Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nikusa22118
21. apr 2016

@nessie_18 jaj prepac ja som si Ťa pomýlila s inou zienkou..hmm..a kedy cakas MS? Mozno este nic nie je stratene nebud smutna..😊

nessie_18
21. apr 2016

@nikusa22118 Nič sa nestalo ☺ Tak MS čakám až v máji 2.5 ale to je také diskutabilné keďže zvyknú pomeškať 2-3 dni... A asi som veľmi priskoro robila testy tak ešte počkám a uvidím... Ja by som tak veľmi chcela dve čiaročky na testíku... Možno sa objavia neskôr... Nestrácam nádej 😊

nikusa22118
21. apr 2016

@nessie_18 joooooj...moja to si velmk skoro testovala.. Ak by bol testik schopny nieco ukazat tak namejnen tyzden ored MS..dnešný ani včerajší test vôbec neber do uvahy pockaj pekne este a potom skus znova.. Ja vieem je krasny pocit si ich tam nájsť ale potom pride ďalší strach ako ja dnes idem k Dr a sa bojim ze ci tam naozaj nieco bude a či to bude v poriadku..😒

nessie_18
21. apr 2016

Dobre urobím pred MS potom testík ☺ neboj sa všetko bude v poriadku uvidíš držím pršteky a potom daj vedieť ako si dopadla 😊

nikusa22118
21. apr 2016

@nessie_18 jasne tvoj testik chce este chvíľku cas..😉ďakujem jasne ozvem sa potom hned..😊

annemarie9
21. apr 2016

Dobré ránko babenky 😊 prosim vas vidite tam niečo, alebo ja už blúznim? Ďakujem ❤

patkaamirko
21. apr 2016

@annemarie9 noooo nejaké dusika tam vidím 🙂 skus testnut o pár dní 🙂

annemarie9
21. apr 2016

@patkaamirko Ďakujem ☺ skúsim sobotu, už sa neviem dočkať 🙂

nika_ka
21. apr 2016

@annemarie9 Ak si si robila Mamatest 10 tak ti odporúčam kúpiť iný a kvalitnejší test. Toto je môj Mamatest zo včera, celkom slušný dušiško a dnes čistý negatívny test. Takže by som radšej skúsila inú zn.Nakoľko som sa aj tu včera dočítala že najviac falošných duchov robí Mamamtest.

annemarie9
21. apr 2016

@nika_ka Ďakujem za radu, skusim dnes kúpiť aj ine značky 🙂

nikusa22118
21. apr 2016

@nika_ka ano aj ja som o tom pocula ze mamatesty urobia ducha aj z vody..boli dievčence ktoré ho namocili do vody a vysiel duch Mamates nakupovať!! Ja som si robila pepino tie boli presne alebo z lekarne Gravitest10 su 3 v baleni a stoji okolo 2,80.. Aj taky staci..😊

nika_ka
21. apr 2016

Tak beriem späť😂😀vrátila som sa na WC a kolajnica sko svet😂😊

nikusa22118
21. apr 2016

@nika_ka np vidis super a ako to ze si si nevsimla do 3 minut mozes odcitavat vysledok..daj fotku.. 😊

telenor
21. apr 2016

babenky chcem sa spytat dnes som bola na vaginalnom sone pre meskajuci menzes a bolesti vpodbrusku.lekar povedal ze tam nic nevidi.ze je to podliate a pripravene na menzes.mozem byt tehotna a nemusi to vidiet?je sice pravda ze ma len take obycajne sono.ze keby neprisiel menzes do 2tyzdnov mam prist.mate s tym skusenosti.dakujem

telenor
21. apr 2016

ahojte kocky mam otazocku.kedy gynekolog dokaze zistit vaginalnym sonom ze som tehotna?v ktorom tyzdni?menzes mi meska od4aprila.dakujem moc

patkaamirko
21. apr 2016

@telenor mne zistil až V 6tt

kikulka25
21. apr 2016

@telenor testy si mala pozitivne?

telenor
21. apr 2016

@patkaamirko dakujem ti velmi pekne.keby som mala byt tehotna v kolkom tyzdni by som mala byt ked posledny menzes bol 6marca?dnes mi robil vaginalne sono ze to tam mam naliate ako na menzes ze nic nevidi.keby menzes neprisiel do 2tyzdnov mam prist znova

telenor
21. apr 2016

@kikulka25 nie nerobila som si test kedze som vedela ze dnes idem na gyndu.no nic tam nevidel mam to tam naliate.

annemarie9
21. apr 2016

Tak mi to nedalo a vyskúšala som inú značku testu už dnes..Už tam aj nieco vidno 😊

patkaamirko
21. apr 2016

@telenor no už to je 6tt plus nejaké dní. .tehu by videli už si myslím .

telenor
21. apr 2016

@patkaamirko dakujem dufam.to je taky gynekolog jak za korunu hmmm.vraj to mam naliate.ako ja mam sterilizaciu len ma od toho 4aprila boli podbrusko jak slak a dost silno.a este aj ten tmavohnedy az cierny 4dnovy vytok.s tym si sa nestretla:?

patkaamirko
21. apr 2016

@telenor no nie ..Ale taký tmavý vytok som mala len raz asi pred 3 týždňami. .to som ešte nebola tehu.len sme sa snažili . On ťa nechal len tak ? Že máš prísť za 2 týždne ?

telenor
21. apr 2016

@patkaamirko ano ze o dva tyzdne mam prist.to aj sestricka cumela lebo ona vravela ze to moze byt aj mimo maternicove aj normalne tehotenstvo ze ten hnedy vytok to znaci.ze aj sterilizacia sa da po rokoch scelit.

patkaamirko
21. apr 2016

@telenor hmmm. ..neviem na základe čoho usúdil že o 2 týždne .skus ísť K inému gyndovi. Ten ti možno povie viac toho..A test sú kúp tehotenský .

telenor
21. apr 2016

@patkaamirko nad tym testom som rozmyslala.neviem on to usudil na zaklade toho ze ako to mam podliate by menzes mal prist do 2tyzdnov.

zuzana256
21. apr 2016

ahojte od dnes mam plodne dni a citim stale vlhko a taky jemny pocit ako steklenie alebo tak nejako neviemvam ten pocit popisat presne moze to bit ovu alebo to byva na zaciatku plodnich dni

patkaamirko
21. apr 2016

@telenor ale však ti meska !! Mal ti vziať krv. Tam najskôr zistia Hcg.

patkaamirko
21. apr 2016

@zuzana256 podľa mňa to je na začiatku.Ja keď mám ovulku tak ma všetko boli a aj slabiny medzi nohami 😄

telenor
21. apr 2016

@patkaamirko on ma uplne v pazi.ale ja som bola utorok na preventivke u obvodnej a stvrtok boli vysledky a tam nic neviedela.ale ona povedala ze tam take testy nie su,ze musim ist gyndosovi.ked si bola tehotna ake si mala priznaky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre