Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

penelope111
3. aug 2012

@dadkaabarino Môžeš byť tehu 🙂 Treba spraviť citlivý test z ranného moču ten by ti mohol už ukázať 🙂

dadkaabarino
3. aug 2012

@penelope111 ďakujem a nevies mi nieaky najcitlivejsi test poradit? 🙂

penelope111
3. aug 2012

@dadkaabarino Kočky si chvália mamatest, ale hocijaký citlivý test 10 mIU/ml by ti mohol ukázať 🙂 Potom čakám na správu ako to dopadlo 🙂

dadkaabarino
3. aug 2012

jasnee zajtra si ho pojdem kupit 🙂 est 🙂 raz dakujem 🙂

katkasofi
4. aug 2012

@alitomk aj ja som otehu po prvom mesiaci s klosstikom🙂 tak drzim palce, sprav uz testik. mne ukazal clearblue dva dni pred ms 😉

katka310
4. aug 2012

ahojte, je tento test pozitivny alebo negativny? viem, ze je to hlupa otazka, ale fakt neviem 😖 pretoze tento test som si robila vecer na 4. den po meskani a bola tam len jedna ciarka, tak som to nechala tak a rano pozeram na test a vyzeral takto, co si myslite?

maciatko248
4. aug 2012

@katka310 Ahojky vyzera ze pozitivny 😵 a neskusala si dnes dalsi?

katka310
4. aug 2012

vies co, nie, lebo nemam doma ziaden 😒 len ten jeden som mala a este bez navodu

maciatko248
4. aug 2012

@katka310 no tak ja by som si kupila s nejakou tou citlivostou 10 a vyskusala hned rano 😉 (urcite mate nejaky obchodak otvoreny a tam lekaren funguje ) a budes vediet presne na com si 😵 ale podla meskania a fotocky by som povedala ze si 😉

katkasofi
4. aug 2012

@katka310 krásne pozitivny🙂 gratulujeeeem 😉

nikushka323
4. aug 2012

@depi
@ebi52 babeny, neviem ci nedopadnem ako vy...dnes rano som robila treti test. opat negativny...a okrem toho, dnes bol treti den co mi meskaju kramy, akurat teraz som mala take slabe spinenie, tak neviem. uvidim ci sa rozbehnu kramy alebo co bude nasledovat. ale drahy sa mi dnes priznal, ze on si hned myslel ci som neni tehotna. ze uz dlhsie mal podozrenie, neviem ci z mojho spravania, alebo z coho. tak uvidime ci sa obaja mylime alebo motyka vystreli 🙂

kattija
4. aug 2012

@nikushka323 ja mam dnes 30 DC a tiez stale pozitivny test ☹ neboj hadam este ukaze co si prajeme

nikushka323
4. aug 2012

@kattija asi si myslela negativny, ci ty mas pozitivny test? 😉

depi
5. aug 2012

@nikushka323 ja mam moja prvy krat v zivote taku mrchu ze jak keby ma niekto postrelil...som sa bala vyjst aj z domu...daj si pohar vinka a teplu vanu a uvidis..ked nedojde tak dalsi test

kattija
5. aug 2012

@nikushka323 uz blbnem ano tak som myslela 🙂

viktorka555
5. aug 2012

@katka310 jasne pozitívny, niet pochýb

katka310
5. aug 2012

dakujem holky, este tomu aj tak stale neverim, kedze sme sa snazime o babo len 3 tyzdne, ale jasne ze som stastna 🙂))) a najstastnejsia budem, ak mi to potvrdi aj lekar a povie, ze je vsetko v poriadku ;) inak kedy by som mala asi ist prvykrat k lekarovi?

viktorka555
5. aug 2012

@katka310 jasne pozitívny, niet pochýb

nikushka323
5. aug 2012

@depi uz sa rozbehli kramy naplno...je mi zle jak psovi....este aj to pocasie horuce, no na paradu.. no nic moja, tak mozno o mesiac, tebe hlavne nech dobre dopadne svadbicka ;)

joannie
5. aug 2012

ahojte mozem sa pridat? co si myslite o mojom teste?

nie je ta druha ciarka velmi blizko pri prvej? ☹

pincola
5. aug 2012

@joannie podle mne to je pozitivní test 😀 zkus ještě za 2dny udělat jiný, ale myslím, že jsi těhotná

joannie
5. aug 2012

díky 🙂 ale nie su tie ciarky velmi pri sebe? asi by mala byt dalej, ci? 😖

joannie
5. aug 2012

@pincola díky ale nie su tie ciarky velmi pri sebe? asi by mala byt dalej, ci? 😖

brumka111
5. aug 2012

dievcata, ja som si robila test vecer, no a nic som tam nevidela, ale ked som na neho rano kukla do poriadneho svetla, tak som tam videla druhu ciarku...manzel sa mi smial, ze kde ju vidim, ale fakt som ju tam videla, uplne celkom taku slabu. Na tom mieste by nemalo byt vobec nic, asi si myslim ...:-}. Stalo sa vam nieco podobne? Rano si spravim dalsi, som zvedava..alebo rovno aj dnes vecer :-}}}....jedno babatko uy mame, to ekd som si robila test, tak bola druha ciarka rovnako tmava, tak som nemala pochyb...:-}, ale toto neviem neveim...

brumka111
5. aug 2012

@joannie podla mna su v spravnej vzdialenosti

joannie
5. aug 2012

@brumka111 na vacsine testoch co som videla su od seba ovela dalej tie ciarky :(

ja som tiez mala pred dvoma dnami taku ciarku ze skoro vobec ju nebolo vidno..ako pises ty..

pincola
5. aug 2012

@joannie Já nevím, co to je za test. Kup ještě jiný, ale mohli to v továrně udělat takto při sobě. Já vidím druhou čárkju a to je hlavní. Ale ještě testni🙂

brumka111
5. aug 2012

@joannie a teraz mas uz normalnu ciarku ? :-}...kedz sis i robila? rano? jas prabim asi evcer...

joannie
5. aug 2012

@brumka111 taku mam ciarku ako vidis na teste 😕 sama neviem ci je normalna 😢 poobede som robila, nie rano..

uz mi prepina z tych testov, stvrtok a piatok som mala negativne a dnes toto..

piacere
5. aug 2012

@joannie fuuha, tak tu dá odpoveď len iná značka testu... najlepšie mamatest. Síce je tá čiarka jednoznačne veľmi blízko (až sa mi žiada napísať, že je to chybný test), ale na druhej strane je tak výrazná, že to by bolo, aby to tam nebolo! Držím palce 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre