Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mia_31
21. feb 2013

baby skúsené snažilky. viete mi poradiť, kedy je najlepší čas na snažilkovanie? pri ovulácii presne 15 DC mávam hrozný tlak na vaječníku raz pravý raz lavý, počítam, že to je folikul. je najlepší čas skúsiť v deň tej bolesti pred alebo po ?

katra52
21. feb 2013

@mia_31 ahoj tak podľa mňa v deň bolesti 🙂

mia_31
21. feb 2013

@katra52 no myslela som si, tiež to mohlo byť zariadené trochu inak.

petka175
21. feb 2013

prave som dostala MS... 😔 stalo sa vam to niekedy? ze test mal 2 ciarky a aj tak nic?

katra52
21. feb 2013

@petka175 akú ju mas silnú? Stáva sa že žena je tehotná a napriek tomu ma menstruaciu.
@mia_31 ja mám práve dnes ovulku z pravého vaj. a nemám bolesti,ale z ľavého je to hrôza fakt.a môžme byť rady že to cítime.je veľa žien ktoré ani netušia že ovulku majú 🙂 tak to ber z tej lepšej strany🙂

kristinka28
21. feb 2013

ahojte mam jednu ptazku co je duch,,ja som si robyla test a malo som ,,,negativny ,ale videla som aj taku bielu ciarku co to je ,,co sy myslite vy,,dufam ze nemam vydiny 😀 ,,dakujem

jane1983
21. feb 2013

Ahojte som u nova a potrebovala by som poradit, neviem ci vobec do tejto kategorie patrim kedze som si neni ista tehotenstvom ale dufam ze sa nam konecne podarilo. uzivam asi 6 mesiacov duphaston od 16 dna do 25 a menstruaciu som mala pocas uzivania pravidelne aj ked len 4 dni a slabu ale bola. tento krat som mala dostat vcera a stale nic resp. len take slabe hnede spinenie ale iba rano ked vstanem tak som sa velmi potesila ze nam to konecne vyslo, vsimlo som si ze ma aj strasne bolia prsia a byva mi zle ale nie rano skor v priebehu celeho dna hocikedy.rychlo som si dnes aj spravila test ale bohuzial bol negativny. myslite ze test nemusel byt pravidivy a mozem este dufat? alebo si radsej nerobit nadeje. k doktorovi este nechcem ist nech ma nevysmeje ze co vymyslam aj tak tam chodim dost casto. prosim poradte z vasich skusenosti, dakujem za kazdu odpoved

kristinka28
21. feb 2013

prosim odpiste mi co si m<slite

stachi
21. feb 2013

kristinka28 .....aj mne sa take stalo a ties neviem ....mohli by ste odpisat 🙂))))

kuratko
21. feb 2013

@kristinka28 záleží aj od toho aký test používaš. Niektoré robia duchov..

petka175
21. feb 2013

@katra52 ja mam vzdy aj ked mam bezne MS taku slabsiu prvy den. aj teraz je taka ale myslim ze to bude klasicky menzes. skoda :( len nerozumiem preco ten test tak vysiel ... nikdy mi nevysla takato ciarka

stachi
21. feb 2013

@petka175
@petka175 moja kamoska tam mala a bola tehotna tak drzim prsty 🙂

rabec1147
21. feb 2013

stalo sa už niekomu niečo také keď si robil test že sa mu spravila jedna čiarka slabučka ?? ... ako počula som že je to podľa testu ja som mala test pepino .. myslite že aj ten je taky špatný ?,,.. a pritom mam tvrde bruško zvysene teploty jem stale a je to zvlasne lebo ja som jedla raz za den ... mam pocit akoby som mala dostať kramy ale pritom ich mam dostať až 27 -1 ... ... pomôžte mi prosim ......

rabec1147
21. feb 2013

a je mi tak už docela 4 - 5 dni ..

kristinka28
21. feb 2013

@kuratko ahoj vies ja som v zahranicii ,,hocijake a su drahe ,len dufam ze budem tehotna 🙂 ako si pisala ,,len mi je naozaj cudne ze sa objavi biely pas hm ak by som bola tehotna by ukazalo normalne ruzova nie

jesika26
21. feb 2013

@rabec1147 zmeraj si ráno, ešte pred vstaním z postele bazálnu teplotu, ak si tehu, tak by mala byť nad 37,0 😉

rabec1147
21. feb 2013

@jesika26 podla coho vies ze je to iste ??...a este mam stale nutkanie na mocenie...a mohlo mi na tehotenskom visjt jeden priesvitny pasik kebyze som bola tehotna ? ?..

katra52
21. feb 2013

@kristinka28 takže ten biely pasik je iba kanalik ktorý sa rozpil.čiarka ma byť ružová aj ked je to duch🙂

katra52
21. feb 2013

@jesika26
@rabec1147 bazalna teplota sa musí merať celý cyklus,jedna teplota tí je akurát tak na dve veci🙂 že je teplota nad 37 este neznamená tehotenstvo,ale ak sa drží od ovulacie viac ako 18 dní na poovulacnych teplotách vtedy sa dá uvažovať o tehotenstve🙂 takže ak si niesi istá urob testik o dva dni aj bude negat a mrcha bude meškať sup k dr. 🙂 držím palce aby to vyšlo podľa tvojho priania🙂

katra52
21. feb 2013

@petka175 a ten test ti vyšiel kedy?

petka175
21. feb 2013

Test mi vysiel dnes rano a poobede uz prisla MS.

katra52
21. feb 2013

@rabec1147 a este to môže byť aj ovulkou🙂 vieš kedy ju mavas?kolky dpo si?

katra52
21. feb 2013

@petka175 skús si urobiť keď ti skončí mrcha🙂 ak bude stale pozitívny si tehotná🙂 ak nie bolo to biochemicke tehotenstvo.ale to je úplne bežná vec.veľa žien ani nevedeli že boli tehu, preto sa odporúča robiť test az po meskani aby sa predišlo sklamaniu.tebe meškala?

petka175
21. feb 2013

Praveze mi prisla o den skor. Test som robila den pred terminom menzesu. Toto iste som zazila pred rokom, lekar mi povedal ze som tehotna len som k nemu isla skoro preto povedal ze dojdite za 2 tyzdne, no po tyzdni to tiez odislo... Odvtedy sa nam nezadarilo az teraz a zase nic. Uz som zufala :(

katra52
21. feb 2013

@petka175 nebuď sklamaná aj my sa snažíme 2roky a stale nič.mm ma oligospermiu,ale veríme aj ked nám bolo odporúčané umelé len chceme to este nechať na.prírodu.a aj tak teraz musíme snazilkovanie odložiť na dobu neurčitú.neboj ono ked bude zrelé na to aby sa udržalo tak sa udrží celých 9mesiacov🙂 a to že prišla mrcha este predsa nič neznamená 🙂 tak hlavu hore

petka175
21. feb 2013

@katra52 dakujem ti velmi za tvoje odpovede a tiez moc drzim palceky aby to vyslo! Mne gynekolog raz povedal ze pozna vela pripadov ze doktori uz pri niektorych paroch neverili ze to vyjde a vyslo to 🙂 ze skor ked je zena zdrava mal by byt predpoklad ze otehotni hned ale tiez to automaticky nie je tak. Zivot je plny paradoxov. Naozaj chce asi vsetko len cas. Len najhorsie su taketo vykyvy ako napriklad dnes u mna... Nadej a potom hned facka, ze bohuzel :(

katra52
21. feb 2013

@petka175 pozri hovorí sa že psychika robí veľa a je to pravda sice teraz je to u mňa ťažké ale pri synkovi sa tiež nedarilo az pokiaľ som nešla do práce prestala som na to myslieť a ani som si neuvedomila prečo som stale vracal az kým mi dr. Nepovedal že som tehu v 10tt 🙂 takže prestať na to stale myslieť nájsť si nejaku zábavku a príde to 🙂 ale držím place aby tento dnešný test bol víťazný 🙂

petka175
21. feb 2013

@katra52 to je obrovska pravda. A dakujem 🙂 dam vediet ako to dopadlo

katra52
21. feb 2013

@petka175 no tak to dúfam🙂 budem čakať🙂

rabec1147
22. feb 2013

katra52 no ako jasne že je to skoro urobiť zaver .. ale som sa zľakla toho ako mi vyšiel test ,,,,, budem čakať a uvidíme ... ďakujem pekne za radu 🙂 budem dúfať že to bude ako chcem ja a nie naopak :D ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre