Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ciernavila
29. mar 2012

to este nemusi, vtedy ani mne neukazal a bola som uz tehotna...ukazal az po meskani...u kazdej zeny je to inak, ja by som pockala, lebo inak su to vyhodene peniaze

romca13
29. mar 2012

@biibii taky bych ještě počkala,, pokud bude negativní, stejně si ho uděláš za týden znovu a vyhodíš prachy a kdyby byl pozitivní a tobě pak dorazila MS, ak budeš akorát zklamaná,,, tak vydrž, holka 🙂 držím palce

biibii
29. mar 2012

@salomee 15.3.
@ciernavila
@romca13 mate pravdu, no bude to tazkeeee 😀

salomee
29. mar 2012

@biibii Tak od patnáctýho, to je něco jinšího,... máš tak dlouhé cykly? Ale stejně rači počkej...

biibii
29. mar 2012

@salomee nie, mavam 28 dnovy. menstruaciu som mala 6.3. a sex bol 15.3.

salomee
29. mar 2012

Jo aha, tak ne delší cyklus, ale ovulace dřív jak v polovici...

bjoucik.15
29. mar 2012

a to vadí ovulace dřív než v polovině? Já mám ovu 11 den, mám 23DC a měla jsem jí tentokrát už 9.

salomee
29. mar 2012

Nee, to nevadí. Spíš mi nedošlo, že situace, jakou popisuje biibii nemusí znamenat delší cyklus ale že ovulace byla dřív. Každej to má jinak a znamená to akorát to, že v termínu MS už bude případné těhotenství starší než ty "klasický" dva týdny, takže při velké nedočkavosti test třeba dva dny před MS... proč ne.. ale určitě bude líp, když se počká🙂

bjoucik.15
29. mar 2012

@salomee já si dělala 2 dny před MS a byl negativní. Ale každá to máme jinak.

salomee
29. mar 2012

@bjoucik.15 No ... tak to je.

biibii
29. mar 2012

@salomee dakujem 🙂 no som zvedava ako to cele dopadne. ani by ma nenapadlo, ze by som mohla byt v tom, kebyze ma kamoska nenavedie na tuto myslienku. postupne, za poslende 2 tyzdne som sa stazovala na rozne veci a ona to cele zhodnotila ako tehotenstvo. tak som velmi zvedava. to bude iny sok.

salomee
29. mar 2012

Jsem na vás zvědavá děvčice.

biibii
29. mar 2012

@bjoucik.15 kedy mas dostat menstr.

bjoucik.15
29. mar 2012

@biibii už mi 4 dny mešká 🙂

biibii
29. mar 2012

@bjoucik.15 kedy sa budes testovat? ked si to tu uz pisala, tak prepac 🙂

bjoucik.15
29. mar 2012

@biibii v poho, chci zítra, ale nevím jestli nemám ještě počkat. Prve jsem si to špatně spočítala a myslela jsem že mi už týden mešká, ale nemešká, teprve 4 dny ☹ jen dle těh. kalkulačky bych měla testovat okolo 28, ale myslím že mi to ještě nic neukáže.

biibii
29. mar 2012

@bjoucik.15 ja by som na tvojom mieste testla uz vcera 😀 pri malom som mala v den (ne)ocakavanej menstr. krasne // . ja to asi nevydrzim a zajtra rano obetujem jeden test 😀

deniska2
29. mar 2012

@bjoucik.15 ahojky mne to taky meška dnes 4 den a test som si robila dnes dva krat a negativni asi to ma každa inak

deniska2
29. mar 2012

@bjoucik.15 a maš niake bolesti lebo ja ano velmi ma bolia križe viac než brucho a teraz ma aj rymu a som unavena

bjoucik.15
29. mar 2012

@deniska2 mam obcasne bolesti bricha,zad,jemne citlive bradavky,ale byli citlive dost pred tydnem.ospalost,casne chozeni na zachod a nevolnosti. Je to mozna vsugerovane. Mam i teplotu uz 14dni a jsem celkove unavena jak pri chripce...

bjoucik.15
30. mar 2012

@deniska2 ale dnes jsem testla a nic :(

biibii
30. mar 2012

@bjoucik.15 joj, ale este nic nie je stratene. poznam babu, co mala pozitivny test az po 14 dnoch meskania. dovtedy same negativne. drzim palce.

tak ja som sa dnes rano testla a pre istotu neukazalo ani jednu ciarku 😀 tak pockam do pondelka. to uz budem 1 den pred ocakavanou menstr. Asi osud.

bjoucik.15
30. mar 2012

@biibii jo já vím, že je to asi brzo, ikdyž hodně holkám test ukázal po 18DPO už výsledek :( uvidím, testnu opět za týden.

deniska2
30. mar 2012

ahojte holky tak som bola u gynekologa povedala som mu že mam bolesti břiška a že dnes je 5 den čo mi meška menštruacija a že som si robila test a bol negativní ☹ ☹ ☹ no a urobil mi ultrazvuk a hovoril mi že nie som tehotna že nič nevidííí vraj mam opuchnutu maternicu prekrvenu ale že nič nevidi že vraj nie som 😠 😠 a potom mi povedal že možna že je to velmi malilinke a nevidiet nič tak mi nezobral ani krv že by sme dlho čakali tak mi pychnul inekciju vraj udržuje plodnost do 4 dnoch by som mala dostat menzes a že ked mi to nepride tak budem tehotna podla toho bude vediet doktor ale mne to nikdy takto dlho nemeškalo dnes 5den .mometalne som nachladnuta mam sopliky nooo tak neviem asi nie som ☹

deniska2
30. mar 2012

@bjoucik.15 ahojky mne to meška 5 den dnes a delala jesem si test a byl negativnííííí tak sem byla u doktora a řikal mi že nejsem v tehu že nič nevidi ale že mam břiško natekli a překrveníí tak mi dal inekciju čo udržuje plod keby som bola znahodi do 4 dnoch mi to ma prist a ked mi to nepride tak sem v tom tak si tam zajdi taky uvidíš pááá

2hanah
30. mar 2012

@deniska2 Já si myslím, že těhotná jsi. Měla jsem to u prvního těhotenství nějak podobně, doktor taky nic neviděl, měla jsem zpoždění teprve týden, a tak mi diagnostikoval mimoděložní těhotenství. Test mi taky dlouho nic ukázat nechtěly, jeden den večer tam nic nebylo a druhý den ráno, když jsem myslela, že už ho vyhodím protože tam nic nebylo se najednou ukázala druhá čárka, měla jsem obrovskou radost, protože jsem ho dělala jen že jsem ho měla doma a byla jsem přesvědčená, že těhotná nejsem. Zkus ho udělat ještě za dva dny hned ráno, pak uvidíš, držím pěsti.

deniska2
30. mar 2012

@2hanah mimodeložni a to je čo je to zle dačo je to rizikove 😢 jejo ti si mysliš že budem tehotna no ja neviem ale ked on mi hovoril že nie som len to mam tam všetko nateklí a překrvaveníí a pital sa či som nemala stres naiyk no nemala som žiadny a nemala som nikdy žiadne problemi z meštruacijou že by mi to meškalo tak dlho a som mu hovorila že je to plaovane miminko 🙂 🙂

kixi
30. mar 2012

@deniska2 pokud jsi teprve pet dni po vynechani pravdepodobne by na utz opravdu nic nevidel...mel ti vzit krev na hcg...ted ti nezbyde nez pockat a dal testovat...drzim pesti

deniska2
30. mar 2012

@kixi bohužial som prišla pozde knemu teraz budem musiet čakat do utorka ked sa mi nesputi menštruacija tak budem tehotna ale ja neviem teraz som ah ochorela mometalne ma nachladnutie niake a mam rymu 😖 a to neni dobre asi a prave teraz ke dmi to meška no 😒 😒

anjelicek26
30. mar 2012

@deniska2 - vela zien je chorych na zaciatku tehu... je to viac-menej priznak... imunita sa prirodzene znizi, aby sa babulo mohlo pekne zahniezdit. A neboj sa, babo je prve tyzdne zivene zltym telieskom, zije vo vlastnom mikrosvete, mimo tvoj krvny obeh (tam sa napaja medzi 8-12.tyzdnom), takze ani ziadna infekcia, bacile v organizme... nic sa k nemu nedostane. Telo zasa nie je hlupe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre