Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

fazulka22
29. aug 2014

mam si spravit pre istotu dalsi test? nech nerobim paniku popredu?

fazulka22
29. aug 2014

@piacere mozem mat priznaky ako pred menstruacoiou? ze ma bolia prsia a brucho? lebo mala som ju dostat pred 2 dnami...

piacere
29. aug 2014

@fazulka22 áno, môžeš, pretože pri tehotenstve ženy bolia prsia a aj brucho ako na menštruáciu, pretože maternica sa rozťahuje a to bolí 🙂 Test si môžeš urobiť inú značku, ak ťa to upokojí, ale zosilnenie čiarky uvidíš až cca za dva dni, lebo hcg stúpa o dvojnásobok každé dva dni 🙂 Ale naozaj si nemyslím, že by si tomu nemala veriť, pretože test máš ukážkový 😉

Toto sú moje testy pri druhom tehotenstve.... a bobok už má rok 😀

fazulka22
29. aug 2014

@piacere dakujem, idem este kupit dalsi test, dufam ze sa to len potvrdiiiiiiii

piacere
29. aug 2014

@fazulka22 pravdaže, pri tvojom teste fakt nie je o čom 😉 Ale aj tak držím palec 😀 Potom daj info 😀

monicka9
29. aug 2014

@fazulka22 to je krasne pozitivny test... Ja som mala tiez tento a takto mi ukazal slabu a viditelnu ciarku ale dalsie dni na inych testoch uz kraaasne tmavla😊🍀

monicka9
29. aug 2014

Toto su robene testiky uz pred ocakavanou menstruaciou fialove vrchne od 24DC az po tyzdnove meskanie menzesu...sledovala som ako krasne a postupne tmavnu👍😊

fazulka22
29. aug 2014

@monicka9 ze waaau , kolko testov si si robila....

monicka9
29. aug 2014

@fazulka22 😃no veru vela musela som si sledovat ci tmavnu ciarky nakolko mam skusenosti s tromi potratmi na zaciatku tehotenstva tak som si chcela odsledovat či ciarky tmavnu teda ze plodik sa stale drzi a teda aj vyvija kedze testy tmavnu tak hcg v moci stúpa👍

fazulka22
29. aug 2014

ja si urobim o chvilu este jeden, a v pripade ze to bude take iste, tak pojdem v utorok lekarovi..
@monicka9

mimika123
29. aug 2014

ahojte zienky, prosim poradte mi. dnes som mala dostat ms a rano som si robila clearblue digital a vysiel mi sice - ale je tam ohranicene plusko. tiez som si robila aj obycajny rapiclear a tam som mala /. myslite, ze som testy robila este skoro? prosim, poculi ste uz o takom vysledku na digitalnom teste alebo aky je vas nazor? kedy vam vysiel pozitivny test? posielam aj fotky na ukazku a dakujem za kazdu odpoved

monicka9
29. aug 2014

@mimika123 clear blue digi máš negativny.... Na tento digitaln je skoro este... Mne nikdy neukazal v den očakávaného menzesu pozitivny výsledok.... Potvrdil mi tehotenstvo po minimálnou 4-5dni od meškania menzesu.... Na klasických tycinkovych testoch vies skôr odsledovat ako ti ciarocka tmavne... N adigitalny je este cas... Aspoň moja skúsenosť..

mimika123
29. aug 2014

ktore testy sa tebe najviac osvedcili?myslim nejaku znacku

monicka9
29. aug 2014

@mimika123 fialove mamatesty(dvojbalenie predáva sa) su citlivé aj značka; BAby top test dvojbalenie ( to su modré tycinkove testiky), woman secret take dlhé kazetkove.(tiez dvojbalenie majú)... Ale aj pepino su dobre a citlivé v DM ich majú aj v tescu v drogerii. Potom mam odskusane aj GS gravitest to je dvojbalenie ale aj trojnalenie vo vnútri su take iste ako mamatesty fialove😊

lenocka84
29. aug 2014

@mimika123 kde si zohnala ten digi?ja som nevedela zohnat.vdaka

monicka9
29. aug 2014

@lenocka84 odpoviem ti aj ja😊majú ho len v lekarnach ak ho nemajú kľudne ti ho mozes objednajat v lekárni stojí okolo 7-8 EUR je jednorazový... Da sa aj cez net na pilulke napríklad a vyjde cca 6-7 EUR.... Ale lepšie je ho robiť ked menzes meska😊

mimika123
29. aug 2014

@lenocka84 ja som ho kupila v lekarni za 8,55€ ale nie vsade ho maju. treba sa opytat skor vo väcsich lekarnach

monicka9
29. aug 2014

Takto mi vyšiel clear blue po 5 dňoch meškania menzesu.... Čiže 2-3 týždne od oplodnenia tak 5tt . Ukázal spracne😊

lenocka84
29. aug 2014

@monicka9 mne meska uz 10dni a klasicke su pozitivne.skor zo zvedavosti ze kolko ukaze

monicka9
29. aug 2014

@lenocka84 jeej parada tak moze ukazat 3+ alebo aj 2-3 ak si mala nahodou posunutu ovulku... Drzim palce.. Vysledky ostanu na tomto digitalnom asi 24 hodin potom sa stratia tak si odfot na pamiatku😊👍

lenocka84
29. aug 2014

@monicka9 to naozaj?dobre vediet

katkasofi
29. aug 2014

@mimika123 mne digi ukázal 1-2 4 dni PRED ms! V deň ms 2-3 a 7 my deň meškania už 3+...jedine ze by si mala posunutú ovulku. Ale ked si ju mala 14 dni pred testovaním tak asi nie si.. A rapíd ten druhý ukazuje vždy omnoho slabšiu / ako ostatne. Clearblue mám vyskúšany pri troch tehu pred ms a vždy mi ukázal tehu... Ale ja mávam ovulku 14dc a 28 dc ms...

mimika123
29. aug 2014

dakujem vam pekne za rady, este stale nestracam nadej kym nedojdu kramy. vsak sa uvidi neskor

khadijahasif
29. aug 2014

Dobry deň , užívala som antikoncepciu softinelle , pocas oddychového tyzdna mi neprišla menstruacia az po oddychovom týždni. Ďalšie balenie som teda nezačala brat. Menstruacia trvala len 4 dni a bola velmi slabá. Po nej som mala s muzom nechránený styk.za dva dni som si našla hnedy vytok , ktory trval 3 dni. Potom sme mali znova nechráneným styk , ale s tým ze manzel vždy ejakuoval do posvy. V tých dňoch "by som mala mat neplodné dni".
Teraz ma pichá v podbrusku na pravej strane , boli ma chrbát , Pali ma zaha, mam bielo-priehľadný vytok bez zápachu ani nesvrbi , chuť do jedla, hlava sa mi točí ... .robila som si tehotenský test no vyšiel negatívny a od posledného možného oplodnenia je len 6 dni.. V týchto dňoch by som mala mat obulaciu mam aj take výtoky biele a potom zozltnu . Včera som tu našla diskusiu ohľadom krčka maternice ze ked je ovulacia tak je mäkký. Tak som si ho včera nahmatala a bol tvrdý a nízko. A dnes bol zase vysoko ale tvrdý. Je na ňom taká tvrdá gulicka to je ta Branka ci co 🙂) 🙂) Velmi pekne dakujem

anaviky
29. aug 2014

Baby dilema emoticon... kojim,beriem antikoncepciu... menzes som dostala ako som ju začala brať to bolo v juny. Odvtedy som nedostala.pravda je že zo začiatku som pár krát na tabletku zabudla. Robila som si tri testy- negatívne. Posledný asi pred týždňom.Aj tak som z toho nejaká nervózna. Stalo sa niekomu že otehotnel pri kojeni a bráni antiky?alebo to,že som nedostala môže byť spôsobené kojenim? Kojim celý deň aj v noci keďže steven začíname s prikrmami. Ďakujem za každú odpoved

evittam
30. aug 2014

@anaviky Ahojky. Tak ja ako pri prvom synovi a aj teraz som začala brať HAK asi tak po dvoch mesiacoch od pôrodu a prvého som kojila do 9 mesiacov a teraz ešte kojím. A nemala som menštruáciu vôbec - až keď som zmenila HAK. Lebo táto HAK, ktorú beriem tak beriem stále - bez "oddychového" týždňa. Tiež som raz zabudla vziať tabletku a mali sme nechránený sex a ti poviem aj som sa bála, tak som si asi po dvoch týždňoch robila test a negatívny 🙂.

anaviky
30. aug 2014

@evittam no ved aj ja beriem tak bez prestavky... a tiez som mala testy negativne... neviem preco som z toho taka nervozna.. mozno preto ze druhe bolo neplanovane,sice som nekojila ani nebrala hak,ale davali sme si pozor 🙂

evittam
31. aug 2014

@anaviky Tak to neboj, ak si nemala ms tak ani ovuláciu 🙂 😉

evittam
31. aug 2014

@anaviky Inak tiež som bola pekne nervózna 😀

elinka112
31. aug 2014

@monicka9 Ahoj pozerám tvoje testy a tíško závidím...ja som dnes 23 DC a 11DPO a robila som si rano prvy test (zhodou okolností ten, ktorý si si ty robila ako posledný) a strašne sa snažím hľadať tam ducha...neviem, či sa mi to len zdá, ale keď sa strašné snažím a nahnem ho pod určitým svetlom, tak tam nejaký úpkne takmer neviditeľný pásik vidím...možno si to len namýšľam...tebe ten 24Dc ukázalo tiež len tak, že to ani nebolo vidno? Mám ešte nádej vďaka tebe, že by to mohlo tak o dva dni, už nejako viac byť vidno...ak by bol pozitívny si myslim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre