Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

janoolienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada87
3. máj 2014

@janoolienka jasne tehu gratulacia 😉

janoolienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka28
3. máj 2014

ja mam otazku,co si myslite ,,mrchu som mala dostat 14 lenze mi meskala 9 dni potom som dostala23.4,,, 2 dni klasika 3 den slabucko a ostatne dni uz nic ,,styk som mala 15 .4 co si myslite moze to byt tehu,,alebo rozhadzany cyklus,,mrchu mam 28 dnovu a nikdy nemeskala ,testik som robyla po ukonceni mrchy ale bol taky slabucky dusik nie vyrazny ,,,je este nadej ak by to bolo tehu by mala byt bazalna teplota vysoka nie,,viem ze vy mi to nepoviete to i ukaze testik ale pytam sa na vas nazor dakujem

yolandi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristinka28
4. máj 2014

@yolandi ahoj ja tam vidim biely pasik,,to uz je po zaschnuti,,,kolko ti meska mrcha,,,ak mas este testik skus si este 1 spravit,,tazko povedat,,1 mala tiez viditelny biely pasik a je tehu,,,urob este 1 a budes ista mozno je to tehu mozno nie tazko povedat ale drzim palce daj vediet

kristinka28
4. máj 2014

@kristinka28 nikto nevie napisat svoj nazor budem rada

pt1981
4. máj 2014

@yolandi určitě si udělej další test, tady nejsem schopná přiklonit se ani k jednomu.... Držím pěsti

pt1981
4. máj 2014

@kristinka28 ahojky, tak já jsem třeba při měření BT nikdy neměla výrazný skok a anuí, když jsem otěhotněla. Jsem spíš pořád studená ☹. Určitě si udělej další test. Někdo má menses i přes těhotenství, těžko říct....Držím pěsti i tobě!

kristinka28
4. máj 2014

@pt1981 dakujem teraz necham a uvidim ci pride v maji mrcha,,,vcera som robyla testik lenze je tam pasik ale nie ruzovy ,,bazalku mam teraz nizku,,a je pravda ze je tazko porovnat bazalku ked to nesledujem cely mesiac ,,,dufam ze raz pride babo to cakanie je uz na nervy ,,pekny den a drz sa

pt1981
4. máj 2014

@kristinka28 vím, co si prožíváš, snažili jsme se tři roky, než manželovi došlo, že by na spermio mohl jít i on, když já jsem v pořádku. Nakonec jsem absolvovala IVF a zadařio se.... Snaž se nestresovat. BT se má měřit každý den a to ještě v posteli, po probuzení, tak vyzkoušej. Já to sledovala 3 měsíce, ale jak jsem ti psala, výkyvy jsem vůbec neměla... Ovulaci ale ano... Každá jsme jiná. Držím moc pěstičky, aby se zadařilo!!!!

kristinka28
4. máj 2014

@pt1981 dakujem no uz len ostava cakat ,,,,tebe gratulujem a ozvy sa niekedy

zuzanapo
4. máj 2014

ahoj. 1.4. som mala poslednu ms. 24.4. som mala strasny den - boleli ma nohy a mala som zvysenu teplotu nieco nad 37. predtym aj po ama bolelo hrdlo, myslela som, ze to s tym suvisi, ze budem chora. na druhy den som bola ok. 26.4. som zacala mat spinenie, trvalo asi 3-4 dni. nebolo to nejako extra tmavohnede ani nic, len tak trosku to bolo, uz som tak mavala a hned prisla ms. teraz nic.... mam biely vytok. mohlo to byt uhniezdovanie? dlho sa snazime o babo, brala som clostil, pregnyl, boli sme 2x na iui a nic.... pustili sme to z hlavy, ze to budeme riesit po lete.... kiez by to ale vyslo emoticon prosim Vas o nazor. dakujem

lucindao
5. máj 2014

ahojte.som 18 dc cyklus mavam na 22 den.snazime sa len druhy mesiac o babetko.dneska ma cely den bolelo podbrusko a krize az mi to islo do panvy.som myslela ze to je s prace ale krize boleli tak srandovne ze hodinu boleli hodinu nie a zas boleli.utobila som si teh test pepino.vysiel mi neg.tak som ho zahodila.asi po troch hodinach mi to nedalo pozrela som na test a tam slabulinka druha ciarka.neviem co si mam o tom mysliet ale dopredu sa nechcem tesis.ja s takou smolou zeby sa nam zadarilo hned.

gizel
5. máj 2014

@lucindao možme si podať ruky tiež som 18DC a takisto mam slabe bolesti krizov( v praci sme stahovali nabytok tak by to mohlo byť aj z toho), tak isto ma uz asi tyzden sem tam pichne pri lavom vajecniku a boli ma to hlavne vecer test som robila pred tyzdnom a je negativny tak neviem ☹(( cely den si vravim že to nevadi snazim sa na to nemyslieť ale stale sa k tomu vratim v myšlienkach 😒

snezenka123
5. máj 2014

Ahoj holky,poradite,prosim?
Styk 13 dc,ale s pharmatexem,a 22 dc bez ochrany,cykly mam 27-nekdy i 28 a obcas i 25.spise ale tech 27
A 26,27 dc jsem mela pri utreni na papiru trochu ruzoveho vytoku. Vcera a dnes uz nic
Zitra budu 30 dc,test negativni,bricho boli jako pred ms uz par dni.
Myslite ze mohlo jit o uhnizdovani
Diky moc

vveronicka
6. máj 2014

Holky, mam ještě před termínem MS, myslíte že tohle může být těhu?Prítel i já tam tu druhou čárku vidíme při prvním pohledu 😉 Akorat teda nevím jak to jde vidět na fotce 😀 Ja ji tam vidím 😉

kudusko
6. máj 2014

@vveronicka Pravdaze na 100% si to nie je duch ale krasne ciarky 😉 🙂

dolce_principessa
6. máj 2014

@vveronicka je to tam 😀

pt1981
6. máj 2014

@vveronicka gratuluju, čárka tam je 100% 😀

adelusha
6. máj 2014

@yolandi ahoj, minuly tyzden som si robila presne tento test a vysledok taky isty, najprv to praveze zbelelo a potom asi az po 10 min. sa tam objavila slaboruzova druha ciarka 🙂 zajtra sa chystam k dr. tak som zvedava ci mi potvrdi tehotenstvo

artee01
6. máj 2014

@vveronicka čárka tam je 🙂

zuzanapo
6. máj 2014

dievcata? stale nic.... biely vytok a ziadne ine priznaky ani bolesti... :( test negativny.... :(

beata116
6. máj 2014

ahojte... chcem poradit aj ked o to tu ziadate aj vy... s muzom sa snazime o druhé babatko. mame uz 2ročnu dcerku . v novembri som otehotnela no bohuzial to bolo mimomaternicove a v januari som skoncila pod nozom... :( teraz sa snazime znova. 5dni mi meska menstruacia ale test som mala negativny. myslela som si ze keby som bola tehu tak by to test uz mal ukazat. bojim sa aby sa nezopakovalo mimomaternicove tehotenstvo. lebo som prisla aj o jeden vajcovod. lebo aj vtedy mi to test ukazal az prilis neskoro. poradte mi prosim

elfi1
6. máj 2014

@beata116 v tvojom pripade bude najrozumnejsie zajst k lekarke cim skor. Drzim palce aby to nebolo mimomaternicove...

denda90
6. máj 2014

ahojte... pootrebujem vašu radu... Menštruácia mi mešká 14 dní, test ( už druhy) som si spravila presne pred týždňom, vyšiel negatívny, bolí ma v podbrušku a bolia ma aj prsia na dotyk... môže byť, že by som bola tehotná ? ďakujem za radu ...

ssarula
6. máj 2014

@denda90 ahoj, mám stejný problém, ale neplaším a tajně doufám. Snažíme se o druhé dítko a u prvního mi test vyšel pozitivně až po 20 dnech od vynechání menstruace(dělala jsem si testy průběžně), prostě byla později ovulka a asi i ze začátku míň hormonu. Přeji dobré zprávy ať už si přeješ // nebo /. Jinak pokud je to neplánované doporučuji si zajít k lékaři abys to mohla včas řešit

lennaaa
7. máj 2014

holky mi se chce brečet..po 11 měsících snažení jsem našla tohle....musela jsem se podívat jestli to pravdu znamená těhotenství 😀

lennaaa
7. máj 2014

holky jak se to počítá nebo kdy mám zajít za mudr?? poslední ms byla 29.3. a teď jsem od ovu 17 den.

kadri
7. máj 2014

@lennaaa Ak si tehotná, si približne v 5 týždni a 4 dni. tu si zadaj datum poslednej ms

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre