Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lavinis
19. mar 2015

@jamimaja neviem, ja som si zatiaľ počas mojich 15 týždňov tehotenstva nič nehmatala 😉 no, ale snáď ti niekto poradí.

zuzannaaa
19. mar 2015

@mius28 ahoj ja si myslim ze si skus sobotu rano test ... Urcite bude ciarka silnejsia 🙂

milca111
19. mar 2015

@mius28 tak přesně takového ducha na testu ti vykouzlí ovulace.Podle me těhotná nejsi.Musela by jsi otěhotnět hned po MS a ještě byt jedna z mala,které to tehu test ukáže takhle brzy.Zkus další test,pokud bude negativní,těhotná jistě nejsi.

steinarka
20. mar 2015

@milca111 no tiez mi prislo divne, ked povedala, ze je tyzden po ms.. to by musela mat ovulaciu pocas ms

lili225
20. mar 2015

@mius28 tak ak to je iba týžden po ms tak si myslím, že @milca111 má pravdu...pri ovulácii taktiež bolia vaječníky a môže sa objaviť ružový výtok...no stať sa môže hocičo a nič nie je na 100 percent...ja som napríklad teraz otehotnela 2 dni pred ms..čo som pokladala za nemožné..no príroda je nevyspytateľná 🙂

mius28
20. mar 2015

No myslim ze aj u mna to mohlo byt pred ms ;)

ladyblcha
20. mar 2015

@jamimaja preco mate niektore potrebu si chytat krcok?

steinarka
20. mar 2015

@ladyblcha tiez rozmyslam.. ved aj taku infekciu si tam mozu zaviest, ze dovidenia 🙄

ladyblcha
20. mar 2015

@steinarka presne, infekciu, aj z vonkajsich rodidiel, ranku sposobit. ako pride mi to naozaj divne.
moj krcok je vyhradne pre mojho gyndaka 😀

steinarka
20. mar 2015

@ladyblcha súhlasím s tebou. Kdesi som čítala o metódach zisťovania plodných dní, okrem iného tam bola aj metóda zisťovania pomocou kŕčka maternice, ale pri nej bolo jasne uvedene, že je to pomerne nebezpečne práve kvôli spomínanej infekcii. Akožeeee nenapadlo by ma si ho ošahávať a ako tehotnú už vôbec nie.. no ale topiaci sa aj slamky chytá a keď tehu testy ukazujú jasné nie, tak sa to ženy pokúšajú zistiť pomaly aj z ušného mazu 😀 😀 😀 😀

lavinis
20. mar 2015

@steinarka ty dávaš, žena 😀

emuska08
21. mar 2015

Ahojte. Chcela by som sa nieco opytat. Viem ze ovulacne testy su schopne zachytit rane tehotenstvo. Plati to aj o ovulacnom teste Lady Tester??? Lebo mi asi od 6dpo ukazuje stale pozitivny vysledok... Tak teraz rozmyslam ze co 😀

steinarka
21. mar 2015

@emuska08 Ved si kup tehotensky a budes vediet

emuska08
21. mar 2015

@steinarka na test je este skoro podla mna

steinarka
21. mar 2015

@emuska08 kolky dpo si? inak, ten lady tester nie je velmi spolahliva pomôcka.. poznám baby, ktorým ukazoval negatívny výsledok, hoci ovu test a teplota hovorili inak.. a opačne - že ukazoval pozitívny a ovu test aj teplota hovorili nieco iné.. staci, ze mas nejaku "zlu slinu" a mas pozitivny vysledok aj v prvy den ms 😀

emuska08
21. mar 2015

@steinarka Tak ja mam asi vsetky sliny zle 😝 Ja ho pouzivam uz dlhsie a este taketo hovadiny mi neukazoval. Dokonca bol pekne zosuladeny s pruzkovmi ovu testami. Preto som teraz zvedava ze co toto 😀 Tehu test mam doma ale ms az buducu sobotu ma byt tak to este neriesim 😀

steinarka
21. mar 2015

@emuska08 no a čo tým pozitívnym výsledkom ako chceš povedať 🙂

emuska08
21. mar 2015

@steinarka ze som z toho debil 😀 😀 😀

steinarka
21. mar 2015

@emuska08 🙂

emuska08
21. mar 2015

@steinarka No uvidime. Krize ma nenormalne bolia 😀 Toto som uz dvakrat zazila, bohuzial neuspesne...
Ale teraz fakt nie je vhodny cas 😀 😀 😀

jamimaja
21. mar 2015

3 dni pred ms. Test negativny. Dufam ze to tak ostane. Jedno staci

juditka_d
21. mar 2015

babenky, moja mrcha našťastie stále nikde, ale celý týždeň- ma pobolieva podbruško, stále mám pocit akoby už už mala byť... bola som na prehliadke v piatok a doktorka povedala, že sliznicu mám vysokú. Mrchu by som mala dostať dnes alebo zajtra. Dnes som si robila MAMA test a negatívny. Neviete náhodou, že či je pri odoberaní moču jedno, či odoberám hneď prvý alebo či by som mala odoberať len stredový prúd?

steinarka
21. mar 2015

@juditka_d podla mna to je jedno, ale nazory sa mozu rozchadzat.. 🙂 kolko ti meska?

juditka_d
21. mar 2015

@steinarka dnes som mala dostať MS (ešte dávam čas do zajtra) ale viac ako 27 dňový cyklus som od vysadenia HAK nikdy nemala. Lekárka aj pozerala či nemám nejaký problém - zápal, cysta... keď som mala minulú nedeľu a pondelok také dosť silné bolesti, ale všetko v poriadku, akurát o tej sliznici povedala, že je vysoká a vyzerá ako keby sa pripravovala, na čo som sa spýtala, či by som teoreticky mohla byť tehotná a ona povedala, že zatiaľ nič nevidieť (samozrejme, viem že je veľmi skoro :D ) ale že áno mohla. Ale viem, že iné ako čakať mi nezostáva. Dali sme si termín že ak to do júla nevyjde, ideme do CAR.

juditka_d
21. mar 2015

a pokiaľ viem, sliznica je vysoká aj pred mrchou...

jamimaja
21. mar 2015

@juditka_d a ta sliznica ako vyzera

juditka_d
21. mar 2015

@jamimaja :D tak ja neviem ako vyzerá - ja nie som gynekologička :D

steinarka
21. mar 2015

@juditka_d tak drzim palce. Potom sa tu pochval testikom, aby to tu nebolo len cisto o zenach s prehnane rozvinutou fantaziou 😀

stellasss
21. mar 2015

Ahojte žienky, pokúšame sa už pár mesiacov a stále nič. Teraz mám MS dostať v piatok ale už asi 3 - 4 dni ma bolievajú prsia. Mám ich normálne napäté. To som nikdy pred MS nemala....myslíte že to môže niečo znamenať???? Ďakujem emoticon

steinarka
22. mar 2015

@stellasss Tak, ako všetko ostatné, aj telo sa mení. Nikdy predtým si to mať nemusela, teraz to máš.. a znamenať to nemusí absolútne nič. Ak narážaš na to, "či náhodou nie si tehotná", tak si urob test a odpoveď máš do pár minút na svete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre