvymy vecami, ak to este nemate za sebou...draheho poslat na spermiogram..aby sa vam nestalo, ze ty budes chodit na zakroky pol roka s potom zistite ze problem je aj tam... To je aj nas pripad..drahy tiez nieje 100% ... Stava sa... Drzim vam palce

flavia1
18. máj 2015

bolenie prs môže byť znak, pri prvom som nemala nič, teraz som v 10.týždni, prsia ma bolia stále rovnako veľmi, ako od začiatku ako som písala, ten týždeň pred menštruáciou...
Tak Vám držím palčeky🙂

laurinka239
18. máj 2015

@flavia1 mozem sa ta spytat ..na kolky den po styku ta zacali boliet ? 🙂

22lucinka22
18. máj 2015

ahojte. s manzelom sa prvy mesiac pokusame o babatko. vo februari som mala MA v piatok mam dostat menstruaciu vidite tam aj vy tie ciarky?

zuzannaaa
18. máj 2015

@22lucinka22 anno suu tam gratulujem 🙂

laurinka239
18. máj 2015

@22lucinka22 ja ich vidim gratulujeem ,hadam si vsetky za chvilku najdeme // 🙂

22lucinka22
18. máj 2015

@zuzannaaa dakujem dufam ze teraz to bude ok. bojim sa ale som aj stastna 🙂

22lucinka22
18. máj 2015

@laurinka239 stale tomu neverim ale dufam ze mrcha v piatok nedorazi

laurinka239
18. máj 2015

ja mam dostat 24.5.a tiez dufam ze nedorazi 🙂 uz mas nejake priznaky? :D

kikus218
18. máj 2015

Ahojte žienky 😊 🙂 mám taký problém, že mi mešká menštruácia už šiesty deň,a ja samozrejme hneď som stresovala celý víkend hrozne :D stále neprišla, robila som si testy dva oba vyšli negatívne, jeden bol (podľa recenzií ) veľmi spoľahlivý - Mamatest Comfort 10... A nebol na ňom ani duch... Myslím , že by som ani nemala byť v tom (dufam) lebo priateľ sa do mňa este nespravil, dávame pozor...akurat teda neviem prečo mešká :D môže to súvisieť s tým, že ma asi pred tyždnom strasne pichalo na pravej strane podbruška? - aj pri tom a hlavne potom... Vo štvrtok idem na gyndu(teda ak dovtedy nedostanem).., este som tam nebola ale bojím sa co to môže byt :( styk sme nemali 2 týždne... Dufam ze prídu, uz ma pobolievaju prsia tak hádam 🙂 myslite ze môže byt ? Ďakujem 🙂 kikus

luta13
18. máj 2015

@kikus218 pockaj do stvrtka, co povie Dr....test mohol byt negativny, nie vzdy testy ukazu...vela pripadov bolo - test negativny, zena tehotna...pichanie mohlo byt cokolvek, mozno aj uhniezdovanie vajicka, ak by si bola tehu...urcite vsak nestresuj...vo stvrtok budes mudrejsia...a priatel sa nemusel do Teba spravit vedome...aj mojmu muzovi "ubehlo" a mame 6,5 rocneho syna...a to daval sakra pozor...no mozno Ti menzes meska aj zo stresu, takze tazko Ti poradime...daj potom vediet ako si dopadla vo stvrtok...drzim palce, nech teda nie si v tom, ak ste to neplanovali este babo... 🙂

flavia1
18. máj 2015

@laurinka239 v tom mesiaci sme mali až dva styky🙂 nakoľko sme sa sťahovali, bolo to hektické... ten prvý bol na začiatku ovulácie a druhý na konci, takže neviem, kedy to vyšlo... ale pokiaľ počítam od prvého tak cca 11-12 dní, od druhého 6-7 dní...

luta13
18. máj 2015

@22lucinka22 gratulujem Ti!!! ja som mala taketo ciarky 2 dni po meskani MS...dalsi den silnejsiu a dalsi krasne skoro rovnake...kukni do mojho fotoblogu (druhe dietatko)...a drzim palceky, aby // tmavli a aby Ti tehu krasne prebiehalo a nemala si ziadne MA a odobne neduhy... 😉

22lucinka22
18. máj 2015

@luta13 ahoj dakujem pekne. tak to je super. Dufam ze ciarocky budu silniet. Idem kuk album 🙂

kikus218
18. máj 2015

@luta13 neviem no uvidíme :( este mi takto nemeskali... Ale bolelo to teda úžasne, zeby az tak? Este si spravim zajtra ráno test...a mam taky pocit teraz stále také mokro ze už tu budú a nic este... Tak musím do štvrtka nejak vydržať :( ďakujem teda isto sa ozvem 🙂

laurinka239
18. máj 2015

@flavia1 ja som mala 3 dni pred ovulkou a potom cez ovulku.. a uz 4 den su napuchnute a hrozne bolia..

romaniik
18. máj 2015

Ahojte, som tu nová. Beriem clostyl asi 6mesiac. Posledný mms bol 8.4. Dnes je to 40 DC a mms mešká, krčok je vysoko, test negatívny. Mám ísť na gyndu na vyvolávačku?

malena123
18. máj 2015

@lexale23 u mna to tento mesiac nevyslo ☹ dnes som zacala spinit, predpokladam ze zajtra dostanem normalne MS. Ale prsia nenormalne bolia a pritom pred MS nezvykli nikdy

katka.gzd
18. máj 2015

@romaniik ahoj, preco beries clostyl? Kvoli akej diagnoze? Aj ta gyndos sleduje v kazdom cykle ci ovulka prebehla? Pichas aj pregnyl? 40 DC nieje dostatocne smerodajny udaj...kedy si mala ovulku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre