Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

slecnamirk
8. mar 2016

@misel0806 Už som volala ale zaujímavé že nedvíhal. Potrebujem sa ukludnit tak preto píšem, nech mi to stres neoddiali ešte viac. :D

adela232
8. mar 2016

@snilko77 Ano ale stačí ísť prvý krát keď budeš mať ukončený 7 týždeň vtedy už určite bude vidieť aj srdiečko. Držím palce a teš sa užívaj si to. Je to nádherné obdobie a budeš na to spomínať a potom ti to bude chýbať. Ja som vracala prvé štyri mesiace každý deň a prvý pôrod som mala veľmi ťažký napriek tomu spomínam na to v dobrem... napriek tomu to blo nádherné a hlavne prvé bábatko. Hlavne nech ste zdraví prajem veľa síl! 🙂

misel0806
8. mar 2016

@slecnamirk skusaj dalej popis mu problem urcite ty pomoze. A hlavne sa nestresuj nakoniec mozno tehotna nedudes. Len mas zblbnuty menstr.cyklus😀

adela232
8. mar 2016

@slecnamirk Určite nie si. Tie antibiotiká ti narušili cyklus. Ja som bo antibiotikách nemala menzes 3 mesiace. Nestresuj je tam veľmi malá šanca že si v tom asi 1 percento. Urob si test a budeš vedieť viac.

slecnamirk
8. mar 2016

@adela232 ďakujem, dosť si ma ukludnila 🙂

snilko77
8. mar 2016

@adela232 dakujem ti veľmi krasne za každé jedno milé slovo si veľmi zlata veľmi krasne píšeš a snáď to zvládnem ona ma uz objednala na zajtra tak som zvedavá :-0)

adela232
9. mar 2016

@snilko77 Držím palce nech je všetko ok 🙂

menna78
9. mar 2016

Ahojte zienky. .potrebujem vasu radu.vo stvrtok mi skoncil menzes a v sobotu sme Mali nechraneny sex.mohla by som ostat tehotna?velmi to ti tuzime po dietatku. Od vcera ma boli v podbrusku a na pravej strane. Dakujem za info

trinity246
9. mar 2016

Ahojte baby ja by som sa chcela opytat maly sme nechraneny sex a po nom som zacala trosku krvacat cim to moze byt stali sa mi to prvy krat dakujem za akukolvek radu/nazor

lanci23
9. mar 2016

@menna78 ahojky.a nemas nahodou ovulaciu? Je to velmi skoro ze by si otehotnela tyzden po menstruacii. 🙂

lanci23
9. mar 2016

@trinity246 aj mne sa to uz stalo a pivedala doktorka, ze mohla som mat nejaku ranku na maternici. Nic hrozne

juditka123
9. mar 2016

Dobry Den prajem uz som tu pisala chcem sa opytat mam taky problem..
pondelok som mala na gatach ruzovy vytok to bolo vecer tak som si daala vlozku ze ci to nebudu krami no ale nie.celu noc nic som nemala utorok rano okolo 10 hod. zase take drobne spinenie ruzove a dnes zase som mala ruzove spinenie.co to moze byt? nikdy som to nemala tak som stoho trosku mimo… mam sa niecoho obavat?? bolesti mam ako na krami bolia ma prsia..akne sa mi zrobily tak ako pred mendzesom ale mendzes nikde meska mi 3 dni….posledny sex som mala vo febuari.
stoho vytoku nevem co si mam otom myslet lebo som to nikdy nemala aky je to priznak?? Dakujem za odpoved…

lanci23
9. mar 2016

@juditka123 mozno ze si v tom? 😀 sprav test a budes vediet na com si. :-P pekny den

trinity246
9. mar 2016

@lanci23 dakujem

juditka123
9. mar 2016

@lanci23 dakujem aj ti si.to tak mala ci??

juditka123
9. mar 2016

@lanci23 aj ti si to tak mala vcera som si robila test a nic jedna ciarka asi este skoro alebo??

lanci23
9. mar 2016

@juditka123 kedze ti tri dni meska, a mas vytok, moze byt to ze si tehotna, ale myslim si, ze test by uz ukazal.skus vyskusat zajtra rano. A ked nie urcite chod k doktorovi.Alebo nerozbieha sa ti takto menzes? Nebola si chora.Ja niekedy 3,4 dni spinim pred menzesom.

juditka123
9. mar 2016

nie mne sa to este nestalo tak preto som taka stoho.stale ked som mala menzes tak hned prvy den tmava krv vytoky take a uz hned boli bolesti krce atd.
a teraz to nemam mam iba ze ruzove sem tam na toale.papieri a bolesti mam sem tam ako na menzes... .a chora som nebola tak neviem co to moze byt.a ten ruzovy vytok znaci nieco ci ??

juditka123
9. mar 2016

@lanci23 nie mne sa to este nestalo tak preto som taka stoho.stale ked som mala menzes tak hned prvy den tmava krv vytoky take a uz hned boli bolesti krce atd.
a teraz to nemam mam iba ze ruzove sem tam na toale.papieri a bolesti mam sem tam ako na menzes... .a chora som nebola tak neviem co to moze byt.a ten ruzovy vytok znaci nieco ci ??

lanci23
9. mar 2016

@juditka123 vies co? Ja tie ruzove vytoky nemam.Ja mam len cierne alebo cervene 😀 hahaha.velmi ti poradiť neviem.skus zajtra spravit test.a ked nie, tak chod k doktorovi. 🙂 ja sa snazim uz 8 mes a stale sa nedari.ja neviem ani kedy mam ovulaciu.testy neukazali nic- nespinim, nemam hlien. A pred menzesom, jeden mesiac cierny vytok, a druhy nic. Ja som tiez magor 😀

juditka123
9. mar 2016

@lanci23 hahah dakujem aj tak... ved kazda rada je na nieco dobra. heeeh ja som sama stoho tes debil no

snilko77
9. mar 2016

@adela232 takze som v 5 týždni takze dufam ze to o mna ten strach z pôdou opadne ... Dakujem moja krasne 😉

snilko77
9. mar 2016

@snilko77 nie pôdou ale pôrodu

babatko2016
10. mar 2016

@snilko77 gratulujem ti a nech mas pekne tehotenstvo

malinka2020
10. mar 2016

ahojte baby obcas ma zaboli v lavom vajecniku tak isto v podbrusku a celkovo sa citim divne mam pocit ze som viac citlivejsia na pachy a vone je mozne zeby som si to namyslala ? som 7-8 dni po ovulaci o babo sa snazime . mam nepravidelny cyklus a ovulaciu mam na siesty den cyklu cize mi je dlho cakat ci pride ms a test mozem robit najskor asi tak o 4 dni mate s tym niektora skusenosti takto na zaciatku ??

adela232
10. mar 2016

@snilko77 Ako každá z nás má obavy to je normálne, ale keď budeš myslieť pozitívne a len na to že za tými bolesťami príde krásne bábätko tak to bude zážitok ktorý si budeš pamätať ako ten krásny a pozitívny a nie hrozný. Držte sa nech ste zdraví! 🙂

laska07
10. mar 2016

@malinka2020 podla mna je dost skoro na to aby si zacala pocitovat nejake zmeny.Najskor pri vynechani menstruacie.Aspon ja som to tak mala.Ale ak vies kedy si mala ovulaciu tak na 12 DPO by ti uz mohol test ukazat slabe ciarky.
Drzim palce.

malinka2020
10. mar 2016

@laska07 dakujem za odpoved 🙂 12dpo by to malo byt akurat v pondelok a tak neako by som chcela testovat v nedelu alebo v pondelok snad to vyjde 🙂

laska07
10. mar 2016

Drzim palce urcite daj vediet ako si dopadla.Uz dlho sa snazite?
@malinka2020

malinka2020
10. mar 2016

@laska07 snazime sa 4 mesiace ale 3 mesiace sme to nechavali na nahodu nevedela som presne kedy mam ovulaciu a teraz podla testu som zistila ze mam 6DC. vidim ze si v 7tyzdni tehotenstva ty si mala hned na zaciatku nejake priznaky ? dlho ste sa snazili ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre