Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lavinis
14. mar 2015

@ivi17 vďaka 🙂 ano, ten čas sa vie pekne vliecť, keď človek na niečo čaká

jamimaja
14. mar 2015

a tak vlastne tie spermie vydržia 3-5 dni pred ovulaciou? tak som to dobre pochopila hej?

steinarka
14. mar 2015

@jamimaja hej, hej..... a koniec koncov - ved uvidis 😀 😀 😀 😀 😀

ivi17
14. mar 2015

@jamimaja kedy cakas MS?

queeeen
14. mar 2015

Ahojte, poslednu MS som mala 17.2...tak čakam a čakam, ale už asi tyžden vlastne da sa povedať cca par dni po ovulke ma začalo pobolievať v podbrušku nie bolesti ale take tlaky no neviem myslite žeby to mohlo vyjst test nechcem robit skor ako 17 aby som zbytočne neskumala duchov... čo vy na to

ivi17
14. mar 2015

@jamimaja ja to mam terminovo podobne, akurat ze mam kratsie cykly. MS by mi mala prist buduci tyzden od cca stredy, tak som zvedava. Tiez sme zamiesili 2.3., co bolo cca 1-2 dni pred ovulkou. Mas nejake priznaky? Chcela by si byt tehu?

ivi17
14. mar 2015

@queeeen ahoj, mam to podobne, ja som mala MS 21.2. a chcem testovat 20.3. ak dovtedy nepride. Sranda je, ze od zaciatku mam tusaka, ale to si vravim, ze si nahovaram 🙂 priznaky tiez na sebe pozorujem 🙂 ale pockam si, ako to vypali.

steinarka
14. mar 2015

@ivi17 prve skutocne priznaky je mozne spozorovat najskor v 6. tyzdni 😉 inak je to cisto len psychika

queeeen
14. mar 2015

@ivi17
... no u nas by to nebolo planovane ale určite sa nebranime povedali sme si čo má prísť príde...🙂 priznaky zatial len napnute prsniky a ako som pisala tie tlaky v podbrušku ak keby mala prist mrcha ale to mam už tyžden takže neviem to sa mi nestavalo nikdy jednoducho prišla a hotovo tak uvidime...

gigus
14. mar 2015

@steinarka to nieje pravda mam kamošku DR.a tá to vedela už týždeň po ovulke...a teraz má krasnu 3 ročnú dcérku takže dá sa to....🙂

steinarka
14. mar 2015

@gigus u kazdeho to je samozrejme ine, niekto si nahovara cele 3 roky a nakoniec to vyjde, takze je tazko odlisit psychiku od skutocnych priznakov.. kazdopadne je vseobecne udane, ze telo zacne prve skutocne priznaky prejavovat az v 6 tyzdni.. takze oznacovat nieco za pravdu-nepravdu je uplne nelogicke 😉

ivi17
14. mar 2015

@steinarka je mi to jasne, ze to moze byt aj psychikou 🙂 uvidime...ale pichanie bruchu, naliate prsia mam uz tyzden, co tak skoro pred MS nemavam. Ale tieto priznaky mozu byt aj PMS, preto si pockam.

ivi17
14. mar 2015

@queeeen ahoj, tiez neplanujeme, ale ked bude tak budem rada. Uvidim, co na to moj chlap 🙂 Teraz si hlada praca, chodi po pohovoroch, tak ho nechcem s tymto stresovat. Iba ak to uz bude aspon na teste potvrdene. Mam podobne pocity v tele + pomerne mokro v nohavickach.

steinarka
14. mar 2015

@ivi17 je fajn, ze sa na to pozeras triezvo 🙂 drzim palce, aby si sa nam tu za par dni pochvalila kolajnickami 😉

jamimaja
14. mar 2015

Ivi17 ms ma prist 24teho a posledna bola 27 do 1.3 a ty si mala kedy poslednu

kristinka28
14. mar 2015

prosim pomocccc babulky takze uz neviem ,ako mam pocitat cyklus 12.11, 11.12, 9.1 potom som mala dostat 7.2,ale prisla 9.2 ,mozete mi vypocitat ,kedy ma prist teraz a ,aky mam cyklus 28 ,alebo 30 dnovy dik uz som vela pozerala stranky ,ale cim viac pozeram a pocitam som uz blazon 😀

steinarka
14. mar 2015

@kristinka28 vypocitas si to jednoducho - 9.2. je prvy den cyklu, teda 1DC. Dnes mas 34. den cyklu, teda 34DC

kristinka28
14. mar 2015

@steinarka ano ,ale mna zaujima jaky je cyklus ked som mala v januari29 tusim a v februar asi 30 ,,no tak potom mi meska ci 😒 mam pocitat 30 dni od teho 9.2 no myslim kedy mala prist .neprist joj

steinarka
14. mar 2015

@kristinka28 od 12.11 do 11.12 si mala 30. dnovy cyklus, teda ms si dostala na 30dc, co bol zaroven prvy den dalsieho cyklu. teda 11.12. si mala 1DC

steinarka
14. mar 2015

@kristinka28 no ako to ratam, tak mas ms na 30, 32 dc, dnes si 34 dc, tak bud to je normalne, alebo ti meska.. skus otestovat.. je bezne u niektorych zien, ze mavaju dlhsi cyklus, teda dostavaju ms aj na 35 dc

kristinka28
14. mar 2015

@steinarka no musim pockat do pondelka ,inak ja nemavam take dlhe cykly no dufam ze uz ani nepride ,,nevies nahodov ,aky ma bit krcok hore ak je to tehu alebo ak pride mrcha dik

steinarka
14. mar 2015

@kristinka28 skus si vygooglit 😉

kristinka28
14. mar 2015

@steinarka sak googlim a vsade inde pise heh ,ale dik nevadi pockame uvidime co bude dalej

steinarka
14. mar 2015

@kristinka28 najistejsie to kazdopadne budes mat, ked testnes 🙂

ivi17
14. mar 2015

@jamimaja ja som mala 21.2.

ivi17
14. mar 2015

@kristinka28 daj vediet v pondelok, ako dopadne test. Drzim palce. 🙂 Ja budem testovat az v piatok ak bude meskat.

kristinka28
14. mar 2015

@ivi17 urcite dam a dufam ,ze naozaj meska a nepride a tebe tiez drzim nech nepride treba zamknut dvere a mrchanu nepustit 😀

jamimaja
14. mar 2015

@ivi17 a ty ako vies kedy si mala ovulaciu?si to sledujes?ja mam cyklus pravidelny tak by som mohla mat ani neviem kedy pocitam to tak i tak a furt mi vychadza nieco ine

bandikovajana
14. mar 2015

Baby ste tu niektorá co ma nepravidelnú menzes a otehotnela? Je možné ze je vsetko aj ked som bola u dokyho ked mi tyzden meškala menzes a test nic neukázal a on videl len zvýšenú sliznicu a o tyzden mi ukázal test //. Takze po dvoch týždňoch meškania vyšiel test a ked som další tyzden to uz 3 tyzden meškania išla dokymu a videl iba tehu vacik a babo bolo len take nic mini priesvitné objednal ma o 2 týždne ale asi ma aj šľak trafí dovtedy uz chcem vedieť ci sa podarilo lebo o jedno sme uz prišli tak som cela na trnoch mate niektorá skúsenosť s neskorším oplodnenim existuje to vôbec

steinarka
14. mar 2015

@bandikovajana existuje.. zena nemusi mat "encyklopedicku" ovulku na 14. den cyklu.. mnohe otehotneli aj pri nepravidelnej ms.. dolezite je, ze zena ovuluje, a ze vajicko aj spermie su zdrave 😉 vela stastia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre