Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

rysavka55555
16. jan 2016

@sara34valentina je to v tehu ako? Ked je vysoko tak to moze byt tehu? A je tvrdy?

rysavka55555
16. jan 2016

@sara34valentina ja si ho par dni kontrolujem, posledne dni ho mam vysoko tvrdy a taku malilinku priehlbinku a biely vytok...

veronikanoetomas
16. jan 2016

@ikapatkova99 ano pocuvam...ja mam dvoch synov 😊

tigrislu
16. jan 2016

@rysavka55555 tie zilky vybehli aj mne a to nafukovanie ma drzi tiez a uz hodne dlho som to pripisovala traveniu.. No uvidime.... Asi to prestanem sledovať lebo sa zblaznim do konca mesiaca 😊 kiezby boli držím palce keby su u teba dake zmeny daj vediet ☺sucitim s tebou ☺

sara34valentina
16. jan 2016

@rysavka55555 to je dobre,moj bol vysoko a vytvorila sa na nom.ochranna zatka s bielym hustym vytokom😊tak drzim palce 😊

rysavka55555
16. jan 2016

@tigrislu dnes len podbrusko boli,ale den co den ku ms mi je lepsie, co je teda divne :D
A dakujem, nie nesleduj sa, ja sa nesledujek skor stale nieco len znenazdajky spozorujem 🙂 dakujeem
@sara34valentina tak moj je tiez vysoko a tvrdy, no len vytok nie je husty skor taky stredne...tak uvidim, uz sa mi to krati pomaly , tak dakujem dam vediet 🙂
Hoci baby tak mi bude luto ak ta ms dojde :/

rysavka55555
16. jan 2016

@sara34valentina a Tebe gratulujeem, uz cochvila mas termin, ved to zbehne ako nic a silno drzim palce 🙂)

rysavka55555
16. jan 2016

@sara34valentina kedy si mala pozitivny test?

laska07
16. jan 2016

@rysavka55555 ahojky.Povedzme ze som na tom podobne ako ty.Dnes som 26 DC no ovulaciu som mala neskoro az 21 DC.Uz vcera ma pobolieval spodok brucha a dnes je to to iste ako pred MS.Tazko povedat kedy (ne)ocakavam MS posledne cykly boli 24-36DC.Meriam si aj BT.Zatial sa mi drzi na 37,1 °C.
Drzim ti palce.Inak kolko sa uz snazite?

rysavka55555
16. jan 2016

@laska07 tak drzim palce, vyzera to u Tebe pekne s BT 🙂 my sa nesnazime,nechavame tomu volny priebeh 🙂 ja som dnes 25dc , ms by som mala dostat v piatok ale minuly cyklus som dostala na 29dc, tak uvidim co a ako

laska07
16. jan 2016

@rysavka55555 A kedy si mala ovulaciu?

rysavka55555
16. jan 2016

Okolo 17dc

sara34valentina
16. jan 2016

@rysavka55555 na 9dpo duch😊,áno zbehne to,sa mi to veru krati, ide to rýchlo,drzim ti palce silnooo

rysavka55555
16. jan 2016

@sara34valentina dakujeeem ;)

looola
16. jan 2016

@rysavka55555 , ja som zas čítala na jednej stránke toto, osobnú skúsenosť nemám - na začiatku tehotenstva je krčok dole, zatvoreny a tvrdy. Keď má dôjsť MS postupne zmakne, skracuje sa a vysuva sa vyssie.

sara34valentina
16. jan 2016

@looola blbost, ja som si kontrolovala krcok 4mes!vždy bol.pred ms dolu a mäkky a potomdosli.kramy,ked som ostala tehotna som ho ledva dotiahla bol vysoko a mal zatku,takze tak😉😉😉😉

tigrislu
16. jan 2016

@rysavka55555 ja ako som sa dnes vyzliekala kukam na prsia ze wau skoro mi oci vybehli pridu mi ttake ine 😀 ale uz mi z toho asi sibe 😁 ja si to vsimam tiez iba sem tam, ani to steklenie a pichanie v podbrušku som nepripisovala k tehu ale neviem uvidime co sa nakoniec stane 😊 to ti verím ze budes sklamana ak nebudu // ale nezufaj zatial este je to daleko 😊 nechame sa prekvapit obidve 😊

looola
16. jan 2016

@sara34valentina tak je tu na MK téma : "Ako vyzerá krčok na začiatku tehotenstva ", tak si tam prečítaj príspevky od iných žien, viaceré tam popisovali čo som napísala . Ja osobne skúsenosti nemám takze to musíte vedieť vy čo ste si to odsledovali 😀

looola
16. jan 2016

Samozrejme aj ostatne baby ktoré zaujíma krčok počas začiatku tehotenstva si môžu pozrieť konkrétne v téme " ako vyzerá krčok na začiatku tehotenstva " lebo tam už je dosť príspevkov o tom, ja som to kukla len zo zaujímavosti keď sa rysavka5555 sa pýtala

rysavka55555
16. jan 2016

@tigrislu mne sa moje prsia zdaju velke, obycajne ich mam velke ale teraz viac 🙂 som z nich normalne vedla :D nafuknuta som stale, dnes som mala slaboruzovy vytok ale len raz 🙂 no co ti poviem, uz som mala nutkanie urobit test :D

tigrislu
16. jan 2016

@rysavka55555 aj ja ich mam take velke a akoby naliate a potom som sa pytala muza ci sa to zda len mne alebo aj jemu tak mi to chvalabohu potvrdil 😀..a nepripadam si ako daka blbana 😂.. Aj ja podchvilou a dnes ma zacal boliet zasa vajecnik tak som zvedava co to zasa je 😒... Tak u teba to vyzera slubne 🙂 este to vydrz do toho piatku 🙂.. Otom testovani mi ani nehovor ja mam tiez take nutkanie ale zatial sa drzim 🙂

karolina196
16. jan 2016

@sara34valentina Ahoj.Mna by tiez celkom zaujimalo ako to je vlastne s tym krckom v tehu.A nemoze to byt,ze kazda to ma inak?Ja ked som otehotnela,tak ten mesiac som skusila aj ten krcok a mala som ho tvrdy a dole az som sa zlakla,ze ho mam tak dosiahnutelny.Ale potom som ho uz neskusala,tak neviem,ci sa mi posunul vyssie,lebo v 7.-8.tt mi dr.povedal,ze mam biochemicke tehu.

rysavka55555
16. jan 2016

@tigrislu tak uvidime 🙂 snad to nie su len plane poplachy 🙂 no to testovanie je lakave :D :P

rysavka55555
17. jan 2016

@looola ahoj 🙂 citala som aj ja vselijaj, preto neviek ako to je 🙂 ale dakujem 🙂 a reagovala som na
@sara34valentina lebo pisala z vlastnwj skusenosti 🙂 a nie je vobec vylucene, ze je to u kazdej zeny inak 🙂 a najlepšie to vie urcit len doktor, no ked sa zena sleduje dlhsie ako len sem tam ale pocas celeho cyklu tak by to mohla vediet aj sana 🙂 ja si ho nesledujem estw dlho len par dni, lebo doposial som nevedela ako kde ho nahmatat ale uz viem a teraz ho mam vysoko,taku priehlbinku v nom a biely vytok, dnes dokonca raz slaboruzovy, snad sa mi to len nezdalo 🙂

looola
17. jan 2016

@rysavka55555 , veď hej, môže to byt že u inej ženy je to inak, preto som aj vyhľadala tu konkretnu diskusnú tému, a tam prevažovali iné názory. Podľa mna je najlepšie spraviť si test a ten vyrieši tú dilemu + či -. Ja som krčok nikdy nesledovala a asi ani nebudem ale môže táto metóda fungovať . Ty si sledovala pravidelne ?

looola
17. jan 2016

@rysavka55555 prepáč , tá otázka na konci môjho príspevku je nemiestna veď si písala že sleduješ len krárko.

judit_ka
17. jan 2016

Ahoj baby, prosim Vas viete mi poradit? Uz neviem co si mam mysliet. Meska mi menzes 35 dni. Testy som si robila aj asi 10 ... najprv boli negativne potom zacali byt druhe ciarky ale slabucke ... bola som u lekara a ten povedal ze mam zvysenu sliznicu a ze tam nieco vidi ale nevie co to je. Potom povedal ze to zatial nevyzera ze by to malo byt tehotenstvo. Pichol ki vyvolacku pred 4 dnami. Mozem byt aj tak tehotna? Strasme by sme babo chceli. Dakujem za odpovede

kamcatka30
17. jan 2016

@judit_ka Mohol ti zobrat krv, aby potvrdil alebo vylucil tehotenstvo, na zaklade hladiny hcg........v tomto pripade sa naozaj nemusi jednat o tehotenstvo, viac by ti povedal, keby mal tie krvne testy.....

judit_ka
17. jan 2016

@kamcatko30 no on mi krv nevzal, ja som mu aj vravela ze som mala ciarky ale slabe on mi spravil iba ultrazvuk zvnutra a povedal ze mam zvysenu sliznicu a ze tam nieco vidi ale nevie zatial co to je a ptm ze mam vajecniky uplne v poriadku a nakoniec ze to zatial na tehu nevyzera a pichli mi vyvolavacku a dnes v noci som mala strasne bolesti v podbrusi a uz som si myslela ze prisli no jedine co som mala bola slaboruzova krk uplne malo a to je vse

judit_ka
17. jan 2016

Respektive mala som silne volesti v podbrusi a z toho ptm dvakrat slaboruzovy vytok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre