Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jollinka22
13. jan 2016

Drzim palce 😊

kikus1190
13. jan 2016

@jollinka22 Ďakujem krásne, už som šialená doma na gauči 😀

leerey
13. jan 2016

Čaute babule no ja som tiež dobrý prípad. Dňa 9.11 som mala menzes ako vždy a potom som mala nechranený pohl.styk 19.11 a od vtedy som sa zobudila na bolesti laveho vajčníka a bolesť až v krížoch zlakla som sa tak som začala byť v strese či nie som náhodou tehu bola som teda na gynde zobrali hcg z krvi ale bola neg okej, potom zase bolesti v podbruško pohotovosť negatívna krv menej ako 0,5 , menzes bol vodavý kvôli cyste, sliznica maternica najv 5mm potom 2mm, teraz opätovne január menzes nikde, gynekolog povedal že mám cystu na lavom vaječníku velkosti 4cm, ale nedá mi to mám biely hlienový výtok, vkuse sa mi chce spať, mám hlad ráno obrovský, všetko mi vráža do nosa, už som z toho na nervy neviem čo si mám myslieť. Testy som si robila všetky boli zatiaľ neg, nemôže byť zo stresu pomaly stúpa HCG??? Mám počkať ak nepríde menezs vraj a neodíde cysta tak asi mi hrozí laparoskopia.

petkovamiruska
13. jan 2016

Juj nepamätam si koho som mala oznacit kocky...prave som sa zobudila...
Takze vysetrenie prebehlo ok...najprv po rozhovore mi samozrejme tehotenstvo nevylucil, ale krvne testy navrhoval ako poslednu moznost ked nic neuvidi on sam...
Mozno je to nejaky drahsi ukon tu v DE netusim...ale potom som sa ho nato pytala znova, ci si ich musim vyziadat alebo ich urobia automaticky ak to bude nutne a uz povedal, ze vidi, ze ma to nenecha napokoji tak mi ich spravia spolu so stitnou zlazou 🙂
Vysetrenie parada, ziadnu cystu nemam. Vsetko je ok...robil mi vytery a mala som prilis vela krvy uz...cize sme sa zhodli natom, ze uz asi dojde mrcha...
Ale doteraz zasa nic :D
Cize vysledky z krvy budu zajtra...budu mi volat keby nieco...inak mne byva zle ak m pichaju a dnes katastrofa som to este nikdy nezazila...upozornila som ich nato a vsetko parada...vratila som sa ku manzelovi...oblial ma horuci pot...snazila som sa predychat, ale uz bolo neskoro...par sekund nato som uz lezala u nich na izbe a ma parkrat naplo a bolo znova vsetko ok :D
Kazdopadne som zdrava a toto bolo pre mna najpodstatnejsie...dali sme si s lekarom este pol roka, zatial len kyselinu listovu a vsetci traja sme sa zhodli natom, ze sa nam to tento rok urcite podari ;)
Dakujem vam, ze ste tie najnervoznejsie dni cakania prezivali somnou 🙂 ste super ❤❤❤

cincila18
13. jan 2016

@petkovamiruska myslela som na teba cely den 😉 ja dufam,ze ti predsa len zajtra zavolaju s fantastickou novinou...

petkovamiruska
13. jan 2016

@cincila18 neviem ja sa uz tak necitim, podla mna som bola vo vacsom ocakavani ako som mala byt 🙂 ale aj napriek tomu, ze neskutocne tuzime po babu som ok...som zdrava a nic nam nebrani aby sa nam to podarilo...tento rol vyzera byt tiez ovela kludnejsi ako minuly takze vsetko bude super 🙂 na moje vlastne pocudovanie som super naladena...vcera som mala ten hnedy hlien tak som si poplakala a postiskali a polubili sme sa ; ( dnes sa uz naozaj uprimne tesim, ze nie som chora a ze mozme sa snazit dalej 🙂 🙂 🙂

cincila18
13. jan 2016

@petkovamiruska a ked sme pri tom,aj buduci otecko je zdravy? lebo aj vela robi..my sme mali vsetky mozne a hadam aj nemozne vysetrenia ,jezis, kolko penazi to stalo, sme obaja zdravi a predsa sa zatial nepodarilo... ale hlavne je nestracat nadej a medzi nami - snazenie je taaaaaaaaaak prijemne 😉
inak,ja som mala ten hnedy hlien v pondelok, asi tak hodinu trval, nemam ani sajnu, ze co to malo znamenat, to sa mi este nestalo

petkovamiruska
13. jan 2016

@cincila18 no na spermiograme este nebol, ale pojde...volala som uz ze kolko nas to bude stat, ale to bol manzel este statne poisteny...teraz je sukromne lebo uz nie je zamestnancom a vacsinu ukonov si platime najprv sami..ale to je nepodstatne...EGO bol problem...ale uz pojde ❤

petkovamiruska
13. jan 2016

@cincila18 a co tvoje testy?

cincila18
13. jan 2016

@petkovamiruska no,chlapa tam dostat ,to je fakt problem... nastastie, moj sa sam pytal "aby mal istotu", kedze ja som uz absolvovala vsetky vysetrenia predtym... no, moje testovanie 😀 opisala som to v teme "duch na teste", riadna kovbojka, najprv som mala //, potom mi jedna zmizla a od obeda studujem ten test, ze kde sa podela druha... je tam nieco, ale neviem identifikovat, ze co to je ,takze zatial cakam...

petkovamiruska
13. jan 2016

@cincila18 drzim silno palce 😘 sanca stale je takze to nevzdavaj 🙂 ja si hladam dovody ze preco je to lepsie tak ako to je...
Ale idem ryyyyychlo navarit a nachystat stol konecne som opät normalna xixi

cobisko
13. jan 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

@petkovamiruska aj ty o svojej normalnosti niekedy pochybujes? :D

petkovamiruska
13. jan 2016

@cobisko no tie posledne dni som sa sustredila az velmi na moje telo..a sama na seba...dnes uz mam super naladu a dokazem premyslat aj o inom 🙂

leerey
13. jan 2016

Prosim vas co si myslite? :(

jollinka22
13. jan 2016

Žienky ak sa moje prsia zmenili pred MS úplne na take ako by som bola tehu ale jednak som dostala MS dvojdnovu ale dosť silnú aj test vyšiel negatívny tak kedy sa mi dajú prsia do pôvodného stavu teda bradavky ... ?😐Ďakujem za vaše názory

schelly2910
14. jan 2016

ahojte, chcela by som sa poradiť, či má zmysel si robiť test, alebo čakať...mám 5 dní do termínu MS...ale už asi 3 dni má pychá v podbrušku, bolia ma kríže a bradavky...

kikus1190
14. jan 2016

@schelly2910 ahoj, ja som si robila testy aj po vynechaní asi 2 dni a ukázali mi negatívne... prvý slabý duch sa mi ukázal asi týždeň po vynechaní, ale je to veľmi individuálne ak máš v tele dostatok hcg tak by ti mal ukázať..... ja mám teraz ešte jeden deň do ms ale test si spravím asi až budúci týždeň, aj tak nejako cítim, že asi čakáme bábo (nejaká intuícia).. ale je to všetko na tebe a ako sa cítiš ty 😉

schelly2910
14. jan 2016

@kikus1190 dakujem, tak ešte počkám 🙂 dám potom vedieť

kikus1190
14. jan 2016

@schelly2910 držím palce, ja neviem ako to vydržím, ale pokúšam sa všetko zatiaľ tajiť, hádam sa neprekecnem 😀

kojanusa
14. jan 2016
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

@kikus1190 neprekecnut sa je tazke :D

kikus1190
14. jan 2016

@kojanusa jasne to najťažšie a k tomu ešte s mojou veľkou hubou 😀 ale hádam sa mi to tento krát podarí 😀

kojanusa
14. jan 2016
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

@kikus1190 mas doma lepiacu pasku? :D

cica1650
14. jan 2016

Ahoj,co myslite mozem byt tehotna? Posledna mrcha 30.12 a len dva dni zo styroch a slabe ,o tri dni nato my bolo asi tyzden neskutocne zle na vracanie no nevracala som,malinke pichanie v podbrusku ,cigu som nevedela ani do polky vyfajcit,teplota 37,2 az 4 co sledujem uz pár dni,nafuknute brucho,castejsie chodim na vécko,stale by som spala,zjem trikrat tolko co zviknem za den.Test som este nerobila kedze nemam cestu do mesta az na buduci tyzden a zaujima ma vas nazor.Dakujem

kamcatka30
14. jan 2016

@cica1650 Môžeš byť tehotná. Moja známa tiež tak zistila, že je tehotná. Nadvihlo ju z cigarety. Prvom rade už nefajči!!!!!! pokiaľ nevieš na čom si.

cica1650
14. jan 2016

uz pár dni nefajcim hned jak ma toto napadlo 😉

kamcatka30
14. jan 2016

@schelly2910 ja som si robila test tiež tak nejako a to večer o 20 a už mi ukázal, že som tehotná. Zrejme som už ako tehotná mala ešte jednu menštruáciu a potom nič....

cica1650
14. jan 2016

@kamcatka30 super 🙂 aj to ma napadlo,no do pondelka je daleko a som moc zvedava 😉 doteraz mi je nejak blbo

jollinka22
14. jan 2016

Ano aj podla mna si tehu 🙂

mito1995
14. jan 2016

Ahojte som tu nova ale rada by som sa zapojila do vašej debaty. My s manželom máme 4 ročného chlapčeka a tiež sme sa rozhodli že chceme druhé lenže....najprv som tri krát potratila a tretí krát som v piatom mesiaci sama doma porodila mŕtve babo.... Samozrejme psychika zrušená a najhoršie bolo ze mi nikto nevedel vysvetliť prečo sa to stalo keďže všetko bolo do vtedy OK. Proste som šla na záchod normálne a proste sa to stalo. No potom už som sa tak bála že som si vravela ze nechcem druhé no keď to všetko prešlo tak som sa rozhodla ze skúsim dať tomu ešte jednu poslednú šancu. Na druhí mesiac snaženia som cítila že sa somnou niečo deje ale tak strašne som sa toho všetkého bála že som radšej ni nechcela vedieť či som alebo nie tehu. Nakoniec ma manžel prehovoril na digi test ale ešte 4 dní pred MS keď ho kúpil hneď chcel aby som si ho spravila (to bol obed) tak si hovorím no načo keď je aj tak veľmi skoro a tak proste ani ma nenapadlo ze by mohol vyjsť pozitívny a zrazu? Veľké + a 1-2 ja.som bola úplne hotová z toho a teraz sme už v 22 tt tak snáď bude všetko OK. Zdravý chlapček krásne cítime pohyby tak snáď to všetko dopadne ako ma 🙂

gabriella93
14. jan 2016

@mito1995 držím ti palce veľmi veľmi 🙂 aby všetko dopadlo super a tak ako má 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre