Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zlatulka89
10. okt 2013

ahoj holky, je tady nejaka kočka ktera to ma v blizke dobe jako ja dostat ? (ja zajtra) taky jste tak nervozni ? 😒

katyrozy
12. okt 2013

Caute baby som tu nova haha,, ale chcem sa spytat mrska mi meska tyzden a mam vytok biely tahavy a boli mi na lavej strane v podbrusku myslite ze som v tom alebo je to ovulka

katyrozy
12. okt 2013

@didus2 Ahoj som natom podobne meska mi to tyzden test som si nerobyla,, ale mam bolesti v podbrusku a vytok tahavy

zdeniq
12. okt 2013

@zlatulka89 ja nekdy po-st, a nervni jsem pekne,uz 2 tydny me boli podbrisek,zada,pres noc mam zvys.teplotu,test negativni,dalsi zkusim v pondeli

lusi79
13. okt 2013

@zlatulka89 tak ako? mrcha prisla či nie? ja este musim vydrzat 3 dni a potom uvidim 😅

kaca01
13. okt 2013

ahojky holky...já to měla dostat ve čtvrtek...dnes jsem si dělala test a byl negativní..ale to je celkem normální po 3 dnech zpoždění že??? celkem jsme se přítelem tento měsíc snažili tak doufám že to vyjde :O

zlatulka89
14. okt 2013

@zdeniq
@lusi79 Holky MS nedošla, test pozitivní,tak snad vše půjde dobře 🙂 přeji vám at vám to dobře dopadne 🙂

zdeniq
14. okt 2013

@zlatulka89 jeeee, skvely,tak snad muzu gratulovat k poz.testu a at sili
ja cekam kazdym dnem,spis az ve stredu,nevydrzela a testla v nedeli,ale nic,tak uz to necham byt a uvidim

lusi79
14. okt 2013

@zlatulka89 super,,gratulujem,,,a vy ste sa ako dlho snazili? ja testnem zajtra ráno a potom dam vediet,,ale az vecer bo som sluzobne mimo 😉

zlatulka89
15. okt 2013

@lusi79 no snažili jsme se 3 měsíce, ten poslední měsíc jsem si dělala ovu testy, a zabralo 🙂 už si testovala? 🙂 držím palce

dievcatko112
15. okt 2013

Ahojte mozem byt tehotna ak sa partner pred sexom vycika zopar krat, umyje, nasadi kondom a aj nepriek tomu sa na konci spravi vonku mimo mna do kondomu? chcem si byt na sto percent ista nech potom nieco nelutujem dakujem 🙂 a este sa chcem opytat ze ked chlap dost silno priparaza do zeny pri sexe tak ci zene tam dnu nemoze nieco poskodit dakujem 🙂

dievcatko112
15. okt 2013

Ahojte mozem byt tehotna ak sa partner pred sexom vycika zopar krat, umyje, nasadi kondom a aj nepriek tomu sa na konci spravi vonku mimo mna do kondomu? chcem si byt na sto percent ista nech potom nieco nelutujem dakujem 🙂 a este sa chcem opytat ze ked chlap dost silno priparaza do zeny pri sexe tak ci zene tam dnu nemoze nieco poskodit dakujem 🙂

katkakovac
15. okt 2013

@dievcatko112 predpokladám, že išlo o tvoj prvý sexuálny zážitok, takže budem citlivá. ak sa to stalo tak ako si napísala, je naozaj nepravdepodobné, že by si bola tehotná. kondóm je celkom účinná forma antikoncepcie a pokiaľ sa počas styku nepretrhne, tehotenstva sa obávať nemusíš. ak však máš takéto otázky a obavy, je na mieste sa pýtať, či si už pripravená na sexuálny život. nesúdim, len nechávam priestor na rozmýšľanie... čo sa týka druhej otázky, tak môže aj nemusí sa poškodiť. vagína je dostatočne prispôsobivá, len treba ísť na vec pomaly. pokiaľ pociťuješ bolesť, je ti to nepríjemné a podobne, treba spomaliť. časom spoznáš možnosti vlastného tela a takéto otázky proste nebudeš musieť riešiť 😉

dievcatko112
15. okt 2013

@katkakovac dakujem zato ze si to tak citlivo zhodnotila...praveze este som styk nemala a prave preto sa uistujem dopredu ci je toto vhodna ochrana pred otehotnenim partner ma zatial len robil rukou a z toho sa nemam dovod obavat 🙂 a radsej sa uistim dopredu ako urobit nejaku hlupost bez rozumu 🙂

katkakovac
15. okt 2013

@dievcatko112 oceňujem tvoj prístup🙂 kondóm má spoľahlivosť okolo 80- 90% aj pri vyvrcholení vo vagíne a mnohé páry s ním bez problémov fungujú. poradím ti objednať sa u gynekológa a on ti vysvetlí problematiku antikoncepcie ako takej.Som zástancom toho, že informácie neuškodia... 😉 Ja som napríklad užívala hormonálnu antikoncepciu 8 rokov a neotehotnela som. Kondóm nám nevyhovoval, lebo to nie je "telo na telo" 😀
A ono všeobecne to otehotnenie je celkom sranda. Niekedy sa podarí ani nevieš kedy a ako a niekedy musíš dĺĺĺho skúšať kým sa to podarí 🙂

dievcatko112
15. okt 2013

@katkakovac dakujem 🙂 prave preto by som trvala na tom, aby sa k tomu partner spravil este aj von 🙂 istota je istota 🙂 presne to aj urobim a objednam sa 🙂 ano poznam to mnohym parom nevyhovuje kondom kvoli zmensenej intimite ktoru kondom do sexu prinasa aspon tak mi to opisali oni tak uvidime 🙂 ano a prave ked to nechces tak motyka vystreli :D

katkakovac
15. okt 2013

treba skúšať, ale bezpečne 😀 za tú paniku to nestojí...

lusi79
15. okt 2013

@zlatulka89 ahoj,,,ano uz som testovala ale je tam len taky duch slabulinky ze ho ledva vidno,,,este ma to nepresvedcilo na 100% tak snad zajtra vydrzim a urobim test az vo stvrtok 😉 mrcha stale neprisla,,,tak pevne dufam,,,tiez je toto 3.mesiac co sa snazime,,,bodaj by 🙂

veri2424
15. okt 2013

@dievcatko112 Je, doufám, že moje dcera bude jednou tak zodpovědna jako ty. Ani by mi nevadilo, kdyby se na to ptala mě jako matky. Ale je pravda, že člověk se někdy stydí. Moje máma byla dost nepřístupna.
Myslím, že jít k lékaři a poradit se je vhodné a jestli nechceš brát antikoncepci, raději bych si v lékárně koupila prášek Postinor(doufám, že název píšu správne). Když by náhodou ten kondom praskl, tak si ho můžeš vzít. Pro případ nouze. Do šuplíku se ti vejde a nemusíš pak platit kde je zrovna otevřena lékárna. 🙂)

zlatulka89
16. okt 2013

@lusi79 tak potichu gratuluji 🙂 snad tam bude potom krásná čárka 🙂 držím palce 🙂

asha300
16. okt 2013

Ahojte prosím vás o radu ak ste toto niektorá mali. Mrchu som, dostala presne na 35 den ako stále ale pred tým 2 dni ma začali bolieť kríže a pichať v podbrušku akoked mrcha sa tlačí len intenzívnejšie mrcha trvala 1 deň taká slabá potom nič dnes zase trošku. ale tá bolesť aj v krížoch aj vo vaječníkoch je stále. čo myslíte ??????????? dakujem

basulienka2
16. okt 2013

Ahojte prosim chcem pocut vas nazor!vcera rano som isla na wc ked som sa utrela bol tam ruzovy vytok inak cely den nikde nic,dnes rano to iste len tam bola v malom mnozstve krv inak take ruzovo hnedkave.dnes mam 23DC ,beriem inofolicmesiac som brala jeden sacok od podelka dva!myslite,ze to moze byt z toho inofolicu abo sa nam konecne po dvoch rokoch zadarilo?

veri2424
17. okt 2013

@asha300 ty jo, jeden den? Tak to asi ani menstruace nebyla? ne? Tak udělej test a bude to jasnější. 🙂
Držím palce. Myslím, že by to mohlo byt těhu. Ja byla těhotna dvakrát a vždy mě bolelo v podbříšku a teď právě to mam zase tak taky doufám, že to je mimi. 🙂

veri2424
17. okt 2013

@basulienka2 ja s těmito léky nemam zkušenost, ale podle toho co píšeš, tak to klidně těhu byt muže. 🙂
Držím moc palce! 🙂

basulienka2
18. okt 2013

@veri2424 ddakujem vcera som si nasla aj uplne stvrdnuty a uzavrety krcok a to som 24dc.jaj bojim,ze si namyslam a zase len ta mrcha dorazi

veri2424
18. okt 2013

@basulienka2 s čipkem ja to moc neumím, vždy mi přijde, že ho mam takový jaky zrovna potřebuji 😀
Ja se taky právě bojím, aby mrcha neprisla, včera v noci mě tak bolelo břicho, že jsem myslela, že to dostanu, ale nic. Zase je moc brzy, abych to dostala a při ovulaci mě bolí jinak. No jsem na nás tedy zvědavá. 🙂

bambulka814
18. okt 2013

baby, velka prosba o radu.. ovulacia pred 17.dnami, po 14.dni test pocas dna negat, 16.DPO rano opat negat, ale kramy nikde a BT stale vysoka?...co to dokelu je???sme uz na nervy s MM, toto tehu by bolo total neplanovane

sarin
18. okt 2013

@bambulka814 mas niekde graf?

bambulka814
18. okt 2013

nie nie
@sarin mie, nemam, bohuzial...v zasade sko pisem, 17.DPO, 2 testy negat...v zivote s ami nestalo, lutealna faza max 12 dni, ak nie, na 13.den uz boli //...nerozumiem tomu...co to moze sposobovat? uz tyzden nejem a nespim, moze to byt aj tym stresom take oddialene?

sarin
18. okt 2013

@bambulka814 keby si cchela otehotniet tak ti poviem, ze neboj este sa moze na teste nieco ukazat,.. ale to su len take slova utechy... vacsinou ms dorazi ked mas na 16DPO biely test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre