Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

boubelka0021
27. nov 2014

@zymga zrejme ano no nadsena niesom

veronikax
27. nov 2014

@boubelka0021 vacsinou tu zienky vyskakuju ... od pozitivneho testu .. Este ste nechceli tak skoro babatko dalsie ? 🙂

zymga
27. nov 2014

@boubelka0021 preco moja napis spravu ak chces

boubelka0021
27. nov 2014

@veronikax neviem,bolo nam dobre s jednym dietatom....Neviem si predstavit dve deti

gabikamicka
27. nov 2014

@boubelka0021 pekne gratulujm vysadim aj ja ehh no ja zas nemozem asi ešte

hanka_april
27. nov 2014

@boubelka0021 aale ved nebud taka pesimisticka :-/ tak stalo sa, tes sa! 🙂 budes to mat za sebou 😉

boubelka0021
27. nov 2014

@gabikamicka ja som vysadila v oktobri koli silnej bolesti hlavy a vykyvom nalad a 11teho som mala ist na preventivku po roku tak uz aj na poradnu hehe

gabikamicka
27. nov 2014

@boubelka0021 No mne pomahaju na tie nalady skôr mam teraz pri pauze akokrby apstaky 😊 nie nie no bodaj by som už mala vyrovnane tie hormony 😆

angels882
27. nov 2014

no babule mam taku otazocku snazime sa o babo 7 mesiacov akurat mam plodne dni mali sme sex , manzel mal vyvrcholenie ale nebol uplne zasunuty je tam sanca ze sa spermie dostanu do maternice vsak ? 🙂 ja viem je to hlupa otazka ale... dakujem

veronikax
27. nov 2014

@angels882 podla mna tam sanca je ;) Ked sa bojis :P tak skuste este raz ;P pre istotu :D

veronikax
27. nov 2014

Mam presne tyzden pred zacatim MS ... od ovulky som mala stale predkramove stavy .. 5DPO to bolo neskutocne silne.. potom to slablo alebo zabolelo len sem tam .. predtym v kuse cely den .. Vcera to uz bolo velmi slabe.. ale dnes sa to vystupnovalo .. ale masakerne... uplne ako prekramove stavy .. Kruciiiiii .. takze asi to vyzera tak .. ze presne ked som mala ovulku .. ( MOJ CHLAP SILNO OCHOREL) .. a nebola energia na pracovanie :P .. ajaaj .. asi sa pridam k decembrovkam :P Ale ... beriem to tak .. ze vsetko je tak ako to ma byt... ak to teraz nevijde ;)

angels882
27. nov 2014

@veronikax inak to nevidím 😉 mali sme sex aj pred dvoma dnami tak uvidime a dakujem 🙂

veronikax
27. nov 2014

@angels882 drzim palce ;) ja si uz v decembri nenecham ujst ani jeden den :DDD ak to teraz nahodou nevijde :P

angels882
27. nov 2014

@veronikax napodobne od kedy sa snazite ja som mala vo februari mimomaternicove a my vzali pravy vajecnik tak sa aj bojim ze co

veronikax
27. nov 2014

@angels882 fuuuha ... tak to mi je luto ... ten vajecnik mal nieco spolocne s mimomaternicovym?
Tak .. prva sa nam podarila na 2 mesiac ;) .. a teraz zatial len 1 mesiac ;) ale asi akurat.. ked bolo vajicko von .. manzel bol chory :P .. tak uvidime ;)

angels882
27. nov 2014

@veronikax no neuhniezdilo sa mi v maternici ale v tom vajecniku a kedze rastlo tak mi praskol a museli mi ho vziat.ale tak nestracam nadej len kazdym mesiacom je to horsie , jej tak to super rychlo sa vam podarila tak drzim silno palce

sepkev
27. nov 2014

@angels882 nevzdávaj 🙂 včera som počula prípad, keby sa babe bez oboch vajcovodov podarilo otehotnieť...nechápali ani doktori, príroda je mocná čarodejka 🙂 držím palce! 🙂

angels882
27. nov 2014

@sepkev dakujem velmi pekne 🙂

sepkev
27. nov 2014

pozitívne myslenie nás posúva vpred 🙂 teda aspoň mňa 🙂 máme toho tiež nadeleného, čo sa týka diagnóz, ale ja som nastavená pozitívne 🙂 niet nad to, konečne som to pochopila 🙂

veronikax
27. nov 2014

@angels882 to mi je luto ... drzim palce ...aby ste nemuseli dlho cakat ;)

angels882
28. nov 2014

@veronikax
@sepkev dakujem krásne žienky napodobne nech sa ten bocian poponahla 🙂

baby2015
28. nov 2014

Ahojte, mozem byt tehotna ak mi na piatich testoch ukazalo ducha, ale dostala som menstruaciu? Dakujem za odpoved

kati34
29. nov 2014

Ahoj baby, my sa s priateľom snažíme o bábätko prvýkrát, začala som merať BT, podľa ktorej ovu som mala mať pribl. 13. DC, hned potom som začala mať citlivé prsia, čo som predtým nezvykla, niekedy neskutočný hlad, 20.DC ráno som trošku krvácala / čo sa stalo po prvýkrát za 21 rokov/, ale 2-3 dni už nemám také silné tie príznaky.. :/ tak neviem, čo si o tom myslieť..dnes mám 28 DC, pribl.dnes by som mala dostať MS, ale zo zvedavosti som ráno spravila test a bola tam veeeľmi slabá druhá čiarka.. teraz som ako na ihlách..ale nič iné mi neostáva ako čakať dalej... 🙂

ladore
29. nov 2014

Ahojte babuľky, poprosím o názor prípadne niekoho kdo by vedel to foto pozrieť tak či tam naozaj niečo je, na dennom svetle sa tam niečo črtá len toto je z mobilu tak neviem či je tam dačo či mne už šibe... ďakujem 😒 tie tmavo modré idú v poradí 1 je sper včera 2 včera 3 dnes ráno

lissbeth
29. nov 2014

@ladore fotky su dost nekvaliitne

alzbetka1990
29. nov 2014

ja by som sa Vás baby chcela opýtať, naposledy som mala nechraneny sex pred 2 mesiacmi a pred týždňom som si robila tehotenský test, ktorý vyšiel negatívne... môžem si byť 100%ne istá že niesom tehotná ? 🙂 ďakujem za odpovede 🙂

veronikax
30. nov 2014

@kati34 ahoj 🙂 MS dosla ? 🙂 Alebo stale nie ? ALe ak pises... ze druha ciarka je slaba... tak to by mal byt pozitivny test ;)

kati34
30. nov 2014

@veronikax Ahoj 🙂 ešte stále nič, lenže prsia už nemám také citlivé a dnes ráno sa mi znížila BT na 36,4...tak ja už fakt neviem, čo si o tom myslieť.. :/ uvidíme 🙂

veronikax
30. nov 2014

@kati34 vcera ti mala dojst ? a ked si si robila test... tak si mala ciarku slabucku ?? Toto by mohlo sediet ;) BT nemeram ani s tym nemam skusenosti 🙂 neurobila si si dnes nahodou dalsi test ? Alebo nebudes zajtra ? Ak si mala vcera jednu slabu ciarku .. tak zajtra by uz mala byt viditelne silnejsia ak si tehu 🙂 aspon vo vacsine to tak byva :D

kati34
1. dec 2014

@veronikax ahoj, asi prvú správu mi neposlalo, lebo tu nevidím, tak píšem ti dalšiu 🙂 zvyčajne mávam MS na 28 dní, dnes je 30.ty deň a zatiaľ nič, ale dosť ma bolí bruško a BT mám zase 36,6 stupňov, čiže neviem, čo to má byť... a stým testom ešte počkám, lebo nechcem byť sklamaná...inak sa čudujem sama sebe, že to vydržím, nespraviť ho hned 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre