Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kytula
8. feb 2012

@paula80 je to zázrak teda otehotnieť počas neplodných dní. gratulujem!

paula80
8. feb 2012

@kytula ďakujem,no veru zázrak 😉

sandralu
13. feb 2012

Ahojte.Mám jednu otázku.S priateľom sme mali nechránený pohlavný styk 21.12.Odvtedy som mala 2x menštruáciu.Tú druhú som mala inú,zvyčajne prvý deň len špiním,no teraz som hneď začala krvácať čerstvou krvou a krvácala som tak celé tri dni,rovnakou intenzitou.Pritom predtým som mávala menštruáciu tiež 3 dni,ale prvý deň skôr hnedé špinenie,ku koncu dňa prímes krvi a od ruhého dňa normálne krv aj tretí deň.Urobila som si tehotenský test v sobotu ráno.Teda 52 dní od styku,bol negatívny.Ďalšiu menštruáciu mám dostať 29.12.Mám si podľa Vás urobiť ešte jeden test a počkať na tretiu menštruáciu alebo nie som tehotná?Ukáže test 1O týždňov od styku so 100% istotou pravdivý výsledok?Ďakujem za odpoveď

salomee
13. feb 2012

@sandralu Ahoj, to už mi přijde hodně dlouho, že by to asi test ukázal. A že byla menstruace jiná, to mě moc nepřesvědčilo, kdyby byla jiná ve smyslu slabší, jenom špinění místo krve, tak možná... U mě se taky intenzita a podoba menstruace čas od času změnila, přece jenom tělo se mění a to ani nemusíme být už dávno v pubertě🙂.
Spíš si myslím, že to není těhotenství, ale pokud sama nejsi přesvědčená a máš pochybnosti, nech si vzít krev...dá se to i zaplatit (myslím kolem dvou set), že Tě nemusí poslat doktor., ale jen přijdeš někam, kde se to dělá a přímo zaplatíš a vezmou krev.

sandralu
13. feb 2012

Možno zbehnem ku gynekologyčke ked budem doma,ale momentalne to nie je mozne.Pockam na 3 menstruaciu,ak budem krvacat normalne 3dni ako vzdy a bude test aj 70dni od styku negativny,je to 100% istota?

salomee
13. feb 2012

co je jisté na 100%.... ale řekla bych, že prakticky jisté to bude- že nic.
Ty bys mimčo chtěla?

koniarova
13. feb 2012

@sandralu Teraz si ma pobavila. Hádam si nemyslíš, že si naozaj tehotná. Dostala si 2x menzes a 1x si si robila test. 70 dní po styku si chceš robiť ďalší? 😀 😀 😀 Jasné, že nie si tehotná. Ak máš z tehotenstva takýto stres, tak nesexuj. 😉 A sús si urobiť test ešte aj 120 dní po styku. Prepáč, že si trochu robím srandu, ale toto som už dávno nečítala. Si ma pobavila. 😀 😀 😀

megy
13. feb 2012

@sandralu promiň, ale to si děláš tady srandu ?
souhlasím s @koniarova - dlouho jsem se takhle nepobavila, je pravda, že žena může být těhotná, ikdyž menstruuje, ale nezlob se na mě, tohle je až moc negativní na těhotenství :-/ 😅

salomee
13. feb 2012

@koniarova no ...já to tak trochu znám, zatím jsem mimčo neplánovala, ale stejně psychika dělá svoje...i když jsem to dostala, tak jsem doufala dál a studovala různé diskuse na téma "menstruace v těhotenství" atp. A pak se někde dočteš, že někdo měl "ms" do třetího měsíce a doufáš dál, ten negativní test jaksi pomineš... Ono fakt v přírodě je možné všechno, jak říká jeden můj známý a prostor pro naději je vždycky.
Proto jsem taky poradila tu krev, protože to, myslím je už dostatečný argument...tedy aspoň mě to zatím přesvědčilo vždycky (asi tak třikrát na to došlo, když jsem měla zpoždění třeba i dva týdny a negativní testy mi nestačily)

sisaha
13. feb 2012

@sandralu rozhodne tehotna nie si...To, ze mas menzes inej intenzity nez na aku si zvyknuta neznamena automaticky tehotenstvo.

salomee
13. feb 2012

Tak jsem opět vzorně prostudovala pár diskusí o mens. v těhotenství,...a dobrá, může být, ale ani jeden případ se tam nepojil zároveň s negativním těhotenským testem.

anina32
13. feb 2012

@sandralu Test ukazuje výsledek již 14 dní po oplození, v mém případě po umelku už bylo něco vydět již 6. den. Chtít testovat 70. den a nevěřit výsledku 100% to už zní jako vtip. Doporucuji počkat ještě dalších 70 dní jestli nepříjdou pohyby 😀

sandralu
13. feb 2012

Nie je to vtip.Ja som momentálne v zahraničí domov prídem 5.3.Bábätko s priateľom nechceme,obaja žijeme príliš aktívny život.Priateľ pracuje v zahraničí,ja veľa cestujem.Ale to je jedno.Neštudujem tieto témy a nechcem mať 100% istotu kvôli tomu,že stále dúfam.Len som si chcela byť istá,pretože som bola na operáciu,mala som vynechanú HA a teraz chcem začať zase užívať.Tak chcem mať 100% istotu.
Nejde o to,že menštruácia bola slabšia ale začala hneď krvou,čo ma prekvapilo,lebo krv mám až prvý deň večer po hnedom špinení.Tretiu menštruáciu mám dostať 29.2.Tak si na ňu ešte počkám a skúsim ten test 65dní od styku.Aj ja si myslím,že 9 týždňov od styku,kedy mohlo dôjsť k otehotneniu už musí byť test validný a žiadny duch ale musí tam byť už asi 100% jasné či žena je alebo nie je tehotná.Čo si myslíte Vy?

zitaje
13. feb 2012

@sandralu to bolo na 100% jasne uz ked si si robila ten test 😉 Vazne.
Mohla si byt prechladnuta, alebo kvoli vynechaniu HAK si mohla mat iny menzes.

megy
14. feb 2012

@anina32 😀 😀 😀

danuska24
14. feb 2012

ahojte, topiaci sa uz aj slamky chyta 🙂
mam nepravidelnu menstruacia, nasadila som si v januari clostil a duphaston (toto som mala ja pred prvym tehu nasadene), 16.1.2012 som mala menstruaciu, pokusali sme sa o babo 29.1.2012, vcera test negativny, hcg z krvi (vcera) tiez negativne, je sanca ze vajicko sa neskor uhniezdilo a teda sa to neprejavi este ani pri odbere? dakujem 🙂

mia2088
14. feb 2012

Ahojte, už vyše dvoch týždňov mám zvýšenú teplotu okolo 37 - 37,2 a mám ju stále, vôbec mi neklesá vždy sa pohybuje len v tomto rozpätí pričom nezvyknem mávať zvýšenu teplotu ani pri chrípke, pred necelými dvomi mesiacmi som vysadila HAK, prišla mi menštruacia, ale nezvyčajne krátka a slabá, najprv len hnedý výtok, dva dni slabšie krvácanie a zase len hnedý výtok, po nej som mala taký zvlášnty "ťažký pocit v bruchu", ked som si hned po skončení robila test vyšiel negatívny, no pobolievanie v brusku sa občas vracia, bradavky mi myslím trochu stmavli, mám ich veľmi citlivé, dokonca aj žilky sú nejaké výraznejšie, občas ma pichá dosť výrazne aj v krížoch, pred pár dnami po milovaní s priateľom má pichalo v bruchu ešte trošku výraznejšie, myslíte že môžem byť tehu? ĎAKUJEM za názory 😉 !

eginny
14. feb 2012

Ahojte baby, ake mate skusenosti s tehotenskym testom PEPINO? Zatial som sa testovala len s nim a vysiel mi negativne, ale vcera som bola u lekara a vraj sa tam nieco "formuje", ale este si nie je isty, ze to je tehotenstvo a mam prist o 5 dni. Poznate citlivejsi test ako pepino?

annieb
14. feb 2012

@eginny ja som testovala s pepino a ukazal mi dobre, ale baby najviac odporucaju mamatest, skus si ten kupit, alebo rapiclear 😉

eginny
14. feb 2012

@annieb dakujem krasne 🙂 a smiem sa este spytat, ze ako dlho po oplodneni si si robila ten pozitivny test?

annieb
14. feb 2012

@eginny tak ja az ked mi mrcha meskala cca 4dni , nie kazdemu ukaze skor a istejsie je to az ked meska vraj 😉

sandralu
15. feb 2012

Mám ešte jednu otázku.Bolia ma už asi 5dni vaječníky.Môže ísť o zápal?Začala som užívať ženský čaj,nejaké voľne dostupné lieky.Nemôže pocit nafúknutosti,bolesť vaječníkov znamenať tehotenstvo?Ja viem,že ste mi napísali,že 50dní po styku už test musí ukázať pravdivý výsledok.No ja sa strašne kontrolujem a nahováram si.V sobotu to bude 59dní po styku,chcem si zopakovať test.Nemám možnosť ísť na gynekologické vyšetrenie,som mimo Slovenska a cestujem teraz hore dole,najskôr 5.3 budem môcť ísť na vyšetrenie.Počula som niečo o tom,že pri uhniezďovaní, ženy bolí podbruško.No mohlo by to byť až tak neskoro 7-8 týždňov po styku?Ďakujem za odpovede

koniarova
15. feb 2012

@mia2088 Nie si tehu. Tie príznaky máš z vysadenia ATK.Mne takéto pocity trvali cca 3 mesiace. Aj menzes bol taký, ako u teba. Test by to ukázal, keby si bola.

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Prosím ťa, už s tým prestaň. Nie si tehotná. Kúp si ten test, sprav ho dnes a uvidíš. Keď bude negatívny, čo bude, tak si to tehotenstvo už úplne vyhoď z hlavy. Ja mám z teba pocit, že potrebuješ ísť inému lekárovi, nie gynekológovi. 😉

sandralu
15. feb 2012

Prečo ma potom tak hrozne bolia vaječníky?Začalo to len sem tam nejakou bolesťou,nafúknutím a teraz ma už veľmi bolia.Môže to byť zápal?Keď som v teple je to lepšie,ale inak nie.Test si chcem urobiť radšej až v sobotu.

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Pretože si to nahováraš a stále na to myslíš. Nesústredíš sa na nič iné, len na tehotenstvo. Keď si teraz zmyslíš, že ťa bolí v podbrušku a máš citlivejšie prsia, tak do večera si to vsugeruješ. Aký je prosím ťa roziel, urobiť si test v stredu, alebo v nedeľu? Vôbec tomu nechápem.

sandralu
15. feb 2012

Bolesť vaječníkov si určite nenahováram.Prsia ma nebolia a asi ťažko si to vsugerujem.Preto v sobotu lebo to bude 59dní od nechráneného styku,dnes je to ešte len 56dní.Potom si ešte jeden zopakujem 65dní od styku.Viem,že je to asi smiešne ale chcem mať istotu.

megy
15. feb 2012

@mia2088 zajdi si ev. k dr. může to být po vysazení HAK, ale pokud byl test negativní, tak bych moc těhu nevěřila 😒 co se týká bradavek, ty tmavnou většinou až v pokročilém těhu a ne na začátku 😖 já první menses po vysazení hak měla velmi slabou.

@sandralu je možné, že jsi se prochladila a je možné, že tě bolí ze zánětu, cyst. o těhotenství u tebe doopravdy nepůjde 😉 a přijde mi, že jsi v tomto ohledu hoodně hloupoučká, jelikož napsat něco o uhnizďování 7-8týdnů po styku?? promiň, ale tohle je vážně na jiného dr. 😖

megy
15. feb 2012

@sandralu zajímalo by mě, jak pravidelné máš cykly?? jelikož ovulace probíhá většinou kolem poloviny cyklu a vajíčko je schopné být oplodněno pouze 24 hodin

sandralu
15. feb 2012

@megy : myslela som to tak,že ženy ktoré sú tehotné píšu o tom,ze ich boli podbruško v začiatkoch tehotenstva,pri uhniezďovaní.Ale to nemôže byť až 7-8 týždňov po styku,nie?To by ma vaječníky boleli možno 3-4 týždne od styku a nie až tak neskoro.Nemá teda moja bolesť vaječníkov nič s tehotenstvom?Bolí ma to ako pri zápale keď som niekedy mala.Je pravda,že v týchto riadnych zimách som chodila slabo oblečená a sadám každý deň do studeného auta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre