Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kacaluna
24. mar 2013

@sisi31 ja nepisem ze som tehotna ale ake mam priznaky,samozrejme uvidim na sone vaginalnom-myslim si ze som otehotnela uz vo februari a dostala som o dva dni pozdejsie mrchu-3.3.....lebo ani mne sa nezda ze tak skoro by som mala priznaky-ale mam ich a dost podobne tym tehotenskym.ale samozrejme mylit sa mozem...hormony mam v poriadku tak som zvedava ze ak to nebude tehotenstvo tak co teda....budem mudrejsia buduci tyzden...pa 🙂

ceekanka
24. mar 2013

@adri33 děkuji moc 🙂

sisi31
25. mar 2013

@kacaluna Tak ti držím prsty,aby ti to vyšlo 🙂 ahoj

eminka7
25. mar 2013

ahojte 🙂 mam taku otazocku: mozem si urobit test aj ked som nachladnuta? nebude to mat nejaky klamlivy vysledok alebo co? 😀 v piatok som mala dostat ms, zatial nic (minula mi meskala 5 dni, ale nakoniec dosla)...zato cely celucky vikend m apobolievalo (a to dost-ako pred ms) v podbrusku...lenze oddnes lezim doma s miernou teplotou,zapalenym hrdlom a tuctom vreckoviek 😒 cez velku noc nebudem mat moznost ist kupit a testovat,lebo sme prec...tak neviem ci pockat este tyzden ci nie...

sisi31
25. mar 2013

@eminka7 Choroba,prechladnutie nemajú vplyv na výsledok testu.ja by som si ho na tvojom mieste urobila hneď,už by mal ukázať apoň ducha/ak máš napríklad ovuláciu na 21 DC/zvlášť keď si chorá je dôležité vedieť či si alebo nie,hlavne kôli liekom a teplote.Takže testuj,choroba výsledok neskreslí.

eminka7
25. mar 2013

@sisi31 len ja nemam ziadne tehu priznaky, toboz nie bolave prsia...tak preto rozmyslam ci pockam este ten tyzden...no lieky prve 3 dni neriesim,je to nadcha a bolave hrdlo,takze len med,citron, caj,perina a vreckovky 😀

marton
25. mar 2013

@ceekanka Tak můžu gratulovat? 🙂

mirus1510
25. mar 2013

prejavilo sa u niekoho tehotenstvo mykozou?

sisi31
25. mar 2013

@eminka7 Ja som nemala tiež do 5tt absolútne žiadne príznaky.To že som tehotná som sa dozvedela z vyšetrenia krvi náhodou,1deň pred očakávanou mrchou.Urobila som si test 1. deň po vynechaní mrchy a taký slabullillillinký duch že som pochybovala.Každý deň test a duch sa menil na silnú čiarku.Ale príznaky nikde.Zase panika,odber HCG,to našťastie rástlo.v 6tt ma začali trošku bolieť bradavky,od 7tt nevoľnosti- večerné a pálenie záhy,zväčšenie pŕs,brutálna zápcha a brucho nafúknuté ako v 5.mesiaci.takže ťažko bez príznakov ,ešte ťažšie s príznakmi.

katka1981
25. mar 2013

@mirus1510, mykozu mozes dostat kedykolvek, ak by si aj tehotna bola, ten prejav mykozou ju uplne nahodny.

mirus1510
25. mar 2013

@katka1981 och to viem, že mykozu môzem dostať hocikedy, vsak som ju uz parkrat mala, len asi naposledy pred rokom, odvtedy nič a teraz zrazu je tu a dosť silná ... vo veľkom sa snazíme o bábo, tak ma napadlo, či to môze suvisieť s tym ze by som uz bola tehu... 🙂

broucinekzka
25. mar 2013

ahojte, delsi dobu jsem tu nebyla ☹, mam takovy divny pocit...delsi dobu se s pritelem snazime o miminko, zatim se nam ale nedari ☹, ale ted jsem trosku mimo...pohlavni styk mame de facto denne, a MS mam vetsinou vzdy po 28 dnech, sem tam o 1 den driv, tentokrat vsak mela MS opozdeni o 4 dny, pak se dostavila ve ctvrtek a v patek vecer uz bylo po vsem...ale porad me svedi a mam napnuta prsa a obcas citim mirny tlak, nebo pichnuti v podbrisku. U dr.jsem byla cca 3 tydny zpet a rekl, ze mame dal pokracovat na miminku a ze na kontrolu mam dojit az na konci srpna, pokud se to nepovede, ale nevim...navic mam porad sileny chute na cokoladu, coz normalne nee...mam v tom zmatek a test nevim zda kupovat, abych nebyla zklamana...ale jinak to asi nezjistim...nebo cekat na dalsi MS?? ...

katka1981
25. mar 2013

@mirus1510, ja ti prajem aby si otehotnela, no ja som do nedavna mala mykozu asi rok a pol vkuse a vzdy sa ohlasila 3 dni pred MS a ked mi skoncil tak bud presla uplne, alebo prestala byt taka silna. Pricinou mykozy byva oslabena imunita. Drzim ti palce.

katka1981
25. mar 2013

@broucinekzka, skus pockat a ked ti vynecha trebars tyzden (ak sa ti to bezne nestava) tak si sprav test. A ak by si nahodou nebola teraz tehotna, povedz si, ze pre nieco to tak malo byt. Neboj babatko si pocka na tu spravnu chvilu.

broucinekzka
25. mar 2013

@katka1981 dekuji 🙂. Dáváme tomu radši už volný průběh,ale tak nějak to mám pořád v hlavě 🙂

katka1981
25. mar 2013

@broucinekzka, ono sa lahko hovori, ale realita je ina. Drzim palce, mozno uz si tehotna a ak nie, snad coskoro.

broucinekzka
25. mar 2013

@katka1981 kez bych už byla,byla bych moc stastna a přítel taky,moc by si mimi přál 🙂.

mirus1510
25. mar 2013

@katka1981 áno viem ze na chybe je oslabená imunita, idem doplniť vitamíny a rýchlo sa vyliečiť, aby sme sa mohli dalej snažiť 🙂)

katka1981
25. mar 2013

@mirus1510, neviem ci vitaminy pomozu, kedysi som nechavala aj 2000 Sk mesacne na vitaminy. Skus kolostrum, zinok, selen, citrovital, vyluc sladkosti, to by mohlo zabrat.

caelley
25. mar 2013

Baby, co je toto za vysledok?
Som nejaka zmatena. 🙂
Mam nepravidelny cyklus, naposledy som MS dostala 13.2.2013. Vlastne februar bol prvy mesiac, odkedy sme sa zacali snazit. Tak by ma celkom prekvapilo, keby ze to hned aj vyslo 🙂
Dost ma ale pobolieva brucho, tam kde su vajecniky, tak mam obavy, ci to nie je len nejaka cysta alebo co. Lebo podla toho, co pise na testoch, aj to moze sposobit falosny pozitivny vysledok. ☹
Ta prva fotka, ten je robeny dnes rano z prveho ranneho mocu, druhy poobede. Bola som dnes na gynekologii na krv na hormony, ale vysledky budu az po velkej noci. No a ja som nedockava 🙂
Oba testy su odfotene hned po tom, co som si ich urobila.

ladkamala
25. mar 2013

holky mam negativni test a menses nikde...dr rekl ze vidi jen žluty molikul co to je?

monicka79
25. mar 2013

@caelley taketo čiarky som mala aj ja a bola som tehu 🙂

mata258
25. mar 2013

@caelley aj ja som mala najskor taketo ciarky a potom to len silnelo...tak verim tomu ze aj u teba to tak bude 😉 drzim palceky 🙂 🙂

ceekanka
25. mar 2013

@marton ahoj, od doktora to potvrzené ještě nemám,ale doufám,že testíky nelžou 🙂

trojlistek
25. mar 2013

@bubu4125 děkuju, krvácení celkem ustalo, ale dnes mi bylo tak katastrofálně zle, chvílema jsem měla pocit, že budu zvracet, žaludek těžký, na jídlo jsem se nemohla podívat a příšerně mě bolela hlava, tak doufám, že se miminko udrží, min úterý jsem měla hcg z krve 43 a 10 testy hezké II, ale 25 jen duch, říkala jsem si, že

trojlistek
25. mar 2013

@bubu4125 omylem jsem si zprávu odeslala než jsem ji dopsala .... říkala jsem si, že po týdnu by mi mohl i 25 test ukázat už //, ale stále stín a tady na horách nejde koupit žádný, takže musím čekat, to čekání je .... jen doufám, že při kontrolním krevním testu bude hcg vyšší, že nebude stagnovat ani mizet, to už by mělo být vyšší ne?

katka1981
25. mar 2013

@trojlistek, pochopila som spravne, robila si si 25 testov?

katka1981
25. mar 2013

@caelley, ja som mala rovnaky vysledok 3 dni mi meskali, ale mam pravidelny MS , test som mala inu znacku ale mala som tiez asi rovnako slabu ciarku a jasne ze som to brala ze som tehotna aj som bola. Podla mna si tehotna, napis mi prosim ta co ti vyslo,nech viem, ci som ti dobre povedala.

trojlistek
25. mar 2013

@katka1981 děkuju za podporu 🙂 doufám, že to tak dopadne. Ne 25 testů, ale 25 citlivost

caelley
25. mar 2013

@katka1981 Ahoj, jasne, ked budem mat vysledky z krvi dam vediet.🙂 Aj ja som vemli zvedava. Dufam, ze mas pravdu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre