Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

23petka
30. jan 2014

@katusa69 Ďakujem 🙂 a kedy si mala mať ms???ja som brala kyselinu listovú a keď som začala piť alchemilkový čaj, tak vtedy sa zadarilo, tak ja myslím, že mi ten čaj pomohol..

katusa69
30. jan 2014

No, já jsem jí minulý měsíc měla 2.12.2013, takže ještě jsem před ms. Ale já jí každý měsíc mám jinak. Jednou se dostaví 25., potom 28. a poslední 2. 😖

23petka
30. jan 2014

@katusa6 tak to by si uz mala dostat ms,tak skus pockat este do pondelka a potom zavolaj lekarovi a uvidis,kedy ta objedna..

katusa69
30. jan 2014

To jo no, počkám a uvidím. Naneštěstí pro mě má zítra dovolenou. Kdyby mě popadla panika volat už zítra 😀

23petka
30. jan 2014

@katusa69 aj ja som bola strasne nedockava..ja som zistila,ze som tehu 1.1.a bolo to nekonecne cakat do 7.1. 😉

katusa69
30. jan 2014

No jo, tak teď se jen hodit do klidu, odpočívat a čekat 🙂

23petka
30. jan 2014

@katusa69 presne tak 🙂

martinelka2388
30. jan 2014

ahojte kocky myslite, ze mozem byt tehotna? Mam obcasne bolesti v podbrusku a v krizoch a hlavne ked sa namaham a najviac ked dviham mojho 2 rocneho syna..16.1 som mala 3 dni slabu ms....test som si este nerobila poradte mi...predom dakujem za odpovede

gepe
30. jan 2014

@martinelka2388 udelej si test, ten ti da odpoved.

lucinka3289
30. jan 2014

ahojte baby dnes 27dc od vcera mam slabulinke spinenie moze to byt tehotenstvo?cyklus mam 27 dnovy len minuly mesiac som mala 29 takze som teraz zmetena myslite ze test by uz ukazal tehotenstvo?

kaya88
30. jan 2014

@emma83 dakujem mi sexikujeme kazdy den tak neviem ved uvidim tak snad raz to uz konecne vyjde ...ale aj tak dakujem za podporu 🙂

emma83
30. jan 2014

@kaya88 hovori sa, ze kazdy den nie je dobre, ze kazde dva dni, kvoli spermiam... ale kazdopadne drzim palce ;) hlavne hlavu hore a byt pozitivne naladena 🙂

sissi92
1. feb 2014

Ahojte 🙂 co si myslitte o tom ze mam priznaky tehotenstva, no vo stvrtok minuly tyzden mi z krvi nezistili, v pondelok som si robila test a bol pozitivny, dt mi povedal ze mam prist o 2 tt na sono. Dakujem za odpovedee

eimuska
1. feb 2014

@sissi92 z krvy nemuseli ešte zistiť, a skúšala si si merať teplotu? Ja sa teraz učím merať bazálnu teplotu. Mala by sa merať každé ráno v pošve, v rovnakú hodinu a mala by byť zvýšená pri tehotenstve.

eimuska
1. feb 2014

@lucinka3289 skús si zmerať bazálnu teplotu

lucinka3289
1. feb 2014

@eimuska uz netreba mrcha prisla :(

sissi92
1. feb 2014

@eimuska nie neskusala som to, ale pocula som uz o tom 🙂.

eimuska
1. feb 2014

@lucinka3289 tak to je škoda, ja teraz čakám tiež či príde alebo nie.... my sme sa snažili via ako rok a keď sa konečne podarilo, po pár týždňoch to skončilo. Žiaľ musela som na kyretáž. Ja ani neviem teraz kedy mi príde ms. Mala som od kyretáže len 2. cyklus a tam bol 24dňový. Či bude zas taký krátky to neviem ale tiež dúfam, že už nepríde MS 🙂

sissi92
1. feb 2014

@eimuska ale myslis ze ked som mala normalnu menst od 2 do 7 meho decembra. Naposledy sme sa milovali s priayelom 12.1 od minuleho utorka do piatku som mala spinenie a vo stvrtok mi bral tu krv no a v pondelok uz test pozit janetusim ci je mozne ze som tehu al nie. Dr som to takto podrobne neopisovala len mi povedal ze aby bolo na sone vidnoje sskoro, ale vajecniky mam voriadku vse je ok, to som sa bala ze cysta al nieco podobne.

sissi92
1. feb 2014

Viem ze sa to meria rano ale skusam aj yeraz 🙂. A kolko by mala byt teplota ak je tehotenstvo??? 🙂

sissi92
1. feb 2014

37,3 som mala 🙂

eimuska
1. feb 2014

@sissi92 no teraz mám tehotnú kolegyňu a tá je tehotná. Keď merala teplotu mala 37,2 ale meranie bolo v pošve. Ono u každej zvýšená teplota je iná. Ja mám zatiaľ 37,1 ale stále môže klesnúť. No cez deň nie je dobre merať teplotu lebo ju svojim spôsobom ovplyvňuješ. Ale ja ju teraz merá aj viac krát :D

ria007
1. feb 2014

Ahojte, podla Vas kedy by som si mala spravit dalsi test? MS naposledy 27. alebo 28. december - zabudla som si poznacit, ale som si ista, ze to bolo par dni pred silvestrom. Od leta som mala pravidelne 26teho alebo 27meho - takze meska okolo 5 dni. Test som si robila 30.1. aj 31.1. boli negativne ...

sissi92
1. feb 2014

@eimuska aj ja som si tam merala🙂

sissi92
1. feb 2014

A ty cakas babo???

vevesh
1. feb 2014

@sissi92 @eimuska
baby, nechcem vam do toho hovorit, ale kazda z nas ma inu bazalnu teplotu, teplota sa meni aj od cyklu k cyklu, a teda ak normalne nemeriate, neviete posudit co je zvysena: napr. je som mala normalnu teplotu pocas daneho cyklu 36.4 a ako tehu 36.7-36.9, v inych cykloch od 36.2 po 37.5 a to som nebola tehu... 😉

eimuska
1. feb 2014

@sissi92 včera som si robila test a negatívny ale ešte bolo skoro malo by sa najskôr 10 po ovulácií a to ešte musím aspoň 3 dni počkať ale najistejšie vraj si robiť test až keď mešká MS

eimuska
1. feb 2014

@vevesh jj to je jasné, že každá má inú teplotu a aj som to tam spomínala ale ďakujeme za pripomienku 🙂

eimuska
1. feb 2014

@ria007 MS môže meškať z viacerých dôvodov. Môže to byť stres, choroba aj tehotenstvo 🙂 skús počkať 2 - 3 dni a uvidíš. Ale sú aj kočky, ktorým test neukázal, že nie sú tehotné a boli.

ria007
1. feb 2014

@eimuska 😉 asi nic ine mi neostava len cakat a dufat, ze test sa mylil. prvy bol 12,5 mIU/ml a ja neze by som si druhy kupila 10, ale kupila som 25 😠 a robila som si ho v priebehu dna. och jaaaj ako keby som sa testovala 1x. ja tak nerada cakam a hlavne ked neviem koli comu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre