Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

rysavka55555
18. jan 2016

@opatrovatelka82 neboj pride to 🙂

zenuska11
18. jan 2016
dadulka000
18. jan 2016

Zdravím...dva dni dozadu sme mali s priateľom nechránený styk...čiže sme to robili bez kondómu...a neberiem ani žiadnu antikoncepciu...navyše som mala plodné dni...priateľ sa ale "neurobil" do mňa...chcem sa spýtať, či môže byť nejaká šanca že by som otehotnela, alebo nie...neviem čo si mám myslieť o "kvapke lásky" keďže jedni vravia že sa z toho otehotnieť nemôže a druhí zasa, že môže...

katuliena82
18. jan 2016

@dadulka000 otehotniet sa podla mna moze vzdy, pokial doslo k ,,styku,, vagina-penis a obaja zucastneni su zdravi. Muz moze byt aj v zaciatku styku tak vzruseny, ze ,,zvlhne,, a mozu tam byt spermie.

slnieckomyska
18. jan 2016

@dannii Ja to poznám my sme sa snažili od Januára a bez odozvy a potom sme si pod stromčekom našli kolajničky

dadulka000
18. jan 2016

@katuliena82 áno, počula som o tom veľa, niektorí tvrdia že tá "tekutina" spermie neobsahuje a tehotenstvo je nemožné, iní zasa naopak...neviem teda čomu veriť...každopádne ďakujem za odpoveď...

laska07
19. jan 2016

Chcem sa Vas spytat na 21 DC som mala ovulku(11.1. ).Kedy podla vas mozem prvy krat skusit testovat?

katy31
19. jan 2016

@laska07 najskôr 10 deň po ovulácii, držím palce

rysavka55555
19. jan 2016

@tigrislu dnes mi kalendar zahlasil, ze 2dni do ms a ja ze noooo este ty mi to pripominaj :D brucho ma boli kazde rano, z postele sa mi ani vstavat do prace nechce...tak uz len 2dni som zvedava...

vajicko0210
19. jan 2016

@rysavka55555 tak ja som na tom podobne,max dva dni a dúfam že nepríde 🙂 bože,to by BOLO radosti. Držím aj tebe palce 🙂 🙂 🙂

tigrislu
19. jan 2016

@rysavka55555 dnes som akurat na teba myslela, ze ti napisem ako si natom :D..si ma predbehla :P....:D uz aj ten kalendar je nedockavy :D, co chce vediet vysledok :D tak uvidis kiezby nedosla! 🙂 ..ja som sa uz nejak zmierila s tym ze tento mesiac ms pride ale nevadi 🙂 nejak to citim :D

dejna31333
19. jan 2016

Ahojte tehotensky test Clearblue si mozem spravit aj teraz ci musim cakat na ranny moc? Uz treti den mi meska

vajicko0210
19. jan 2016

@dejna31333 môžeš ale najlepší je ranný...

rysavka55555
19. jan 2016

@vajicko0210 tak mapis potom, drzim palce silnooo 🙂 a dakujem

rysavka55555
19. jan 2016

@tigrislu ti poviem nedockavy je, ako aj ja sa citim uz na ms ...ale neboli ma brucho cely den ako zvykne tyzden pred ms aj prsia ma tak nebolia, tak bud to bude v pohode ms alebooo 🙂 uvidime 🙂 este sa necit na ms saaaak este si kus na nu pockas 🙂 sup sa snazit a snazit 🙂)) :P

rysavka55555
19. jan 2016

@tigrislu ja pre istotu uz nemam doma testiky :D ale uvidim, ci zajtra neskocim kupit :D vies keby nahodou ze nedojde :D

tigrislu
19. jan 2016

@rysavka55555 ty si pripad :D ...ale mala by si sa poistit :D nikdy nevies ..vo stvrtok rano poletis z tej postele ako raketa :D a sup robit test :D ani v noci spat nebudes :D ..joj neviem ako dnes som bola u lekara a on mi vzdy tyka (po tolkych rokoch ma uz pozna :D) a dnes pozera na mna ze a pani vase meno je ake :D ja som hodila hned taky uskrn :D tak ktohovie mozno tie moje hormony sa natolko zburili, ze uz aj do tvare sa menim :D...budem musiet nieco s tym mojim muzom poriesit este :D

vajicko0210
19. jan 2016

@rysavka55555 inak žiadne príznaky? 🙂 mna len sem tam trosku pobolieva bruško,trosku bradavky a krize to je všetko 🙂 a ešte mám aj výtok ,tak uvidíme či sa po 3 rokoch ideme tešiť 🙂

rysavka55555
19. jan 2016

@tigrislu och mi daco hovor ked nedojde rano :D alebo zajtra :D si si ista, ze si bola u svojho gyn? :D haha :D joj nech ti to vyyyjde uz nech je minimalne 1.2. 🙂)))

rysavka55555
19. jan 2016

@vajicko0210 taak to silni drzim palce,nakolko my sa este nesnazime bolo by to krasne prekvapko 🙂 tak vcera som citila akurat lavy vajecnik, rano ma brusko boli, ale cez den som ok,len unavena ... Prsia len trosku ale to pred kramami a pocas nich ma tak bolia, ze sa ich neda ani dotknut,takze to je akurat take zaujimave, rano akurat ma trosku naplo na grckanie ...inak nic :D asi mi sibe :D alebo mojmu telu, alebo to bude tym, ze kamaratke chodim hlAdkat tehu brusko 🙂 🙂

dejna31333
19. jan 2016

Ahojte tak test clearnlue mi vysies negativny a po rozobrati tam je duch druhej ciarky

slavuska237
19. jan 2016

@dannii prosim ťa kedy si testovala? Ja mam od septembra cize posled e 4mesiace na sekundu presne 26d cykl predtym som mála na sekundu presne 28 ...a dnes je 27den a ja v kuse obzeram gatky a tak ako ty pises ze mam pocit ze kazdu chvilu pride a vytok/hlien biély... No som totalka nechapacka... 😉

slavuska237
19. jan 2016

@dannii alebo máa si este dake priznaky ??

tigrislu
19. jan 2016

@rysavka55555 ja to poznam ja som taka ista :D ..pojdes teda kupovat tie testy? :D ....inak tym si mi pripomenula, ze ani ja ziadne nemam tak budem musiet aj ja doplnit potom zasoby :P.....to bol alergolog :D :D ale zensky si ma tiez nepamatal ..tiez sa ma spytal, ze vy ku mne chodite? :D a potom pozera do zaznamov, ze ano a pomerne casto :D ...byt tebou a mat dva dni pred som jak na ihlach :D ...asi by som to nevydrzala ..ale zasa aj mna to caka 🙂 no toho 1.2. by bol super datum veru 🙂 obe by sme vedeli vysledok 🙂.... to by bola sranda keby to vyjde obom 🙂 drzim ti palce nech ten zajtrajsok ubehne rychlo a ty vidis // 🙂 sucitim s tebou 😝 🙂

dannii
19. jan 2016

@slavuska237 moje príznaky boli presne ako na menzes.stále pocit že pridu už už pridu kŕče V brušku A stále som bola smädnA A stále by som spala.U mňa akoby klasický pms😊😊😊😊

dannii
19. jan 2016

@dejna31333 foto sem hod😊😊😊

slnieckomyska
19. jan 2016

@laska07 mne ukázalo ducha až po 21 dňoch od ovulky

vajicko0210
19. jan 2016

@slnieckomyska to fakt? Kks,sranda ake je to telo 🙂 niektorými ženám uz 9 dpo a tebe až 21 🙂

rysavka55555
19. jan 2016

@tigrislu asi pojdem :D uvidim zajtra ale asi mi to neda :D aha ja ze gyn :D ja som celkom kludna a to bude asi tym, ze myslim ze ta ms dojde 🙂 :P veru to by bolo suuper 🙂 och tak ako hovoris, keby zbehol jak dnesok,bolo by to suuuper 🙂 jooj dakujem to by bolo tie // fuuuu 🙂

tigrislu
19. jan 2016

@rysavka55555 to budes mat take tahanie do tej lekarne uz od rana :P .. radsej byt s tym zmierena ako potom byt hodne sklamana ... som zvedava na tie vysledky 🙂 ...ubehne ani sa nenazdas a bude stvrtok rano :P 🙂 a ty budes letiet do kupelne 😉 samozrejme urobit test 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre