Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

simonkazga
29. mar 2014

@clarus máš pravdu, přeslička sa tiež nesmie

krumlanda
29. mar 2014

@mishel8655 týýýjo to je barvička, no paráda a ten první máš ze kdy? gratuluji jak tu píší tiše 🙂)

donna11
29. mar 2014

@mishel8655 gratulujem 🙂

krumlanda
29. mar 2014

@monicka79 fakt tak dlouho? my teda přes půl roku takže to nehrotím, a je fakt že od ledna na to "prdím" myšlenkama uplně takže to by byl gol, a řešíte to nějak? přeju at to vyjde co nejdříve!!!

monicka79
29. mar 2014

@krumlanda ano, riešime s mojim gyn., ale zatiaľ neúspešne. Mám za sebou laparoskopiu, dopadla ok, manžel spermiogram, tiež v poriadku, hormonálny profil, nemala som ovuláciu, tak som 6 mesiacov brala clostilbegyt, dva krát mi bol pichnutý aj pregnyl a stále nič. Pritom prvé tehotenstvo pred 7 rokmi prišlo hned ako sme chceli a teraz druhé sa vôbec nedarí. Teraz sa chcem objednať do CAR do Brna, tak uvidíme. Mám 35 rokov, už ma tlačí čas 🙂

krumlanda
29. mar 2014

@monicka79 jo to chápu, alespoň máš jednoho cipíska...mě bude 30 a jsem ještě bezdětná tak bych už taky měla na čase 🙂 tak držím pěstičky ju

clarus
29. mar 2014

@krumlanda jak dlouho ještě budeš testovat než se objednáš k dr? Já ještě nevím, abych to zbytečně neuspěchala

mishel8655
29. mar 2014

@krumlanda ten prvý mam z 26.3. sama som zvedava ako to dopadne...

fachy
29. mar 2014

Ahoj holky, minulý měsíc jsem měla samovolný potrat v 6tt. Během mého velmi krátkého těhotenství jsem měla bolesti v prsou, v podbřišku a bylo mi trochu špatně. Nyní jsem asi 11 DC (ale nevím to přesně). Už asi týden mám ty samé příznaky, je mi trochu špatně od žaludku, ale test nic neukazuje. MS má přijít ve čtvrtek. Může to něco znamenat nebo jsem paranoidní 🙂

clarus
29. mar 2014

@fachy 11CD? To jsi ještě snad ani neovulovala ne? Záleží na tom jak máš dlouhé cykly. Ale tohle by byl extrémně krátký cyklus. Podle mě je to spíš ovulace, ale na tu je asi taky brzo

fachy
29. mar 2014

@clarus pardon DPO, 28 DC (cyklus většinou 32 DC)

clarus
29. mar 2014

@fachy 😀 jo, tak to je rozdíl 🙂 na test je asi ještě brzo, já mám dnes zpoždění 4. den a teprve je na textu slabší čárka, takže si myslím, že to tam bude vidět, až se to pořádně uhnízdí. 🙂

fachy
29. mar 2014

@clarus díky, hned mám trochu větší naději

julinqa31111
29. mar 2014

@simonkazga ahoj robila som si a nic.. tak neviem ze co 3dni mi meskala a od vtedy mám spinenie neviem co to

19monika75
29. mar 2014

@monicka79 nicoho sa neboj my sme boli 2 krat na umelom a neujalo sa a naposledy som ostala tehotna ani neviem ako snazili sme sa 4roky prve 3 deti bol ini partner to okolo mna presli trenky a hnet som ostala tehu ale z malou to bolo na dlksie ale oplatilo sa cakat je snej sice taky mali general jedovaty ale cakanie stalo zato

dadley
30. mar 2014

Ahojte ženyy🙂
Rada by som sa s vami poradila, tak som teda tu a dufam, že niekto zareaguje 🙂
Už 7. deň mi mešká menštruácia, prsia ma bolia neskutočne, pobolieva ma podbruško. Ako všetky tieto "príznaky" mávam aj pred MS ale tentokrát je to iné. Už asi 4 roky mám MS prvavidelnú ako hodinky. Trvá to už dobré dva týždne a stále nič, po MS ani náznak. Občas cítim že mam ťažší žalúdok, ale to len tak chvílkami, a občas sa mi točí hlava. A stále niečo jem! To ma znepokojuje najviac! :D Tehotenský test som si robila na 4. deň meškania, a bol negatívny. Ukázal by už vtedy, keby som tehotná? Alebo možu všetk tieto príznaky značiť aj niečo iné ako tehotenstvo?
Budem vdačná za každú vašu reakciu! 🙂

fcielkaa
30. mar 2014

@dadley skus si urobit test este raz. Dokonca ja som si robila prvy test vecer a druha ciarka boka skoro neviditelna a ked som si urobila druhy test rano tak obe ciarky boli ako lusk viditelne 😉

monicka79
30. mar 2014

@19monika75 takže nakonic si zostala tehu prirodzene? Štyri deti, to musí byť super 😀 , ja by som strašne chcela ešte jedno, lebo vidím ako tej našej malej chýba súrodenec.

86alenka
30. mar 2014

Ahojte, už 5 deň mi mešká menzes, ani náznak žeby som ho mala dostať. Stále ma predtým boleli prsia a teraz nič. Akurát chodím častejšie na wc, aj na veľkú.....To sa mi stávalo práve len vtedy, keď som menzes mala....tak neviem...Robila som si 2 testy, vyšli negatívne...cyklus mávam dlhší, tak 33 dní, tak neviem presne, kedy som mohla mať plodné dni. Pred tým ako som mala dostať menzes som mala asi 3 dni taký pocit mokra (ako by to malo byť práve v plodné dni), je možné, že som ich mala až tak neskoro??? A trochu ma tak ťahalo v podbrušku a mala som taký jemne ružový výtok, ale len trochu....Tak som myslela, že menzes sa hlási, no nič....

23petka
30. mar 2014

@dadley skús si urobiť test znova s tou najnižšou citlivosťou a uvidíš...môžeš byť aj tehu a nemuselo ti to ešte ukázať...alebo sa objednaj ku gynekológovi a máš to najistejšie..

dadley
30. mar 2014

No práve dnes som mala ružový výtok, ale neviem, či teraz prichádza MS alebo čo to je, necitim sa práve moc že by mi mala príst MS :D.. može aj to byt súčasť tehotenstva? :/

19monika75
30. mar 2014

@monicka79 ano prirodzene 😀

julinqa31111
30. mar 2014

@simonkazga dokonca spinim 7den

simonkazga
30. mar 2014

@julinqa31111 neviem čo ti povedať. Po takej dobe by už mali byť riadne kolajnice. Takto to skôr vyzerá na rozhádzaný cyklus.

1valeria1
30. mar 2014

@krumlanda pekne ti tmavnu 😉 gratulujeem 🙂

makuka88
30. mar 2014

Zdravím holky ...mám takovou otázku, nebo by mě spíš zajímalo, zda se to někomu stalo ... mám pravidelné cykly 27-29dní, OVU každý 15. den (poznám jí podle píchání vaječníku jedné strany) +/- od té doby mám velmi citlivé bradavky až do MS .... snžíme se od ledna tohoto roku jakože dost intenzivně hlavně v období OVU. A teď k věci ... tento měsíc jsem měla ms jako obvykle, ale vůbec jsem nepostřehla OVU a další věc je ta, že mě VŮBEC nebolí ty bradavky ... tudíž mám pocit, že se k žádné MS tělo nechystá .... stalo se někomu, že to měl podobně ? Díky za každou odpověď .... 😀 😀 jen dodám, že bychom si to už moc přáli ... mysleli jsme si, že to bude brnkačka 🙂

sheeny
31. mar 2014

@makuka88 Ahojky, mám naprosto to samé 😀 Cykly 27-29 dní, krom teda těch prsou, ty mě většinou nebolí, jen někdy. Kdy Ti má přijít MS?
Jinak moje kamarádka to tak měla. Před MS jí vždy bolely prsa a ten měsíc, co tjistila, že je těhotná, tak jí prsa vůbec nebolela 🙂

makuka88
31. mar 2014

Cca 8 dni takže už by me normálně bolely... 🙂

sheeny
31. mar 2014

Budu držet pěsti 😉 já bych to podle prsou nikdy nepoznala 😀

krumlanda
31. mar 2014

@1valeria1 tak ale bohužel v děloze nic není tak ted to budu muset řešit jinak...
@monicka79 a dáš mi nějaké zkušené rady na tu laparoskopii? asi mě to čeká, vypadá to na mimoděložní t. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre