Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 a nemas foto toho testu?

siska765
27. máj 2013

@vikis5 tento test co i odfotila aj me ukazoval slabo , nie som s nim spokojna, ebo v ten den som robila aj mamatest alebo hocijaky s citlivostou 10 ten namacaci pruzok a na om to bolo poriadne vidno.tento zbytocne stoji vela a ukazuje slabe ciarky.skus o par dni iny test taky pruzkovy a budes milo prekvapena 😉

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 aha,..takže musím ísť čím skôr k lekárovi? lebo ja mám teraz 2 týždne pred svadbou tak som to chcela hned po nej riešiť že k nemu skočím kedže nemám lekára v bydlisku ale v druhom okrese. Myslíš že sa môže niečo stať?

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 mám foto len neviem ako to tu pridať

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 vidíš tam niečo?

kikasi
27. máj 2013

babulky..drzte mi zajtra prosiim palce, musela som sa preobjednat, bo som dnes mala slaby hnedy vytok..tak mam strasny strach..nechcem vobec mysliet na to, co to moze znamenat... ☹ asi sa zblaznim do zajtra ☹

luci452
27. máj 2013

@majuszka87 ja tam vidim 😉

luci452
27. máj 2013

@kikasi joj moja, tak to ma mrzi, nechce zbehnut na pohotovst? budes vediet, na com si...

majuszka87
27. máj 2013

@luci452 no je to blbo odfotené ale vidim to aj ja 🙂

kikasi
27. máj 2013

@luci452 rozmyslala som nad tym..ale asi uz pockam do zajtra...ale je to o nervy.. ☹

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 ale tak myslim ze sa nic nemoze stat, mne to moj gynda tak povedal ,ale pozerat by ta aj tak asi nepozeral, kludne teda mozes ist az potom, ale este by som to teda nevravela na svadbe.Neviem necham na teba.Ak by si mala nahodou ale nejake problemy, ze velke bolesti alebo co tak ani necakaj a utekaj hned k doktorovi.Ale ak sa budes citit dobre tak to pocka po svadbe, no hlavne ZIADEN ALKOHOL a ZIADEN STRES. 😉

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 ja som to nikomu ešte nepovedala len môjmu drahému lebo nechcem hovoriť nič dopredu až ked budem mať knižku 😉 dufam a verím že sa nič nestane a že všetko bude ok,..teraz mam trochu tlaky v bruchu ale dufam že to prejde,..veľmi by som si želala aby dopadlo všetko ok. A potom to všetkým pekne oznámiť. Takže si myslíš že nemusím utekať hned do doktora?

tinnky
27. máj 2013

@extensaa po meskani ms by uz mali byt aspon slabo pozitivne...

tinnky
27. máj 2013

@majuszka87 jasna ciarka, si urcite tehu 🙂

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 urcite nemusis este sa dva razy testni s odstupom aspon 3 dni a dolezite je aby ta ciarka tmavla, vravim ak ti nebude nic tak nemusis utekat k doktorovi.Aspon potom uz nieco aj uvidi , mozno uz aj srdiecko 🙂 ak pojdes o par tyzdnov.Drzim palce ja idem na buduci tyzden 5.6. do poradne uz 🙂 a tiez velmi dufam aby vsetko bolo ok.

majuszka87
27. máj 2013

@tinnky 🙂 dúfam že tá čiarka bude pekne tmavnúť 😠

tinnky
27. máj 2013

@kikasi mala by si ist asi na pohotovost, ja by som asi necakala na dalsi den, ale zalezalo by aj od toho, ake intenzivne to je, ak iba trosku, mozno je zbytocne panikarit

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 normálne si ma teraz naľakala,..len dufam že bude pekne tmavnúť 😒 a čo ak nie? ☹ inak držím pršteky v poradni. a ako často sa potom chodí k lekárovi?

tinnky
27. máj 2013

@majuszka87 urcite bude so stupajucim hcg, neboj

majuszka87
27. máj 2013

@tinnky 😖 dufam že ked testnem v stredu tak to uvidíme zretelnejšie

kikasi
27. máj 2013

@tinnky to bolo len jednorazovo...poobede a odvtedy nic, tak lezim s nohami hore a snazim sa upokojit. do toho mm chory.. no cele zle

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 ale nelakaj sa 🙂 ja som ti len chcela povedat ako to je , ja sa zacnem tesit az ked uvidim srdiecko bit 😉 mysli pozitivne , nic sa nestane, davaj si na seba pozor , hlavne by som uz na svadbe nic nepila, ziaden alkohol, asi ani pripitok. Nech Vam to vsetko dopadne podla predstav a nech ste moooc stastni, ked budes stastna ty, bude aj miminko stastne 🙂

akvy
27. máj 2013

kikasy...to nic...půjde o zahnizďování...klid 🙂

@majuszka87 krásné dálničky 😵

luci452
27. máj 2013

@kikasi neboj, bude to dobre..hlavne je, ze to bolo len raz...dzim palce, ale pre pokoj duse by som sla na pohotovost.... 😉

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 ďakujem,...tak ja sa teším aj ked je to zatial slabučka čiaročka ale už teraz si dávam pozor na určite veci,..včera sme boli na nákup a drahý ma obskakoval jedna radosť 😀 a čo sa týka pitia,..od kedy mi meška tak ani mi nechutí,...v sobotu sme mali návštevu pred svadbou tak naši naliali víno no ja som si len glgla, a potom som počuvala celý čas čo nepiješ? vypi, no ja som stále myslela nato že nemôžem 😉

majuszka87
27. máj 2013

@akvy ďakujem,..len ešte slabučke 😒

majuszka87
27. máj 2013

@akvy takže ked je jemný výtok tak ide o zahniezdenie? a v akom čase také niečo nastáva?

akvy
27. máj 2013

@majuszka87 jsou krásné 🙂

majuszka87
27. máj 2013

@akvy ked to vraví mamička dvoch detičiek tak potom ďakujem 😉

akvy
27. máj 2013

@majuszka87 no prostě se mrňousek zavrtává a zabydluje se.🙂 Myslím, že s Michalkou jsem měla také jednorátově slabý nahnědlý výtok. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre