Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

hadassah
5. dec 2012

@lolipoli je malá pravdepodobnosť, že si tehotná. otehotnenie je dosť zložitý proces, je to súhra viacerých procesov, ktoré musia byť súčinné naraz. Zdravý pár, ktorý má opakovaný pohlavný styk presne načasovaný v období ovulácie má cca 15% šancu, že počne dieťa. Skôr môžeš mať chrípku 😉

piacere
5. dec 2012

@limettka777 záleží aj od toho, aký test si si robila a aká tá čiarka - duch je. Lebo na niektorých testoch vychádza na povrch po totálnom uschnutí kanálik, kde má byť tá druhá čiarka... a na niektorých je teda ten kanálik pekne zreteľne vidno, pritom test je negatívny. Dôležité je, či je ten duch sivý (to je kanálik, ktorý presvitá) alebo je s nádychom do ružova - to je zachytené hcg 😉
Držím palce, skús test opäť zajtra, z ranného moču a odporúčam test Mamatest 🙂

limettka777
5. dec 2012

@ piacere Práveže to vyšlo na povrch až po cca 10 minútach, nie ako písali za 1-2 min. v návode. Preto som z toho zmätená. Len neviem či u dievčat, ktoré neboli tehotné, či tiež taká "symbolická" čiarka zostala. U mňa je pravdepodobnosť otehotnenia.

piacere
5. dec 2012

@limettka777
toto je môj duch z HCG - objavil sa hneď, v krvi som mala hcg len 22

petrah3
5. dec 2012

@limettka777 Ja by som ti skôr odporúčala urobiť si test až pozajtra, keďže hladina HCG sa zdvojnásobuje za 48 hodín... Teda keď to vydržíš 🙂

limettka777
5. dec 2012

@petrah3 Ďakujem, si zlatá. Mala si aj nejaké príznaky?! Kedy si cca robila test?!

petrah3
5. dec 2012

@limettka777 Ja som už raz bola tehotná, no žiaľ nedopadlo to dobre. Ale tehotenský test mi vtedy vyšiel s duchom presne v deň, kedy som mala dostať menštruáciu. Druhá čiaročka sa neukázala hneď - ale až cca 3-5 minút po ocikaní. Testy som si potom robila aj na druhý deň - výsledok presne ten istý, na ďalší bola čiarka už silnejšia...
Teraz dúfam, že mrcha už nepríde... Mám nafúknuté brucho, bolia ma prsia, mám horšiu pleť, často behám na malú... a mám zvýšenú bazálnu teplotu... Takže dúfam, že na tehotenskom teste cez víkend uvidím aspoň ducha...

kavaapalma
5. dec 2012

@limettka777 ja som si robila test presne na den,kedy som mala dostat ms a neprisla... vysli mi dve syto ruzove silne ciarky... hned do minutky ... priznaky,hlavne castejsie nutkanie na mocenie,bolest prsnikov,coz som mala cele tri mesiace,az teraz sa mi trosku ulavilo...a tiez som nechapala,ale totalne sa mi stratila chut na sladke zo zaciatku...

petrah3
6. dec 2012

Dievčatá, dnes som si robila tehotenský test a mám ducha 🙂 Dúfam, že tá druhá palička bude už len tmavnúť. Po 1,5 ročnom snažení a potrate... Neverím!!! Bude to ten najkrajší Vianočný darček!!!

jesika26
6. dec 2012

@petrah3 silno držím palce a už vopred gratulujem 😉

petrah3
6. dec 2012

@jesika26

Strašne Ďakujem 🙂

limettka777
6. dec 2012

Dievčatá ako to je s tými testami?! Keď je negatívny, má byť na tom mieste druhej čiarky snehobielo, alebo tam má byť slabulinká čiarka?! Prvý krát som si robila test, tak to neviem posúdiť.
Aj s odstupom času, dlhšej dobe vám čo zostalo na teste, hlavne keď ste neboli tehotné, alebo keď sa vám potvrdilo?! Som z toho jeleň. ĎAKUJEM

denisa87
6. dec 2012

@limettka777 ahoj,ved hod foto a kukneme 😉

limettka777
6. dec 2012

@ denisa87 Nemám ho pri sebe. Chcela som vedieť hlavne z vašich skúseností s robením testov, aký vlastne má ten test byť, či ten duch môže byť tehotenstvo a pod.

renessmee
6. dec 2012

ahojte..chcela by som sa opýtať..či môžem byť tehotná...posledný menzes 11.11.2012...od 24.11.sa s priateľom snažíme o bábo naplno..od vtedy sme mali sex skoro každý deň..navyše som zistila že som vtedy mala plodné dni..no čo sa týka príznakov nejak nemám...len taký pocit..že asi áno...ale ten pocit raz mám raz nie...a plus...asi 3 dni taký biely výtok..intenzívny..asi 2 krát za deň..len tak vypadne zo mňa..,som citlivejšia a náladovejšia ako pred tým...a asi týždeň po prvom nechránenom sexe ma bolelo podbruško ako pred menzesom..a pichlo ma raz do ľavej strany brucha..a hockedy mám taký čudný pocit v bruchu..a podbruško mám nafúknuté..inak nič..prsia ma vôbec nebolia čo je čudné lebo teraz v nedeľu 9.12.mám dostať krámy a predtým ma vždy veľmi boleli...test som si robila a bol negat..ale aj tak by bolo asi skoro..viem že je lepšie si ho robiť keď už menzes mešká...

renessmee
6. dec 2012

@limettka777 ja som teraz niekde čítala že ak je tam čo i len náznak čiarky...tak tehotná môžeš byť...

renessmee
6. dec 2012

prosím skúste mi odpísať... kto má podobné príznaky...ďakujem..

zuziklc29
6. dec 2012

kocenky v utorok mam dostat mrchu,tyzden ma bolia prsia teda bradavky,som nafuknuta a spodok brucha ma boli ako keby som uz mala mrchu 😒 a biely vytok mam uz tyzden . . . . . .

zuziklc29
6. dec 2012

@renessmee vies co je sranda,ze ja som tak isto ako ty . . . . . .11.11 som mala mrchu -. . . . .a od 22teho sa bolo treba snazit,spermie pockaju na bvajicko . . . . . .od piatku mam bolesti prsnikov,spodok brucha ma boli ako keby som uz mala menzes,a v piatok ma pichalo a bolel pravy vajecnik . . .

renessmee
6. dec 2012

@zuziklc29 no...tak nám asi nezostáva nič iné ako čakať že???..a myslíš že môžme byť tehotné??...kedy pôjdeš k doktorovi??alebo kedy si budeš robiť test??.....ja som strašne nafúknutá..a hlavne spodok brucha..a mám ho také citlivé na pohmat a také napnuté...nechápem čo sa deje ak nie som v tom...

lienka82
6. dec 2012

@piacere ako si vedela ake mas hcg? aj ja by som chcela takeho "ducha" na mojom teste ..

piacere
6. dec 2012

@lienka82 bola som na krvi. A takého ducha ti neprajem 🙂 Bolo to biochemické tehu, skončilo mikropotratom... ono to aj "pekne" vidno na testoch, že "duch" netmavol, hcg nestúpalo... Pri ďalšom odbere už bolo len 11...

lienka82
6. dec 2012

@piacere oooo tak to som nevedela... ☹ prepac

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renessmee
7. dec 2012

bože baby...poraďte mi ..dnes ma zas bolí brucho ako pred krámami...tak ja už vážne neviem...

piacere
7. dec 2012

@lienka82 nič sa nedeje 😉 Po tomto nasledovalo ešte jedno biochemické tehu a potom som si 9 mesiacov užívala pupenda a výsledok má dnes 2,5 roka 🙂
Držím palce 😉

zuziklc29
7. dec 2012

@renessmee ja pojdem ku lekarovi az v utorok lebo pracujem mimo sk,tak skor sa mi neda,ale poviem otvorene ze som si robila test ale to bolo skoro a teraz uz nemam,ale nejako vydrzime.ja brucho citlive nemam ale kruti sa mi hlava a mam vytok,prsia ma bolia len bradavky,teba bolia cele? a ty sa kedy chystas ku lekarovi?

katulka1141
7. dec 2012

zuziklc29 a renessmee ja som mala priznaky tyzden predtym ako mi vysiel pozitivny test.boleli ma prsia a mala som nadute podbrusko .uz som si myslela,ze mi preskocilo,ze bud dostanem menstiku alebo som v tom.nakoniec to dopadlo dobre a teraz som uz 19 tydnov tehulka.tak drzim palceky a dajte vediet. 🙂 😵

beandy
7. dec 2012

@petrah3 Taky gratuluji.. 🙂

renessmee
7. dec 2012

@zuziklc29 čauko🙂..ja pôjdem k doktorovi asi až vo štvrtok...ak teda nedostanem krámy...,len ja už pochybujem či vôbec..robila som aj ja test už viackrát...vždy negat.a dnes zas negat...a kúpila som si vraj najlepší..ten mamatest..ale mám ešte jeden tak ak mi neprídu tie krámy tak sa asi ešte testnem v pondelok..príznaky mám ale stále tie isté čo som písala...plus až dnes ma začali bolieť prsia...skôr tak dookola..bradavky len trošičku..a dnes ma pol dňa dsoť bolelo brucho..už som si myslela že mám krámy..ale zatiaľ našťastie nie...ešte sa ozvem...držím aj tebe päsť..pa🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre