Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

majka29004
9. feb 2016

@zdencaaaa Áno, cykly mávam tak v priemere 31-38 dní - nakoľko mám chronický zápal štítnej žľazy, tak to nefunguje úplne ako má 😒
Hádam ešte do víkendu vydržím a potom skúsim test

vavrenka
9. feb 2016

kocky, digi test mi ukazl tehotesntvo, ale len 2-3 tzdne od pocatia, len aj viem, kedy presne bola ovu a som uz 27DPO,t kaze by mi mal ten test ukazat 3+, mam sa bat, ez mi to uakzalo menej?

mishelita
9. feb 2016

@vavrenka to je spravne,od pocatia su to 2-3tyzdne, takze si teraz v cca. 5tom tyzdni. gratulujem

vavrenka
9. feb 2016

@mishelita lenze ja koncim 6tt, a test mi ukazal menej

laska07
9. feb 2016

@vavrenka to preto lebo sa to rata od prveho dna poslednej menstruacie.

zunajda
9. feb 2016

@vavrenka digi test Ti neukáže 6+...len 1-2, 2-3, 3+

vavrenka
9. feb 2016

@laska07 nie, rata to od pocatia, cize od ovulacie 😉

@zunajda ano, viem, ze mi ukaze max. 3+, cize 3 tyzdne od pocaita, len ja som 4 tyzdne od pocatia a ukazuje mi, ze 2-3

miminkavi
10. feb 2016

@vavrenka tak si mohla otehotniet pozdejsie, nie pocas ovu.

mishelita
10. feb 2016

@vavrenka presne ako pise @miminkavi mohla si otehotniet neskor.nestresuj sa hned na zaciatku.doktor ti upresni termin porodu aj podla velkosti plodu a budes potom vediet,v ktorom si tyzdni.
niektora otehotnie tesne pred mrchou a ina aj pocas nej.drzim palce 😉

vavrenka
10. feb 2016

@mishelita kocky, veim, ekdy som otehu, meraim si bt, a uz som zacala aj krvacat ☹

vavrenka
10. feb 2016

@miminkavi otehotniet sa da iba pocas ovu, inokedy nie 😉 a ak myslis, ze sa mi mohla ovu posunut, ano posunula sa mi, ale kedze meriam bt,t ak viem presne, kedy bola

baaambulkaa
10. feb 2016

@vavrenka ak krvácaš utekaj k lekárovi, nečakaj na pondelok

mirkomoj
10. feb 2016

Ahojte maminky tak vcera som bola u svojej gynekologicky a som vo 8 tyzdi tehotenstva som veľmi stastna ze sa mi to potvrdilo

vavrenka
10. feb 2016

@baaambulkaa uz som s nim volala.. v tomto stadiu tehu mi nevie pomoct,halvne, ekd sa uz krvacanie rozbehlo ☹, tkaze tak

miminkavi
10. feb 2016

@vavrenka tiez si myslim, ze by si mala ist k dr ked krvacas..drzim palce aby vsetko dobre dopadlo

miminkavi
10. feb 2016

@vavrenka to mi je luto

baaambulkaa
10. feb 2016

@vavrenka no odbiť by som sa určite nedala, to čo za doktora, tak choď na pohotovosť alebo ja neviem....ja som v 8tt tiež krvácala, našťastie všetko dobre dopadlo....a od takého lekára utekaj čím skôr....držím palce

kllamarka
10. feb 2016

@baaambulkaa Mna dokonca aj z pohotovosti poslali domov v 7tt, ze v tomto stadiu mi nevedia pomoct.
Treba to nechat na prirodu, bud sa plod udrzi aj zkrz krvacanie, alebo proste s nim nieco nie je v poriadku a priroda to riesi... takze tak bohuzial. U mna to bol spontanny potrat bez nutnosti cistenia.

vavrenka
10. feb 2016
vavrenka
10. feb 2016

Ja to vidim podobne, ux je neskoro, jedine sa s dokim dohodnut na skorsej liecbe, este pred 7tt, tsk uvidim co mi v pondelok povie

nataliuska
10. feb 2016

@vavrenka drzim palce.. Ja som pri dcerke tiez trocha spinila cca v 5-6 tt. Dali mi duphaston, magnezium, spasmopan cipky (mala som aj stahy) a dcerka je tu.. Posielam vela pozitivnej energie...

vavrenka
10. feb 2016

@nataliuska dakujem, ja uz idem do cervenej.. aj nejako citim, ze je koniec, ale moje dve zlaticak ma drzia nad vodou..

ninus_0
10. feb 2016

Ahojte babenky poslednú menštruáciu som mala 23.decembra pred vcerom som mala veľkú kŕčovitu bolesť v podbrušku tirvalo to asi tak polhodinku ta bolesť šla t ľavej strany veľmi som sa zľakla mal stým niekto skúsenosť?? Mam citlivé bradavky newiem či som tehotná alebo je to nejaký zdravotný problém 😔

looola
10. feb 2016

@ninus_0 a tehotenský test si neskúsala? Ak si mala MS naposledy v decembri tak by na ňom mali byt koľajnice 😀

adria88
10. feb 2016

@ninus_0 ahoj, sprav si test a uvidíš, ale podľa tej ms pravdepodobne budeš tehu

ninus_0
10. feb 2016

Test som skúšala včera ale nie hneď z ranného moču :(

looola
10. feb 2016

@ninus_0 to je jedno z akého mocu testuješ, uz by mal byt dávno pozitívny

ninus_0
10. feb 2016

@adria88 test som skúšala včera bol negatívny,,, nebol z ranného moču,,, co si myslíte o tých bolestiach v podbrušku? Mala stým niektorá z vás skúsenosť?

adria88
10. feb 2016

@ninus_0 skús iný test a z ranného moču a určite zájdi aj na gyn, tam si budeš na istom čo a ako 🙂

gabusenka789
11. feb 2016

ahojte baby 🙂 chcem sa vas spitat...dotala som mezes 29.01. ale nekrvacala som ani som nespinila sa boli to len kvapky trvalo to asi 3dni....robila som si aj tehotensky aj rano aj pobede a ukazal mi ze niesom tehotna neviem co si mam otom misliet a u lekara som este nebola...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre