Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

laska07
10. mar 2016

@malinka2020 my sme sa snazili od septembra.Koncom januara som sa dala na folikulometriu aby sme zistili kedy mam ovulku.Z testov zme zistili ze ma bakteriu tak sme sa museli s partnerom antibiotikmi preliecit a v snazeni stopnut.Zostala som z toho strasne nestastna.Nakoniec sa zistilo ze som zostala tehotna.Vtedy ked to clovek najmenej caka to pride.

malinka2020
10. mar 2016

@laska07 a skusala si predtym aj ovulacne testy ci rovno folikulometria ?? prajem vela zdravicka tebe aj babatku 🙂 ja som nevydrzala a testovala som teraz a vysla mi druha ciarka biela ako keby kanalik ale na tom prvom som ziaden taky kanalik nemala takze este pockam aspon 3 dni a uvidim 🙂

laska07
10. mar 2016

@malinka2020 rovno folikulometria.U mna bolo dolezite zistit tehotenstvo uz v rannom stadiu nakolko mam hustu krv a musim si odzaciatku pichat fraxiparin.2 x som uz potratila zrejme aj koli tomu.
Vyskusaj testik o 2-3 dni mozno ten kanalik nie je kanalik a nieco to znamena 😉

malinka2020
10. mar 2016

@laska07 ach chudatko ☹ ale vidis zadarilo sa a prajem ti aby ste to dotiahli do uspesneho konca 🙂 hej vyskusam v nedelu a dam vediet 🙂

snilko77
10. mar 2016

@babatko2016 dakujem krasne moja aj ty si tehotná si mala ist tuším k lekárovi?

snilko77
10. mar 2016

@adela232 srdečná vďaka daj je super to počuť od ženy co uz rodila 🙂

babatko2016
11. mar 2016

@snilko77 nie niesom len sa mi posunul cyklus

monikasel
11. mar 2016

Ahojte koceny. Poradte mi prosim. Menstruaciu som mala naposledy 11.2.2016 ale mavam ju nepravidelnú. Mám velmi bolestive prsia,bolest v podbrušku,pichanie v podbrusku. Vcera som mala aj krce v lýtkach. A som nesmierne nafuknuta. Test som si robila viacerych znaciek. Ale nie som si ista ci je tam ta ciarka je slabulinka skoro az neviditelna...Co myslite?

karmela
11. mar 2016

@monikasel odfoť testiky a nalep ich sem pozrieme 🙂

monikasel
11. mar 2016

@karmela skús pozrieť 🙂

monikasel
11. mar 2016

@karmela Mna hlavne znepokojuju tie prsia. Nikdy ma neboleli. A teraz zrazu mi idu odpadnut.

karmela
11. mar 2016

@monikasel zatiaľ To vyzera ako kanalik,skus testik zajtra ked to je tehu bude druha čiaročka jasnejšie viditeľna 🙂 držím palce

monikasel
11. mar 2016

@karmela Ďakujem. Skúsim. Uz sa neviem dočkať rána 🙂

karmela
11. mar 2016

@monikasel verím ti veľa štastia 😉

lilianka414
11. mar 2016

Babulky chcem sa opytat mozno plba otazocka ale tak opytam sa🙂
Ak mam plodne dni a Drahy sa pred vyvrcholenim nespravy vo vnutri ale mame prerusovany sex je tam nejaka sanca ze sa to podari?

misel0806
11. mar 2016

@monikasel ja tam nevidim nic. Kazdopadne testiky opakuj nech ti tie ciarocky lepsie povyskakuju drzim✊✊

lilianka414
11. mar 2016

@monikasel tak ale ja tabletku Po by som urcite nechcela ja sa pytam ci je nejaka sanca ze sa moze stat...

monikasel
11. mar 2016

@lilianka414 je mi jasne ze nepotrebujes tabletku. Ale na tej stranke je pisane o prerusovanom sexe.

monikasel
11. mar 2016

@misel0806 Ďakujem 🙂

lilianka414
11. mar 2016

@monikasel ano ano len ja som sa pytala preto ci nahodou sa tu niekomu to nestalo.ze sa im narodilo babo takou metodou

monikasel
11. mar 2016

@lilianka414 je tu vela babuliek ktore ti urcite odpovedia. Ja s tym skusenosti nemam. Tak drzim palce keby nahodou 🙂)

karmela
11. mar 2016

@lilianka414 ano da sa aj takto otehotnieť nieje taka velka šanca ako pri ozajstnom snažení,ale je šanca 50 na 50 😉 pravdepodobne chceš ostať tehula tak držím palce 🙂

zuzu1122
12. mar 2016

Zenicky viete mi povedat co znamena ked jesliznica maternice 2,7? Viac ako tyzden mi meska menzes, bola som u lekara a ten nic nevidel,povedal ze taka vysoka moze byt z dovodu meskajucej menstruacie ale takto dlho mi este nemeskala,testy vychadzaju pozitivne ale stale je ta testovacia slabsia ako druha... Podotykam ze nemam cysty a neberiem ziadne hormonalne lieky ktore by mohli sposobit falosne pozitivny test...

lanci23
12. mar 2016

Baby? Viete nieco o histaminovej intolerancii a otehotneni? Vobec sa nedari ☹

monikasel
12. mar 2016

Tak dnešný....ale ja neviem. V urcitom uhle sa mi aj zda ze je tam druha ciarka. Bazalnu som si merala je 37,5.

monikasel
12. mar 2016

@lanci23 nemyslim si ze by to malo nejaky suvis. Moja sestra ma histaminovu intoleranciu a este k tomu laktozovu intoleranciu a minuly rok porodila krásneho zdravého chlapceka. A to otehotnela na prvý krat 🙂 a po porode je zmizli vsetky "alergie".

malinka2020
12. mar 2016

baby tak ja som dnes 10-11 DPO. tehu testy negativne . bolesti podbruska mam stale ... esteze tu mozem kratit cas medzi vami inak by ma z toho asi porazilo

lanci23
12. mar 2016

@monikasel dakujem pekne..potesila si ma a velmi...🙂

zuzu1122
12. mar 2016

este pridam obrazok, vrchny je robeny rano - lady max test a spodny o cca 3 hodky neskor rapiclear

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre