Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

looola
7. apr 2016

@majka2211993 ak Ti mešká uz 8 dni testy by mali byt pekné, pozitívne.

petkovamiruska
7. apr 2016

@looola no ja som bola vcera na rozbor mocu, lebo sa to dost zhorsovalo..dal mi antibiotika...dnes je troska lepsie,ale mala som vraj krv a bakterie....a picha ma v oblasti pupka a dolu...dakedy mam pocit ze amam tieto dva body v tele spojene, ale tak mam sa ozvat pondelok...a uz by mi mala dojst aj mrcha,kazdopadne prsia a brucho ma uz boli takze tento mesiac som urcite z kola von...

majka2211993
7. apr 2016

A nuz dva testy nega. Ale som zvedava preco nemam menstruaciu... zajtra cesta k lekarovx :-\

majka2211993
7. apr 2016

@looola no len niesu su negativne... :-\

petkovamiruska
7. apr 2016

@majka2211993 mne meskala MS v januari 9 dni...a sama netusim preco...lekar povedal,ze je vsetko ok...
tiez som sa spoliehala nato,ze uz by to predsa len mohlo vyjst....ale mam kamosku ktorej meskala MS 4 tyzdne a az potom mala pozitivny tehu test 🙂 takze kazda sme ina...mozno to bude predsa cele inak 🙂

looola
7. apr 2016

@majka2211993 Aj ja mám kamosku ktorá mala negatívne testy a az na sone jej zistili že je tehu

lanci23
7. apr 2016

Baby viete mi poradit? Histaminova intolerancia a kyselina listova? Niekde som citala ze sa nesmie brat a niekde ano. Dufam ze to nebola ona, ktora vyvolala moj potrat

looola
7. apr 2016

@petkovamiruska kým nedostaneš MS nič nie je stratené, ako som Ti uz písala pri prvom tehu som mala silný zápal močových ciest, potrebovala som na to aj antibiotiká, ani z domu som nevedela vyliezť tak ma rezalo pri močeni a nehovoriac o tom že som musela navštevovať wc každých 5 minút a vždy len 2 kvapky s obrovskou bolesťou.

looola
7. apr 2016

@lanci23 histamínovú intolerancia môže vyvolať potrat tým že histamín podráždi svalovinu maternice , preto ak máš silnú intoleranciu by si mala v prvých 3 mesiacoch tehu pred každým jedlom si dať ten prípravok enzýmu co rozštiepi histamín z potravy Daosin, predáva sa v lekárňach, poisťovňa neprepláca. Po 3.mediaci placenta začína sama produkovať ten enzým takze uz rozštiepi prebytočný histamín aby nedošlo ku kontrakciám. Nepočula som ešte o tom že kyselina listová by zhoršovala intoleranciu. Veď kyselina listová je B vitamin a neobsahuje histamín . Ale skús prečítať nejaké články o histamínovej intolerancii a možno sa dočítať.

petkovamiruska
7. apr 2016

@looola ja uz nad tym vobec nepremyslam..
Nemala som nikdy ziadnu infekciu, co sa pamatam tak len raz v dospelosti zapal mocovych ciest...bojim sa tych symptomov...uz som pisala ze ma picha pod pupkom, v pupku...dolu mam pichlavu bolest...bojim sa, ze mam nejaku infekciu...nevyznam sa v takych zapaloch...a ked mam dotoho dostat este MS tak neviem si ten stav vobec predstavit... :((((

baby24
7. apr 2016

Ahojt e babulky skusim to v tejto teme viete mi poradit takyto test mi vysiel dnes rano vidite tam nieco?

petkovamiruska
7. apr 2016

@baby24 ja vidim slabu ciarku ;)

baby24
7. apr 2016

@petkovamiruska dakujem aj ja uz som si myslela ze mi sibe ale nic z toho dostala som ms ☹ revem jak koza 4 roky snazenia a nic ☹

looola
7. apr 2016

@petkovamiruska tak ak máš zápal tak ti to antibiotiká preliečia, aj si spomenula že Ti uz dr.dal. Pár dni to určite potrvá kým príznaky ustúpia s uvidis že všetko bude OK 😉

looola
7. apr 2016

@baby24 aj ja tam vidím slabú čiarku. Ráno si robila test a behom dňa si dostala MS? Raz sa aj Tebe podari, uvidíš 😉

baby24
7. apr 2016

@looola tak ze nieje sanca na tehotenstvo??? Vsak?? Preco ja???

looola
8. apr 2016

@baby24 niektoré ženy mávajú MS počas prvých mesiacov tehotenstva. Mal by však byt oveľa slabší ako klasicky. Ak máš pochybnosti tak si sprav si ešte jeden test.

looola
8. apr 2016

@baby24 možno to dieťa príde vtedy ked budeš najmenej čakať. Verím Ti že 4 roky snaženia sa je uz veľa, veľa sklamania, ale ak ste zdraví možno ešte neprišiel ten " správny" cas. Ja poznám v okoli pary co nevedeli otehotnieť 4 roky a potom zrazu 3x za sebou spontánne sa to podarilo pritom nikto nevedel príčinu prečo sa dovtedy nedarilo.

baby24
8. apr 2016

@looola dakujem za povzbudenie 🙂

majka2211993
8. apr 2016

Mam otazku je tu neaka zena ktora uz niekedy prisla nedobrovoone o babetko zo zdravotnych dovodov nebudem dalej rozoberat ani ako ani preco NEDOBROVOLNE 😔 a podarilo sa jej otehotniet??? Dakujem

petkovamiruska
9. apr 2016

@looola no bolesti ustupili a vcera som aj dostala mrchu...no velmi zvlastnu, taku slabu ze ani nemusim dokupovat zasoby vloziek a tamponov 🙂 ale zato ma bolia prsia tak kvalitne asi ako este nikdy...mozno sa mi este len krvacanie rozbehne - mala som totiz dostat az dnes alebo zajtra 🙂 ... myslis ze to mohli ovplyvnit nejako tie antibiotika?

looola
9. apr 2016

@petkovamiruska ahoj, zatiaľ super 😀. Antibiotiká neobsahujú žiadne hormóny ani látky ktoré by mali ovplyniť cyklus, ak už, tak samotná choroba môže spôsobiť omeškanie.

petkovamiruska
9. apr 2016

@looola no uvidime kazdopadne nech cim skor mrska oddide 🙂

jucka27
9. apr 2016

Ja som už zúfalá. Dnes mi mešká mrcha 3 deň a test dnes ráno snehobiely. Už aj bolesti pŕs a brucha ustúpili. Neviem co si mam o tom myslieť. Nikdy mi mrcha nemeskala. Vo štvrtok mám termín u doktora tak som zvedavá čo mi povie. Myslite ze ešte je šanca na tehu?

looola
9. apr 2016

@petkovamiruska tak take krvácanie ako si opísala sa menštruáciou ani nazvať nedá.

laska07
9. apr 2016

@jucka27 Sanca je vzda ak ti nepride do pondelka rana tak skus testnut.Ja som mala vzdy taku smolu ze ked som sa objednala tak mrska prisla 😢.Ale dzim ti palce.

jucka27
9. apr 2016

@laska07 no dúfam že nepríde 😊 možnosť len ovu opozdila. Prvý krát keď som otehotnela co bohuzial nedopadlo dobre, som mala pozitivny test už prvý deň meškania. No neostáva nič iné len čakať..

petkovamiruska
9. apr 2016

@looola ona sa podla mna rozbehne...zatial jej to len troska dlhsie trva 😉

looola
9. apr 2016

@petkovamiruska uvidíš , možno že sa nerozbehne 😀. Ak sa ti nespusti zajtra môžeš v pondelok testovať 😉

zzuzzziiii
10. apr 2016

Ahojte, pred 14 dňami som vysadila HAK a celý tento víkend sme mali s partnerom nechránený styk, je možné že som otehotnela?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre