Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

darazv
20. mar 2013

@mata258 gratulujem 🙂 povedala ti aj presnu hodnotu hcg?a nemusi to znamenat dve miminka 😉

mata258
20. mar 2013

@darazv dakujem krasne 😉 ...nie nepovedala ...len ze mam dost vysoku hodnotu hcg ze aby som prisla a to mam dnes 33den od poslednej ms.tak len tak ma to napadlo 🙂 🙂

darazv
20. mar 2013

@mata258 mozno oplodnenie bolo ovela skorej 😉

mata258
21. mar 2013

@darazv mozno ano ale to by som moc nepredpokladala,lebo som si robievala ovul.testy a ovul zacala az 5.3. A to bol 18dc..tak neviem som z toho v rozpakoch... 🙂

ratatooy
21. mar 2013

@jasminetea ahoj tak to nchapu ky bys otehotnela když maš 14dní do ms tak teprve probíha nebo prbehla ovulace a to bys tak rychle přiznaky nepoznala me prsa takto boli třeba před ms,jedine že by jsi byla těhu už z předešleho mesice

ratatooy
21. mar 2013

@mata258 ahoj tak super gratulujiiiii 😀 no a jak vysoké?pokud je vysoké už hned ze začatku tak to mužou bejt dvojčata a kdy mš na to sono přijit?

mata258
21. mar 2013

@ratatooy dakujem 🙂 no neviem presnu hodnotu to mi nepovedala...mam ist v utorok tak uvidim teda 🙂

ratatooy
21. mar 2013

@mata258 už v utery a to budeš jak dlouho od posledn ms?

ratatooy
21. mar 2013

@mata258 pokud už budeš tak 7tt od posledni ms nebo i 6 tak to už na utz je videt a videt to je od 1000 jednotek hcg

mata258
21. mar 2013

No to mi tak sestricka povedala ze aby som prisla...bude to 40 dni od poslednej ms este len

ratatooy
21. mar 2013

@mata258 hm to by znamenalo cca 4tt tak pokud by bylo už ve 4tydnu hcg 1000-2000 tak by to mohly byt i dvojčata

ratatooy
21. mar 2013

@mata258 je ja sem to blbe počitala od posledni ms by to bylo tech 5+5tt

mata258
21. mar 2013

No vsak uvidime co povie doktor...len som v rozpakoch lebo ovulku som mala az 18ty den

ratatooy
21. mar 2013

@mata258 to ničemu nevadi ja j mivam normalne 17den a u každy je to ruzne nekdo am ovulku třeba v dobe ms

mata258
21. mar 2013

Notak to teda nemusel byt stred cyklu?lebo ja som tak ratala ze dajme tomu to bude stred tak este len teraz by som mala ms ocakavat...hovorim v rozpakoch som 🙂

angelsb
21. mar 2013

já dnes také volala tak jsem v těhu hcg mám 284 🙂 potvrzeno pak jdu až 9.4 tak už by tam mohlo něco jít vidět

ratatooy
21. mar 2013

@mata258 no jasny to neni pravidlo že je ovu uprostřed cyklu muže byt kdykoliv mimo jak řikam nekdo ma ovu před ms nekdo po a nekdo o při ms

jasminetea
21. mar 2013

@ratatooy ja mam ovulku hned po ms, a kedze zivotnost spermii je niekolko dni, je tam ta sanca nie? neviem mna prsia bolia len tesne pred MS tak preto by som chcela radu ci to nemoze byt tehotenstvom ta bolest, a okrem toho mi byva pocas dna obcas priserne zle, myslis ze tehotenstvo sa nemoze prejavit(bolestou prs a nevolnostou) po 10 dnoch? ( od nechr. pohl.styku) ...da sa to zistit aj nejako skor ako testom pri meskajucej MS? dakujem za radu 😨

ratatooy
21. mar 2013

@jasminetea tak samozřejme přiznak tehu to byt muže co řikaji ženky me prsa za cely tehu nebolely,pokud maš ovu hned po ms tak to už se po 10dnech projevit muže to určite ja sem prvne myslela ovlaci u prostřed cyklu,no udej test pokud je už 10dní uhnizděny tak to už bude na testu videt i před ms jiak se to da jen z krve takže zajit si nekam do alboatoře

n1colette
21. mar 2013

@jasminetea kedy cakas dalsi MS?
Testy sa odporucaju robit po vynechani MS, je to pravda, no u kazdeho je to individualne. Niekde som citala, ze hned po uchyteni vajicka uz mozes mat prve priznaky, a to uhniezdenie je vacsinou od 3 do 6 dni po oplodneni.
Ja si planujem kupit test zajtra...prvykrat sme mali s priatelom nechraneny pohl. styk pocas mojich neplodnych dni - teda, ja som si tak myslela, ze tesne po MS a pred MS je zena neplodna - a teraz som prave 32 DC, MS nikde...neverim, ze by sa mi toto mohlo stat hned prvykrat :D pripisujem to aj k stresu, co momentalne prezivam v praci...no uvidim zajtra, ked urobim test...ale MS mi v zivote nemeskala, vzdy som ju dostala v presne vypocitany den.

ceekanka
21. mar 2013

Ahoj holky,chci se zeptat, pořád mě pobolívá břicho (snad už víc jak týden)- stejně jako před menstruací,ale ta pořád nedorazila,bolí mě i prsa a dělala jsem si testík a druhá čárka,hodně slabounká, se objevila až po delší ,,době" . Tak co myslíte, jaké jsou Vaše zkušenosti a rady? Děkuju 🙂

matuskova003
21. mar 2013

@ceekanka hod fotku testika ... 🙂

kristinka28
21. mar 2013

ahojte mam jednu otazku mam mnenzes kazdy mesiec pravidelne,ale prsia sa mi nalialy ,pribrala som velmi rychlo jeden tyzden mi bolo zle robyla som si kazdy mesiac testy a stale mi ukazalo negativny,,neviem pod rebramy citim take pohyby njak by som nieco tam mala,,,co si myslite mozem byt tehotna mat aj menzes a test ukaze negativny je to mozne,,isla som na krav a doktor povedal ze mam nieco zvysene v krvi,,

ceekanka
21. mar 2013

@matuskova003 bohužel fotku nemám,ale dovolím si použít fotku těhulky ze sousedního tématu
https://www.modrykonik.cz/diskuse/som-tehotna/p... takhle vypadal i můj test 🙂

lena27
21. mar 2013

a po jak dlouhé době ta čárka naskočila? většinou píší, že by měla být do 5 minut, pak to může být zkreslené

jasminetea
21. mar 2013

@n1colette ..dalsiu MS cakam 3.4. a tiez sme mali tak isto s ppriatelom hned po MS 😅 tiez som myslela ze neplodne dni, ale predsa to bolo tesne pred ovulkou 😀 takze asi to aj vyslo 😖 som z toho mimo, ked neviem ci ano ci nie...a ten test je skoro robit myslim, radsej pockam nech nie som zklamana 😒 ale prsia ma tak bolia ako nikdy 🙄 tak musim uz len cakat... ked otestujes daj vediet 😝 prajem stastie 😵 a mas dake priznaky??? 🤐

marton
21. mar 2013

@ceekanka ahoj,nemám zkušenosti s testama,ale při každém těhotenství jsem měla pocit,že dostanu menses.Po vynechání mě ještě min.týden bolelo břicho,že jsem si říkala,že to snad přijde.Tak držím pěstě 🙂 .

n1colette
21. mar 2013

@jasminetea priznaky akurat unava a bolest hlavy...ale to nemusi byt z tehu, inak nic, ziadne tie typicke priznaky...no vyzera, ze cela tato situacia je atypicka, cize nie som vobec prekvapena :D
Zajtra rano ale zistim, uz som kupila test 🙂 dam vediet
Mnooo, a 3.4 to uz je coskoro 😉 tak pre istotu si aj ty zabezpec mamatest 🙂

jasminetea
21. mar 2013

@n1colette ja som tiez unavena, ale tiez neviem ci to tomu mozem pripisovat, lebo to moze byt z hocicoho, alebo aj jarna unava 😀 ale ta bolest prs 😕 tak to sa mi dako nezdaa 😅 neviem ci plakat ci smiat sa, babo by sme chceli, len neviem ci som na to psychicky pripravena, a este toto nevedomie ano ci nie, nech prejde aspon tyzden a bezim do lekarne 😀

n1colette
21. mar 2013

@jasminetea Jeej, no my sme na tom podobne..tento rok sme chceli zacat stavat domcek, zatial byvame v podnajme, takze to babo by este mohlo pockat :D
Chceli sme to 'riesit' az buduci rok...a ved mozno este nie je na ceste...uvidim zajtra :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre