Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

emma83
25. jan 2014

@zuzicek88 my od marca.. snazila som sa byt v pohode a nemysliet na to, isla som aj von s priatelmi, posediet a tak... ale aj tak myslienka mi usla.. tak viem ako si na tom ty... ze stale chces, ale ked najmenej cakas, tak vtedy to pride... ja som naozaj ani necakala...

emma83
25. jan 2014

@zuzicek88 mozno ked sa s tebou zacne nieco robit, stane sa to... ja by som asi do maja necakala, ze aj ked nieco je, nech sa to zacne cim skor liecit... hormonalny profil je len zaciatok a u partnera len ten spermiogram... u zeny je to na dlhsie ako u muza...

zuzicek88
25. jan 2014

@emma83 lenze ja nemam ziadne zenske problemy,ani som nikdy nemala,ziadne cisty,ani zapal,ziadna meskajuca ms...

emma83
25. jan 2014

@zuzicek88 a aj tu na MK som sa snazila nechodit a necitat prispevky...

zuzicek88
25. jan 2014

@emma83 ja sem zasa dlho nechodim,mozno dva mesiace,ale zasa som sa tu aj vselico dozvedela...

emma83
25. jan 2014

@zuzicek88 ved ani ja, ale z hormonalneho profilu ti dokaze zistit vela, neviem ake presne hodnoty, ale ides len na odber krvi (ja osobne som bola 3x). porad sa s lekarkou a uvidis co ti povie..

emma83
25. jan 2014

@zuzicek88 v kazdom pripade, hlavu hore a usmievaj sa, nebud smutna, podari sa to , mozno uz coskoro... 🙂

zuzicek88
25. jan 2014

@emma83 tak to by som mohla vyskusat niekedy a to u obvodneho,alebo zenskeho?

zuzicek88
25. jan 2014

@emma83 tak dobre,potom ti napisem,si zlata

emma83
25. jan 2014

@zuzicek88 u zenskeho... len sa pytaj, neboj sa toho, mas na to pravo... a ked je neochota zo strany lekara, vymen ho!
urcite napis 🙂

lusinda1989
25. jan 2014

Baby potrebujem poradit. Posledny menzes som mala 21.12. Snazime sa o babo a ude o to ze casto mi byva zle atd. Mrchu som mala dostat minulu nedelu a nic. Dva tyzdne pred terminom mrchy presnejsie tak 11dni som mala ruzovo hnedy vytok trval jeden den. V stredu som si robila test a len proti svetlu bola slabulililnks ciarka. Dnes som mala zas hnedasty vytok a nic viac. Ked som bola tehu. Malou tak som mala pozitivny test az po cca 8dnoch od meskania. Myslite si ze sa podarilo? Bude mat vyznam sa zajtra testnut? Dakujem

emma83
25. jan 2014

@lusinda1989 jednoznacne ti test povie viac 🙂 drzim palce ! 🙂

lusinda1989
25. jan 2014

@emma83 dakujem

zuzicek88
26. jan 2014

@lusinda1989 ja som este tehu nikdy nebola,ale podla toho,co tu pises a co pisali snazilky,ktore boli tehu,mas podobne priznaky,podla mna si tehu a drzim palce

lusinda1989
26. jan 2014

@zuzicek88 ja som uz bola a aj napriek tomu tomu nerozumiem... Neviem ci som tehu uvidim ale rada by som to uz vedela... Dakujem

zuzicek88
26. jan 2014

@lusinda1989 no ja na tvojom mieste zasa vyskusam. Inak raz mi v lekarni poradili,ze ten digitalny test,je najspolahlivejsi,je drahsi,ale najcitlivejsi a ukaze uz v kolkom si tyzdni,kup a uvidis a daj vediet

lusinda1989
26. jan 2014

@zuzicek88 no asi z toho nic nebude opat mam vytok hnedy az do ruzova takze cakam mrchu uz asi

zuzicek88
26. jan 2014

@lusinda1989 prave ze ked mas taky vytok,by si mohla byt tehu,no musis vydrzat uz a uvidis. Mna zasa bolieva brucho uz asi treti den ak nie viac,vzdy ked mam mat plodne dni,tak si spravim ovu test a vzdy su aj dve palicky silne,no teraz ja neviem,ci som zle testovala,ale stale boli rovnako slabe,no viem,ze som mala ovu,podla hlienu,bol taky tahavy,priestvitny,tak musim uz iba cakat,jedna baba mi poradila nech skusame pred ms aj po ms,tak som sa podla toho zariadila no ms mam mat az 13 februara,pre mna straaasne moc dlha doba

urmakart
26. jan 2014

Holky, já jsem taky zvědavá... sice jsem si test dělala ve středu a byl negativní a kdyby ovu byla krátce po ms, tak už by se asi něco ukázalo... :-/ Já jsem si prostě vsugerovala, že jsem těhotná, tak jsem asi falešně březí... 😀 ms má dorazit 29-30.1.... a nejlepší je, že mi celý měsíc nebylo dobře, furt mě něco bolelo, atd.. pleť se mi zhrošila po ms, samej bolák, což jsem dlouho neměla a teď se od pátku cítím dobře... skoror vždy mám 7dní před pms... jsem protivná, bolí mě nepříjemně břicho atd.. a teď se necítím vůbec, že bych to měla dostat, pleť se pomalu vrací k normálu... ale mám takový divný tlak v podbříšku, jen slabý, takový šimrání... jakobych to tam měla napnutý... když myju nádobí, tak jsem vždy opřená břichem o linku a teď to nejde, protože to nepříjemně tlačí jako když jsem byla těhotná... a když si objedu čípek, tak tam mám výtok hustější bíý krémovitý.... Fakt bych vsadila ruku do ohně, že jsem těhotná, jestli se mi to nepotvrdí, tak jdu k psychiatrovi.. 😀

lusinda1989
26. jan 2014

@zuzicek88 neboj ubehne to ako voda a na valentina uz budes testovat 😊 nam sa podarilo malu spravit ked mn dosiel na vianocne sviatky a nevideli sme sa asi dva mesiace kedze robil mimo sr a keksovali sme asi kazdy den a vtedy sa to podarilo...

zuzicek88
26. jan 2014

@lusinda1989 no vidis a hovoria,ze kazdy den sa to nema a ty si dokaz,ze to nepalti hihi ja ti neviem,ale mam takeho tusaka,ze ja budem tehu na jar,no ved uvidime,uz nato tak moc tesim

lusinda1989
26. jan 2014

@zuzicek88 ti verim aj my by sme chceli pre malu uh surodenca skor som sa na to necitila a teraz zasa banunem ze sme mohli zacat plodit skor. Ktovie kolko nam to bude zasa trvat 😔

zuzicek88
26. jan 2014

@lusinda1989 ja som sa len minuly rok v maji vydavala,tak sa snazime o prve mimi.myslela som si,ze to hned nepojde,ale necakala som,ze az tak dlho nieee

lusinda1989
26. jan 2014

@zuzicek88 aj ja sim mala v maji svadbu ale dva roky dozadu... Malu sme robili vyse roka a pol takze viem o com hovoris ☺ tiez som necakala ze to bude tak dlho trvat...

zuzicek88
26. jan 2014

@lusinda1989 aj my iba malu svadbu,ale uzila som si ju krasne.mala je niekedy krajsia ako velka

kaya88
26. jan 2014

Ahoj som tu nova potrebovala by som poradit som 29DC a 11DPO ale uz tyzden aj nieco ma boli podbrusko nie stale ale casto obcas ma tam aj popichava ale neni to zas neaka kruta bolest bolia ma aj prsia najprv boleli iba okolie bradaviek ale teraz uz aj prsia po stranach asi minuly tyzden neviem uz presne kedy to bolo som mala take bolesti podbruska ze som sa musela aj par krat prikrcit bolo to skor pichanie z bolenim dokopy vtedy zacali boliet aj prsia aj krize dost ale krize uz nebolia to preslo po dvoch dnoch...menzes ocakam tak za 2 az 4 dni dnes som si robila tehotensky test a negativny az po limite teda uschnuti tam bol naznak neakej ciarky ale minimalne viditelny aj ovu test som robila a tam bol jasne pozitivny...nerozumiem tomu stretla ste sa niektora stym uz ?? za rady vam budem vdacna...dakujem

michelitta
26. jan 2014

@kaya88 cau kaya si tehu 🙂

kaya88
26. jan 2014

@michelitta myslis? ja som zmetena stoho ked tehu test vysiel tak a ovu tak... a moja BT je od ovulky 36,7 pred ovu 36,3 len raz mi klesla pred 4dnami na 36,5 a potom naspet stupla na tychto 36,7 ...pockam do terminu MS a ak vyneha mam znova testnut co vravis?

katusa69
27. jan 2014

Ahoj všem.! 🙂
Podelim se s vámi o můj příběh a budu vděčná za každý názor. Takže...
Poslední ms 2.12.2013, 17.1.2014 jsem byla u doktora a ten podle utz řekl, že ovu proběhne za cca 2 dny, s přítelem jsme se tedy mazlili 17.1. A 19.1..a začala jsem brát kyselinu listinou Minulý týden jsem byla unavená, pořád bych jen spala, vstávala unavená, aspoň po 1 jídle denně mě palila žáha, na prsou, stehnech a rukách mi strašně vylezly žíly, od včera se mi zdá, že se mi trochu zvětšily dvorce a na okrajích ztmavly bradavky a uprostřed jsou rudé.. No a na konec jsem minulý týden zhubla 1,5 kg a nijak jsem se neomezovala... A ještě bych zapomněla - po ovu mi nezmizel hlen. Mám pořád mokro na kalhotkach. Je toho dost 😀 ale předem děkuji za všechny vaše zkušenosti, názory a odpovědi! 🙂

adrianna007
27. jan 2014

Viem, že je tu toho veľa o tom ale neda mi to...S partnerom sa uz od septembra snazime o babatko. Poslednu menstruaciu som mala 27. decembra 13 (7 dnovu ako stale)..Viackrat do mesiaca sme sa milovali , samozrejme hl. pocas ovu. Menstruaciu som mala dostat 23. 1. 14 dostala som 24. 1. 14 (natom by nebolo nic neobvykle), v ten den som aj zacala pit alchemilkovy caj , co je ale nazvycajne u mna, ze som mala len prve 2 dni menstuaciu normalnu ( pritom zvyknem mat dost silnu prve dni ), vcera uz len slabu a dneska iba spinenie..Moze to byt tym cajom alebo, zeby predsta sa zadarilo??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre