Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

munu
29. máj 2013

@majuszka87 chod na pohotovost

majuszka87
29. máj 2013

@lencza1210 takže ja som mala dostať 15.5 a mám pravidelný 28 dňový cyklus,..aspon som mala

martinusik91
29. máj 2013

@majuszka87 a kolko ti uz trva to spinenie? ja som musela tiez cakat na doktora viem su to nervy ale mne povedali tak ze ak budem moc spinit nech necakam a idem na pohotovost .ja som v asi 6 tyzden aj nieco a zatial sa mi to stalo len dva krat ako som pisala ale ak to mavas castejsie a dlhsie radsej chod aspon budes vediet na com si

majuszka87
29. máj 2013

@munu mám strach že ma vysmeju že som na žačiatku tehotenstva ešte som nabola u svojho gynekologa a už som prišla na pohotovosť?

majuszka87
29. máj 2013

@martinusik91 tak mne začalo špiniť dnes ráno,....a je to také slabšie no pocit mám akoby som mala dostať normálne krámy a mám taký pociť vlhkosti. Lenže mne nik nepotvrdil tehotenstvo len test a aj to slabou druhou čiarkou

martinusik91
29. máj 2013

@majuszka87 a ked si si robila tehotensku kalkulacku v kolkom tyzdni by si mala byt? lebo mne povedal ze to mohlo byt uhniezdovanie a ze krce su normalne vraj sa pripravuje maternica ja mam tiez krce par krat do dna

munu
29. máj 2013

@majuszka87 no a co? nevadi... chod na pohotovost a povedz, ze si len na zaciatku, ze si este nebola u svojho gynekologa, ze si nestihala, len to mas potvrdene tehotenskym testom a teraz si zacala spinit a jemne krvacat.. mas nieco zanedbat a prist o babatko, tak si radsej prisla hned k nim a hotovo..

a co poviete baby na moj stav? co si o tom myslite?

depi
29. máj 2013

@majuszka87 to je mozno zahniezdovanie som to mala aj ja ...ale len jeden den a iba raz ked som bola na wc ...svetla ruzova krv

majuszka87
29. máj 2013

@martinusik91 tak podľa tej kalkulačky by som mala byť v piatok týždni a v šiestom dni,...a tiež si začala jemne krvácať?,..a nevadí že som nemala silné dve čiarky ale tá druhá bola taká slabšia?

majuszka87
29. máj 2013

@munu nechcem nič zanedbať no bojím sa,..moj drahý mi povedal že som nemusela byť tehotná ked som nemala silne obe čiarky že on čakal že dostanem menštruáciu,..tak ja neviem čo mám teraz robiť,..a na pohotovosti ma normálne prezru aj ked doktor nieje gynekolog?

majuszka87
29. máj 2013

@depi takže si to mala krátko? ja to mám od rána,...tak slabšie ale pocit mám opačny akoby som mala mať strašne silnú menštruáciu

ali08
29. máj 2013

gratulujem dala si mi nadej, dufam ze to vyjde aj mne, bola by som rada.drzim palce a krasne tehulkovanie

martinusik91
29. máj 2013

@majuszka87 ja ti poviem tak ja som si robila tri testy z odstupom troch dni prva bola len taka slabucka ledva ju bolo vidno a postupne zosilnie to je normalne urob si o dva dni test a uvidis ze bude silnejsia.no ja som mala vytok s troskou krvi ale to bola len minutka a potom uz nic

munu
29. máj 2013

@majuszka87 neviem to s istotou, ale mali by ta prezriet.. mozno urobit ultrazvuk, skontrolovat, ci je vnutri vsetko vporiadku a tym padom aj potvrdit tehotenstvo.. ale ja by som asi necakala.. isla by som, ved co za to das

a uz mi niekto napiste vas nazor na moju situaciu prosim

maria1989
29. máj 2013

@munu fíha veľmi neporadím, už som viackrát čítala že test sa nemá čítať až po hodine... na druhej strane mne testy ukazali už na 10 deň po styku druhú čiarku ihneď (aj keď bola slabunká).. skús ráno nový test 🙂 mne tiež mešká už 8. deň, ale test som si ráno nerobila, lebo v noci som mala krče ako vždy pred MS, ale dneska krv nikde... urobím test zajtra, ak nedostanem 😉 držme si palce

depi
29. máj 2013

@majuszka87 skus zavolat lekarovi co ti poradi ....a ak to je krvacanie urcite ti neico predpise na to neviem teraz ako sa volaju tie tabletky

depi
29. máj 2013

@majuszka87 ani ja som nemala ani na troch testoch silne vyrazne dve ciarky a teraz som 34.tyzdni ...a tiez som spinila a myslela som ze som to dostala....hlavne bud v klude.ak si si neni ista zavolaj lekarovi alebo zbehni na pohotovost tam ti povedia co to je

munu
29. máj 2013

@maria1989 ja viem, tazka situacia, no najhorsie je nevediet na com som a zvlast, ked je to neplanovane.. nehoda zrejme.. uz sme si s muzom hovorili, ze 2 deti nam stacia, vzhladom na dnesne tazke pomery a nakoniec bude takyto sok??? mne zase pri oboch tehotenstvach ukazal test dve ciarky az v nejakom 5-6. tyzdni

munu
29. máj 2013

no ja neviem stale citim podbrusko.. a to uz asi 3-4. den

munu
29. máj 2013

a kramy nikde

kikasi
29. máj 2013

@majuszka87 aj ja som bola na pohotovosti este pred tym nez som bola u svojho gynekologa kvoli potvrdeniu tehu a tiez preto, ze som zacala spinit..a nevysmiali ma vobec, ba naopak mila pani doktorka sa mi snazila vsetko vysvetlit a ked som povedala, ze je to moje prve tehu, tak povedala ze to chape. takze ak chces byt kludnejsia, tak urcite chod.

megy
29. máj 2013

@majuszka87 špinění v začátku je normální, měla to i má sestra a u obou případů vše zdárně dopadlo🙂

jen nějak nechápu tvé jednání, strašně moc chceš miminko a za tu dobu, co tady neustále řešíš špinění jsi mohla být z kontroly zpět. jako chápu tě na jednu stranu, ale na druhou moc ne 😅 testy ti sílí - máš je pozitivní, tak bych se uklidnila a šla k dr.

munu
29. máj 2013

mna asi natiahne, ak budem tehula zase.. ak sme uz pritom.. od 3.5. (cize necely mesiac) som zacala pracovat v tescu.. myslite, ze takouto spravou zarucene pridem o pracu? alebo budem v ochrannej lehote? mam kolegynu, ktorej doverujem, povedala som jej o mojom probleme, pracuje tam so mnou a ona mi povedala, ze uz tehotna v 2. mesiaci nastupovala pracovat do tesca.. ze ma urcite nevyhodia.. no rada by som pocula este dalsie nazory na tuto temu.. dakujem

maria1989
29. máj 2013

s tým už nič nespravíme. ja mám úver na 30 rokov, priateľ nezamestnany, beriem lieky proti trombóze a mám niečo aj so štítnou žľazou. a som stará. fakt ideálna kandidátka na matku. a pls nikto mi nepíšte o antikoncepcii, keď sa guma roztrhne, ja žiadnu tabletku po zobrať nesmiem zo zdravotných dôvodov. síce keď tak čítam toto fórum, sú tu i také žienky, čo by mi odporučili nesexovať v tom prípade vôbec 😉

maria1989
29. máj 2013

@munu hneď ako zistíš, že si tehotná, písomne to oznám zamestnávateľovi. nebude ťa môcť vyhodiť, to je na 100%

kikasi
29. máj 2013

@luci452 no vsak to..nepochopil to. ale tak zasmiali sme sa na tom a odteraz uz bude vediet, kto je bublinka 🙂

munu
29. máj 2013

@maria1989 kolko mas rokov, ked pises, ze si stara? moja sestra ma 38 a len pred tyzdnom sa jej narodilo tretie babatko - chlapcek

munu
29. máj 2013

@maria1989 to fakt? nemoze ma vyhodit? takze plati ta ochranna doba v tehotenstve.. no super, tak to mi odlahne, ak ma napriek tomu nevyhodia.. no som strasne zvedava, co sa z tej mojej situacie teraz vykluje..

maria1989
29. máj 2013

@munu 36, a k tomu ten zdravotný stav a všetko, no nič už

maria1989
29. máj 2013

@munu http://www.profesia.sk/cms/kariera-v-kocke/odch... skús si to prečítať, ale hlavne, ako je i dole napísané, musíš mu to písomne oznámiť, lebo môže zamestnávateľ povedať, že o tom nevedel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre