Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kofik.h
27. dec 2013

@sara32 jééé tak to mě moc mrzí, ale příště to určitě vyjde! 🙂 Hlavně se snažit na to nemyslet a trošku si to užít s mužíkem a pak to určitě vyjde 🙂 My jsme si říkali, že buď to vyjde a nebo ne a vyšlo to 🙂

já jsem si dneska došla na krevní testy a že mám hodnotu 174,4 IU/I....co myslíte je to hodně?
@funy

sara32
27. dec 2013

@kofik.h jeeeej dekuji ♥♥♥ ano mas to hodne dobre ♥

milluska
27. dec 2013

@sara32 to ma mrzi ☹

kofik.h
27. dec 2013

@sara32 dle těhotenské kalkulačky mi má vycházet 5+3tt dle poslední MS, ale když si hledám tabulky s hodnotami hcg, tak mi to nesedí a nebo to nějak jinak?? 🙂
budu muset si vše nastudovat, připadám si trošku jako Alenka v říši divů 🙂

milluska
27. dec 2013

@kofik.h neries hcg, keby je nieco zle, dr by ti isto povedal 😉

milluska
27. dec 2013

@fidela86 tak tak zakial ms neni treba verit 😉
Ms mavam pravidelnu

kofik.h
27. dec 2013

@milluska on ještě neordinuje, proto plaším 🙂 no začátku ledna je to daleko 😨

fidela86
27. dec 2013

@milluska ja uz som asi prilis skepticka a to cakanie je najhirsie...hlavne co sa rozhodlo posledne mesiace ma tajto natahovat... Poviem ti, ze ak by som uz bola 2dc a teda by ms dosla ako ma, bola by som kludnejsia... Takto mi len dava zbytocnu nadej... Och... A do 36dc je este daleko...:/ drzim palce kazdopadne veeelmi silno 🙂

lilaahmmad
27. dec 2013

@sara32 nebuď smutná, ide sa ďalej, držím palce

lilaahmmad
27. dec 2013

@milluska taký sa mi zdá normálny, trochu prisvitnejší, nemám pocit na tehu, no ale stále dúfam

funy
27. dec 2013

dievcata tak ja som koli vam ten krcok hladala. je velmi hlboko a tvrdy. staci vam to takto popisat? brucho mam nafuknute velmi

funy
27. dec 2013

@fidela86 ty mas riadne dlhy cyklus. ja som mala vzdy 25 dnovy

fidela86
27. dec 2013

@funy tiez si myslim 🙂 Inofolic mi ho takto este viac natiahol...A to cakanie necakanie je potom neskutocne...a samozrejme, aj pocet moznych "sanci sa znizuje, co do poctu na rok...ale tak co uz....stale dufam, ze ak ma dojst, nech dojde tak, ako zvykla chodit, ale preco by ma ta mrchana neponatahovala vzdy na moje maximum... 😠

milluska
27. dec 2013

@kofik.h a kto ti bral hcg?😨

besnota
27. dec 2013

@milluska tak ráno som sa rozhodla odmerať, viem že je to úplne este mimo a musí byt viac meraní, ale namerala som že 36,9? No na tehu je to malo a po MS zas veľa, či sa mylím, uvidím ako zajtra no skôr to tipujem že MS este príde.

@sara32 no to mi je ľúto, tak sa budeme ďalej spolu podporovať 🙂 a možno nám to spolu vyjde

@funy radšej počkám kým bude ordinovat predsa vie o mne už co-to 😉 raz som musela ísť k jednej co ho zastupovala, bola o pár km ďalej a pripadala som si u nej akoby som sa vrátila o 30 rokov naspäť 😅

kofik.h
27. dec 2013

@milluska zašla jsem si normálně do laboratoře a požádala jsem o hcg test 🙂

besnota
27. dec 2013

@funy no taký by mal byt krcok, takze už vieme 🙂

milluska
27. dec 2013

@lilaahmmad @fidela86 drzkajte sa kazdopadne 😉 a kedy chcete testovat?

fidela86
27. dec 2013

@milluska tak ja nepredpokladam, ze by sa nejake tstovanie mohlo u mna konat- zacinam mat pocit, ze zajtra najneskor v nedelu mi MS dorazi...doposial sa najneskor na 35dc dostavila...ale ak by supernahodou tomu tak nemalo byt, tak nasjkor teda na 36dc- v pondelok rano...a ty?

milluska
27. dec 2013

@funy @besnota a nemal by byt praveze lahko dosiahnutelny? 😲

milluska
27. dec 2013

@fidela86 ja uz tiez citim ms takze pochybujem ze budem testovat a uz mi aj dnes poklesla btt.. ale mne chodi vzdy na 14 dpo takze ak nejakou nahodou v nedelu nic, tak v pondelok

milluska
27. dec 2013

@besnota no to sa neda posudit z kedneho merania, musis merat od ms. Ja mavam po ovu 36.9-37.2

fidela86
27. dec 2013

@milluska tak sme na tom rovnako...hmm...co uz, ja som si uz akosi zvykla...Ale dost bolo toho mojho "pozitivizmu" ;) Kazdopadne sa drz 🙂

fidela86
27. dec 2013

@besnota a ty si ktory DC?

besnota
27. dec 2013

@milluska no ja som si čítala to včera co si pridala tu stránku a mne sa zdá že písali že hore a tvrdý
Veď to že z jedného merania sa nedá posúdiť, uvidím co zajtra lebo kvôli tomu krvácanie divnému neviem či mám další cyklus alebo este MS príde no nechám sa prekvapiť, len bolia má stále kríze

besnota
27. dec 2013

@fidela86 no neviem teraz lebo MS som mala dostať už okolo 17.12 robila som si test v nasledujúcom týždni a bol negat. A následne nato po styku som začala trochu krvacat a to sa ťahalo asi päť dni, take nijaké krvácanie na jednu slipovu vložku to prestalo a neviem či to bola MS alebo nie 😒 celé som to už rozpisovania skôr v príspevkoch

fidela86
27. dec 2013

@besnota Ok, vdaka za odpoved, necitala som vsetky stranky dozadu, tak prepac, ze si sa musela opakovat...Drzim palce 🙂

lilaahmmad
27. dec 2013

@milluska ja som si dnes bola vypytat hcg z krvi, čakám výsledok, ale začali ms bolesti :(

besnota
27. dec 2013

@fidela86 v pohode aspoň som to tak v skratke zhrnula 😀

sara32
27. dec 2013

@milluska
aj mna, lebo mi dnes zabila kamoska este na kave na obed, ze uau aka si ty zmenena, taka krasna plet , ( a to ja nezvyknem pred MS ) ha ha , tak som tak v kutiku duse verila, no a potom o 15tej dosli kramy,....teda spinennie, ale mne tak a zatra sa to rozbehne.......( viem, ze su zeny ktore normalne 3mes maju MS, ale ja som uz dnes kludna takze pms je fuc a dorazila mrcha....) na jednej strane to ma vyhodu, lebo 1,1, zacinam detoxikacnu kuru celeho tela , a chcem sa este na silvestra vyblaznit, a potom uz zacnem detoxikovat a az potom zacneme zase ♥ tebe drzim palce🙂 napisssssss

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre