Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

eviq
12. júl 2011

@vierka0 bola som minulú stredu, počítam, že zrejme uhniezdenie bolo neskôr no a asi preto to este nezachytili....neviem....snad to bude ok

kikuska_nr
12. júl 2011

@vierka0 ahoj, vcera este nijako, k svojmu lekarovi idem dnes o pol dvanastej, tak drz palcek, nech ma pre mna len dobre spravy 😉

kikuska_nr
12. júl 2011

@vierka0 tak namiesto babatka mam v brusku uz len jednu velku krvnu zrazeninu, ktoru mi idu vybrat v nemocnici...taska zbalena, slzy tecu potokom, cakam uz len na odvoz ☹

vierka0
12. júl 2011

@kikuska_nr ach moja, mrzi ma to..ja verim, ze sa vam druhe skoro zadari..velmi mi je to luto..drz sa, bud silna, teraz si taka rozlutostena aj z tych hormonov, ktore v tebe stale su, ja som sa z toho dostavala take dva tyzdne..uvidis, dockas sa druheho tehotenstva skor ako sa nazdas..inak, musis ist na kyret? neodislo by to same? bolo by to lepsie pre teba..

kikuska_nr
12. júl 2011

@vierka0 nie, pytala som sa lekara, ze je lepsie ak pojdem. Bo prirodzene by nemuselo vyjst vsetko a boli by z toho len zbytocne problemy. Ale aj tak ze si mame dat 3-4 mesiace pauzu a potom mozme skusit zas. A ze asi budu potrebne aj lieky. No fasa, je mi uplne na nic ☹

kikuska_nr
12. júl 2011

@vierka0 idem teda, uz po mna prisiel priatel. Ohlasim sa, ked sa vratim domkov. Dakujem za podporu, papa!

vierka0
12. júl 2011

@kikuska_nr drz sa, nech ta to rychlo preboli 😖

bubbble
12. júl 2011

ahoj baby, potrebovala by som radu.. chcela som oddialit menzes, tak mi dala doktorka tbl lutenyl. chcela som sa este predtym uistit ci naahodou nie som tehotna, aby to nenarobilo nejaku sarapatu.. dnes rano som si robila test. tj 3 dni pred ocakavanou menstruaciou. robila som si pepino dipstrip s citlivostou 20.. prvych 5 minut nic, jasna jedna ciarka. tak som ho odlozila.. no potom po 10 min som ho vytiahla, a bol divny.. namiesto tej druhej ciarky sa urobila taka biela :/ proste na tom bielom pozadi bola taka viditelne belsia ciarka. a ta potom za chvilku trosicku zruzovela, fakt len taky duch.. no a potom o dalsich par minut/hodin tam uz zase nebolo nic. tak som si potom poobede robila este jeden, rapiclear s citlivostou 10.. a tam uz nebolo vobec nic. ja teraz fakt neviem.. stalo sa vam niektorej nieco podobne? zajtra rano si urobim este ten druhy rapiclear a ak nic neukaze, mala by som nasadit ten lutenyl, ale bojim sa..

zuzikak
12. júl 2011

@eviq
🙂)) dost dobre 🙂
teda dievcata som na tomto fore nova a tato tema ma zaujala.,kedze mame po svadbe a planujeme babo tak snad sa tu budem s vami stretavat 🙂

kikuska_nr
13. júl 2011

@vierka0 ahoj, uz som domka, spravili ma este vcera vecer a dnes rano som uz mohla ist domov. Pol dna som prespala...uz je lepsie, ako vcera, ale aj tak mi je to velmi luto. Uz sme mali take plany, co bude, kedy a tak...a teraz nic z toho...ale tak snad to ozaj vsetko prejde a coskoro budem opat tehu, tentokrat ale so stastnejsim koncom...ty sa drz, nech vcetko dobre dopadne, este raz dakujem 🙂

vierka0
13. júl 2011

@kikuska_nr spanok ti len prospeje..dobre ze je to uz za tebou, ja som pri prvom tiez spinila a druhe tehotenstvo mam uplne bezproblemove (zatial teda, nechcem to zakriknut 😉 ) uvidis, ze aj u teba to tak bude, vela prvych tehotenstiev takto konci, telo sa tak vraj pripravuje na tehotenstvo..tak do snazenia 😉

baramborka
14. júl 2011

@bubbble no pepino test je v tomto uplne typicky , ja som len kukala a cisto biela druha ciarka..ale zase ked som bola 1x tehu tak mi ukazal dve ciarky ...kazdopadne je divny 😀 drzim prsty 🙂

kikuska_nr
14. júl 2011

@vierka0 len to cakanie mi teraz pride nekonecne. 3-4 mesiace si mame davat pozor, potom uvidime, ci to pojde samo, alebo bude treba pomoct...babo tym padom bude ale najskor za rok a to sa mi zda hrooooozne dlho ☹ no ale nic ine, ako trpezlivo cakat a posluchat lekara nam neostava 😒 drzim palcek, nech je aj nadalej vsetko bezproblemove a nech sa ti v januari narodi zdrave a krasne dietatko 😉

vierka0
14. júl 2011

@kikuska_nr vies, osobne si myslim, ze 3-4 mesiace je zbytocne cakat..potrat bol v 5.-6.tt, myslim, ze pockat na dve mrchy a mozte sa snazit nanovo 🙂 ono lekari to s tou dobou cakania skor prezenu..

kikuska_nr
14. júl 2011

@vierka0 v mojom pripade to ale mozno znamena to iste, bo cyklus som mala v poslednom case velmi nepravidelny...ved uvidime, budem chodit na kontroly a ked mi povie, ze je vsetko v poriadku, tak to skusime. Len mozno to nepojde lahko, mozno bude treba pomoct nejakymi liekmi. Vidis aj teraz, podarilo sa sice otehotniet, ale od zaciatku boli problemy s krvacanim a takto to dopadlo...to by som uz nerada zazila...

vierka0
14. júl 2011

@kikuska_nr ak by si potom chcela poradit, ozvi sa, poradim ti s meranim bazalnej teploty, ktora je najlepsim ukazovatelom ovulacie aky poznam 🙂 inak, s tym by si kludne mohla zacat aj hned po nasledujucej menstruacii by si zistila ako fungujes 🙂 ci ovulujes, kedy a tak 🙂

kikuska_nr
15. júl 2011

@vierka0 ok, porozmyslam, mozno to skusim. Aj ked, nechcem na to takto tlacit, ze teraz ovulujem, tak podme rychlo na to...chcela by som to tak spontanne, vies 🙂 uvidime, co bude, co povie lekar. Teraz sa hlavne musim dostat z tejto mizerie, aby som aj psychicky bola pripravena na dalsi pokus...

vierka0
15. júl 2011

@kikuska_nr ono z tych teplot nevies urcite kedy BUDE ovulacia ale kedy BOLA 🙂 takze aspon vies sance pri spontannom stykovani 🙂

timea11121
16. júl 2011

ahojte,,,chcela by som sa Vás spytat či mi neviete poradiť.....menštruacia mi mešká 4 týždne,pred dvoma týždnami som bola u lekarky a ona mi povedala že to vyzera na tehotenstvo,,,ale testy mi neustale vychadzaju negativne,teraz so robila uz štyri a nič,,,žiadne priznaky nemam len kus bolesti ako pred menzesom,bolia ma prsia a biely výtok,,,,lekarka mi povedala ze mam zvecenu maternicu,a to ze vyzera na tehotenstvo,,ani na ultrazvuku nevidela este nic ze vraj mam vysoku sliznicu,,,prosim poradte mi

lauritka
17. júl 2011

@timea11121 ja som ti pisala uz do otazky, skus si dat zobrat krv na hcg, ale s tymi testami sa mi to nezda 😨
ak pred dvoma tt videla tehotenstvo, to uz by ti malo ukazat nieco na teste... 😒

a nezavolala ta na kontrolu ??? 😕

timea11121
17. júl 2011

zavolala ze o dva tyzdne mam zas tam ist,,len este tyzden presiel,,,a ja asi tam pojdem uz zajtra lebo sa bojim ze daco ine mi je a nie babo cakam,,,,

lauritka
17. júl 2011

@timea11121 tak radsej skoc a nech ti rovno vezme krv.

1aduliatko1
18. júl 2011

ahojte, máte niekto skúsenosť s tehotenským testom DAY 7 ? Vraj dokáže zistiť tehotenstvo už týždeň pred menštruáciou. Vyskúšali ste ho niekto?

lauritka
18. júl 2011

@1aduliatko1 no tyzden pred MS sa mi zda trosku prehnane, to ukaze len velmi malemu perecentu zien.

vajicko sa uhniezduje najcastejsie medzi 7-10 dnom po ovulacii. a az potom sa zacne vylucovat hcg, cize najistejsie je to tak 2-3 dni pred MS: alebo az v den MS 😉

kikuska_nr
18. júl 2011

@vierka0 nooo a potom budem dufat, ze to vyslo a s kazdou ms budem sklamana. Ja sa nemozem takto sledovat, bo som schopna sa utrapit a ponamyslat si kadeco 🙂 radsej to necham zas na prirodu a nahodu 😉

marcela1992
20. júl 2011

@kikuska_nr Drzim palce nech i vsetko dobre dopadne.Aj ja som potratila a hned po prvej menstruacii sme zacali skusat a dnes mi vysiel test pozitivne.Takze sa netraba bat.Urcite to aj vam coskoro vyjde.DRZIM PALCE 🙂

kikuska_nr
20. júl 2011

@marcela1992 super, tak gratulujem a drzim palcek, nech to tentokrat dobre dopadne. Ja som dnes bola na kontrole u lekara, dal mi injekciu, aby sa vsetko poriadne vycistilo, ale ostalo mi nejak blbo, tak oddychujem domka. Mne ale lekar povedal, ze tak 3 mesiace pauza a az potom skusat znova... ☹

marcela1992
20. júl 2011

Tri mesiace ubehnu rychlo,uvidis.Len sa do toho nesilte,nechajte vsetkemu volny priebeh a ani sa nenazdas a budes mat v brusku maleho anjelika :D vela stastia

lea1333
20. júl 2011

@marcela1992 jej gratulujem a kolko od potratu si otehotnela?

marcela1992
20. júl 2011

Dakujem 🙂 Hned po prvej menstruacii sme zacali skusat a hned sa zadarilo...Potratila som 25.maja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre