Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

radka007
22. dec 2011

@kacicka30 aj ti povedali kolko si teh, alebo kolko si mala hcg?

kacicka30
22. dec 2011

@radka007 to este nevedel povedat...mam ist teraz na buducu stredu na vysetrenie-len tolko po telefone ze som tehotna...tak cakame co povie o tyzden.

radka007
22. dec 2011

aha lebo mne to z krvi povedali v labaku za hodinku po vysetrení a lekár mi potvrdil teh na základe toho, kedze na ulz to bolo také no, otázne, malické este🙂)) dufam tiez ze na buduci týzden uz to bude ok 🙂))) 😵

veroncaa
23. dec 2011

prosim vas,neviete mi niekto poradit, priatel ho do mna len 2 razy vsunul cca..na druhy den menzes...mam nepravidelne kramy asi tak cyklus 32-35/ niekedy aj 40 dni..po 11 dnoch som si robila 2 testy negativne, ale mam strasne naliate prsia a taky pocit ako pred menzesom, mozem byt aj tak tehotna??

bambi2
23. dec 2011

babulky, prajem vam vsetky stastne a vesele, vela lasky, sexu a pohody... a same pozitivne testy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alpany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina822
25. dec 2011

ahojte baby potrebujem poradit som 33den cyklu menzes nikde testy ukazuju jednu ciarku ☹ myslite ze je nadej ze som tehotna. vacsinou mam cykly 27-30dnove. pobolievama podbrusku inak necitim nejaky priznak tehu.

moniccca
25. dec 2011

@katarina822 este pockaj, kym ti bude viac meskat, mne tak 2 testy v case ked som mala dostat menzes ukazali jednu ciarku, ziadne priznaky, na to som brala tbl.na oddialenie menst. a ked ani po vybrani tbl. mi kramy neprisli, spravila som test a boli tam 2 ciarocky 🙂 Este mozes mat nizke HCG a test to nemusel zaznamenat.

spula22
25. dec 2011

@katarina822 ahoj,este skus pockat 😀 ja som si robila v 33 DC a nic a robila som si testik vcera a bol pozitivny 🙂

katarina822
25. dec 2011

@spula22 a na ktory den cyklu ti ukazal pozitivny testik 😉

eri28
26. dec 2011

@mia2088 ahoj ja som tiez zacala brat antikoncepciu, kolipredpisu lekara, aj ked chceme mimi, teraz mam problemy, prvy mesiac som nezobrala hned prvu tabletku, aj aj neskor som vynechala, lebo som chcela mimi, prsia boleli neskutocne to koli tomu, memzes tiez necele tri dni slaboruzovy, skoro ziadna krv...., ale moj doktor povedal, ze je to koli antikoncepcii, a neurobil mi ani tehu test, ze nech pridem neskor, ked budu ine problemy, trosku ma to prekvapilo... 😉

spula22
26. dec 2011

@katarina822 ahoj.na 39DC 😀

mananenka
26. dec 2011

@lilly19 to je nejaký pako ak je to pravda. Nájdi si iného

ankat
2. jan 2012

ahojte ja mam 44DC ...a menzes nikde ...po vysadeni HAK som mala menzes no a odvtedy nic....pobolieva ma brucho ako ked ma dojst menzes no nic neprichadza 😒 .... robila som si testy asi pred tyzdnom no vysli negativne ☹ ....

janeette
2. jan 2012

ahojte,mešká mi 12 dní , menštruáciu mávam pravidelne,urobila som si 3 testy vždy po 3 dňoch , vyšli negatívne.Cítim bolesť v podbrušku ale neustálu a pocit nafúknutého brucha.Asi pred 1mesiacom ešte pred predchádzajucou menštruaciou mi dcera skočila na brucho pri hraní,ked som ležala a skočila neočakávane,mala som hrozné bolesti 2 dni potom prestali...može to meškať aj koli tomu? 😢 ☹

janeette
2. jan 2012

prosím...ráno idem k Dr. ale na ukludnenie duše....

veronika81
2. jan 2012

ak si mala tri testy s odstupom času stále negatívne, tak podľa mňa nie si tehotná. Ale dr. ti povie určite viac 🙂

kitty88
5. jan 2012

ahojte, dufam, ze mi niektora poradi... s manzelom sa snazime o babo, ale este len mesiac, som takmer rok po vysadeni HAK. momentalne som 34 DC, posledne dva cykly som mala dost dlhe, cca 45 dnove, predtym asi pol roka pravidelne 31 - 33 dni, takze tohtomesacne mierne "meskanie" beriem s rezervou. ide o to, ze posledne cca dva tyzdne mavam bolesti v podbrusku ako pred mrchou, aj ma dost bolia prsia aj chrbtica, sem-tam sa mi toci v hlave a zda sa mi, ze mi trocha vystupili bradavky... prsia aj chrbtica ma bolievaju aj pred mrchou asi tak tyzden, ale teraz to trva nejak pridlho, aj keby mrcha prisla vcas. tak sa chcem spytat, ci to mozu byt priznaky tehotenstva a ak ano, nie je to nejak skoro? neviem to rozlisit od PMS, aj ked teraz sa mi to zda ine ako bezne, ale mozno si len namyslam...

petulapppv
10. jan 2012

petulapppv Dobrý deň, poslednú menštruácie som mala 8.12.2011 a dodnes sa mi nedostavila, čiže som 33 dní od začiatku poslednej menštruácie, kde ďalšiu som mala mať 5.1 ktorá sa ale nedostavila, tak mi to mešká 5 dní. Na základe tohto som si urobila tehotenské testy takto:
6.1 Clearblue digitálny – vyšiel pozitívny cca pred 1 týždňom s výsledkom že som v 1–2 týždni tehotenstva
6.1 Rapiclear – vyšiel negatívny aj keď tam bola veľmi slabunká čiarka – testovaný v deň s clearblue .1 Mamatest – negatívny, čiastočne sa zobrazila druhá čiarka vid http://imageshack.us/photo/my-images/201/imag05... ale i v prílohe
10.1 Gravistest – negatívny bez akéhokoľvek náznaku čiarky, citlivosť 10mlU

Príznaky: citlivé prsia spolu s bradavkami, mierne bolesti v podbrušku

S výsledkov som zmetená a teda neviem, čo si mám myslieť, či som alebo nie som tehotná. Moja otázka znie, som podľa vás tehotná ?, resp. kedy zaručene testom zistím či som v tom alebo nie a prečo mi jeden ukázal že som a neskôr mi testy ukázali že nie. ??? Ku doktorke mám ísť až o týždeň, čo nie je pre moju psychiku zrovna optimálne. :(

camelinka
10. jan 2012

@petulapppv no tot otazka, ja bych testovala kazdy rano s 10mlU a tam uvidis jestli neco je nebo neni,nebo jestli to sili. Mimi asi nebylo chtene?

camelinka
10. jan 2012

@petulapppv no ale ted sem se divala na fotku a to vypada jako jasny tehu

bocinka
10. jan 2012

@petulapppv myslím že jsi těhotná.... i slabá čárka je pořád čárka, já měla ještě slabší čárku, když jsem testovala 36 dní po MS, než na tvém odkazu a mám Sofinku....

moniccca
10. jan 2012

@petulapppv ja by som este pockala, je to na nervy, no mne test tiez ukazal ze nie som teho a to mi meskala asi 3-4 dni a ziadne priznaky som nemala,len take ako pred mrchou. Rob si test kazdy den a cakaj, nesleduj sa,lebo si zacnes kazdy priznak nahovarat ako tehotensky.

moniccca
10. jan 2012

@petulapppv tiez som pozrela foto teraz a vyzera to jednoznacne, ze ano

petulapppv
10. jan 2012

preco potom dnes po 3 dnoch od skusania mamatestom mi vysiel negatívny test zn. Gravitest, v kontexte že koncetrácia hormonu HCG stúpa rapidne každým dnom ????

siss_sz
10. jan 2012

@petulapppv urob si aj zajtra... a ked bude negativny, moze byt nejak problem...aj ked..nechcem strasit:-/ ☹

luciebx
10. jan 2012

@petulapppv no ja bych to taky videla na jasny tehu.. vsak ta carka tam je.. a clearblue je jeden z nej testu./. takze bych verila jemu..

karinnka
10. jan 2012

@petulapppv Mala som rovnaky vysledok na teste a tehu som bola🙂Budes Mamicka 😵 😵

slnieckotv
10. jan 2012

ahojte mam na vas prosbu chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna ked som spala s priatelom a sa urobil dnu dva krat a ja som po tom lezala este minutu na posteli ci mozem byt tehotna ale potom som sla do sprchy a som si vyplachla z vnutra ak mozete tak piste na moj email slniecko-tv@azet.sk za skore odpisanie vam dakujem.

berenika39
10. jan 2012

@slnieckotv jak to máme vědět? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre