Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

baaambulkaa
29. aug 2015

Robiť si testy 6 dní po ovulácii????? A ísť dokonca aj na krv??? To kde sme preboha :D

milenka12323
29. aug 2015

@aber ja to neviem pochopiť čo nerozumňeťe čo pošem

milenka12323
29. aug 2015

@milenka12323 pišem

milenka12323
29. aug 2015

@flavia1 prvi bol tam duch adruhy silňejši a ten treťi uš 2 čiaročki a teras som 4 tyzdni tehotna bolasom ,kdr onmitom potrvďil čos moču

aber
29. aug 2015

@milenka12323 čomu nerozumiete čo píšem, jednoduché, treba len na to dať pozor ⚠ a bude dobre, vy ste cudzinka?

aber
29. aug 2015

@milenka12323 bože, zachvilku už budem musieť prekladač použiť, sorry ale toto robíš už naschvál, ako keby si neprešla ani do tretej triedy no des...A prehodte si z českej klávesnice na slovenskú, veď pre boha nemôžete písať ako neandertalec... Potom si budú robiť srandu... Toto nie, že sranda ale na zaplakanie... A teraz všetky do mňa 😉

inguska7858
29. aug 2015

@aber nie mas pravdu ani ja nerozumiem co chce niekedy napisat ..,

inguska7858
29. aug 2015

@baaambulkaa co sa cudujes ...co nevies o com sa tu bavime a com je modry konik?

steinarka
29. aug 2015

@aber jasne, obe nas tu ukamenuju, lebo nerozumieme neinteligentom 🙂

flavia1
29. aug 2015

@milenka12323 tá posledná otázka patrila inguske, už som dopletená 🙂

flavia1
29. aug 2015

@milenka12323 ale ďakujem za odpoveď 🙂

aber
29. aug 2015

@inguska7858 a hlavne keď má človek pravdu a je úprimný aby niektorej otvoril oči, tak ťa tu idú zožrať a útočiť na teba a urážať a zosmiesnovat viď niektoré... Na nikoho neukazujem prst ☞

flavia1
29. aug 2015

Tak ale toto ste baby prehnali... Inteligenti vedia, že inteligencia nemá nič spoločné s gramatikou... ďalej inteligenti vedia, že porucha pravopisu nemá nič s dyslexiou... mala som priateľa, ktorý mal dyslexiu, no tak a čo, kebyže som s ním, nemám mať deti????? tak by som sa s deťmi učila ja..... normálne ste ma brutálne sklamali a týmto opúšťam túto diskusiu. Má sa tu riešiť niečo iné a nie navážať sa do niekoho, keď sa človek snaží, tak to prečíta a pochopí.... no inteligenti však???

lili225
29. aug 2015

@flavia1 nič nové...tu sa už aj za normálnu otázku alebo odpoveď naváža každý do každého

baaambulkaa
29. aug 2015

@inguska7858 ja sa cudujwm ze 6 dni po ovulacii si robit testy a ist dokonca na krv je troska chore a premotivovane...rovno po sexe si chod robit testy a cakat na ciarky :D boze kolko mas rokov.....

steinarka
29. aug 2015

@flavia1 ale ona nema dyslexiu.. skus si pozriet aj ine temy, v ktorych prispela, ze ako baby na nu reaguju 🙂 pelny den ti 🙂

inguska7858
29. aug 2015

@baaambulkaa ....a teba to tak strasne trapi ze test som si robila ...na krv som isla lebo test bol pozitivny keby si to cele citala tak aj by si vedela o com pisem a mimochodom su tu zeny ktore sa znazia o babetko a poradia o tom to forum je nie o tom ze sa tu pustate jedna do druhej a vysmechy robite..som tu nova ,ale na toto tu nemam chut takze zrusim ucet...A. SPAMETAJTE SA ZENY A RIESTE PODSTATNE VECI A NIE CHUJOVINY .....majte sa tu krasne a hadajte sa navzajom a spinte!!!!!!

baaambulkaa
29. aug 2015

@inguska7858 praveze som si to citala cele a tvoj doktor je asi tiez mimo...ten test vobec nevyzera ako pozitivny test takze...

klaudinka363
29. aug 2015

Ahojte, meskaju mi 4 dni, bolia ma bradavky a mam krce.test som si nerobila, bojim ze vyjde negat. Mozem byt tehotna alebo si namyslam.prosim o co najrychlejsiu odpoved.velmi pekne dakujem.
🙂

agathachristie
29. aug 2015

@klaudinka363 urob si test. Odpoveď ti nedá nič iné.

steinarka
29. aug 2015

@klaudinka363 mozes byt tehotna alebo si namyslat.. neviem, ci je horsie uvidiet negativny test, alebo si namyslat a robit iluzie

aanetkaa1
29. aug 2015

@klaudinka363 určite si tehotná 🙂to ,ked ti meskaju nie je o čom🙂 ešte k tomu bolia bradavky,krče.. test si ani nerob , ved naco..my sme tu od toho ,my sme veštice ,my vieme 🙂 takže možeš sa začat tešim ,gratulujem 🙂

luta13
29. aug 2015

@klaudinka363 rychlo sa ani pes nevyserie, takze pomaly a klud...a jednoznacne si sprav test z ranneho mocu!!!...nie je nic krajsie, ako vidiet //...takze drzim palceky...😉

luta13
29. aug 2015

@milenka12323 nemusis vediet gramatiku, len sa snaz prosim Ta pisat pomaly a skor nez to tuknes do eteru, tak si pisanu vetu skontroluj, ci ma hlavu a pätu...lebo snazim sa lustit, co si nam chcela povedat...casto to je necitatelne a veta nema vyznam, kedze je to ako skomolenina..inak v pohode...bez urazky...😉

luta13
29. aug 2015

@inguska7858 testuj az ked bude MS meskat...trpezlivost prajem...a drzim palce, aby boli jasne //...🙂

milenka12323
29. aug 2015

@luta13 nič zlom ale uš dajte mi pokoj stou gramatikou nič vam ňeňi dohlavi len gramatika veť som vam pisalaprečo tak pišem lebo ono to naskoči samo

milenka12323
29. aug 2015

@flavia1 neni zač

milenka12323
29. aug 2015

Notak devčata nebiťe take ja sa tu snažim o pomoč a vi tu riešiťe dačo ine o gramatiku veť ňeňi potrebne riešiť gramatiku leň pochopiť čo pišem

milenka12323
29. aug 2015

@aber prosim vas ús to nerješťe lebo ma poraži

steinarka
29. aug 2015

@milenka12323 hej hej, vela stastia..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre