Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nikusa22118
20. apr 2016

@nika_ka to nevadi ze vybledla ty si ju videla silnejsiu a to je zaklad.. Farba sa obcas trochu strati aj tie moje boli povodne trosku silnejsie..😉

nika_ka
20. apr 2016

@nikusa22118 Tak uvidime co bude zajtra rano. Pretože včera bola slabulilinka, nejaky naznak som videla ale samozrejme ze na foto to tak dobre nebolo vidno a dnes uz bola teda vidiet volnym okom a vedel ju zachytit aj telefon ❤️

nikusa22118
20. apr 2016

@nika_ka no vidis 2 testy to uz je nieco..ja som tiez tak tie prve robila v sobotu tyzden pred MS potom na druhy den v nedelu aj v pondelok to uz bola celkom pekna ciarocka a potom v stredu a nakoniec prvy den ked by ma prist MS a uz bola ciarka krasna..uvidis ked urobis zajtra ze bude silnejsia potom posli foto..😍

patkaamirko
20. apr 2016

@menna78 Ahoj, neplaaac. ..skus test v deň ms keď nedorazi 🙂 m e už tiež len to ostáva .práve som robila test a zase negatívny. .Už nemám nervy vyhadzovať peniaze za negatívne testy 😃

nessie_18
20. apr 2016

@nikusa22118 krásne to vidno 😊 veľmi sa s tebou teším snáď aj u nás to tak bude ☺

nikusa22118
20. apr 2016

Ďakujem krasne.. Ja sa tiez velmi tesim aj ked sa bojim aby bolo vsetko OK.. Jasne ze bude 2 tehu testy poztivne to je dooost nebooj..😀len sa šetri pekne oddychuj kedy sa dá.. A mas aj nejake priznaky?

majka2211993
20. apr 2016

Ahojte tak vravela som že v piatok má čaká vyšetrenie na gynekologii no nešla som bála som sa ale dnes som sa odhodlala 😥 lekár mi povedal že mu je veľmi ľúto ale tehotná na 100% niesom 😭😭😭😭😭😭😭 hneď skumal príčinu toho že už viac ako 3 týždňe nemám ms. Robil mi stery sono výsledky sterov o 3 tyzdne 😖 tak tot všetko ...

nikusa22118
20. apr 2016

@majka2211993 jaaj..to mi je velmi ľúto.. 😞aaa si si robila niekedy aj tehu testy? Kolko sa už snažíte?

majka2211993
20. apr 2016

Robila som 8 testou jeden krásne dve čiarky zvyšok jedna 😭😭😭 už na to asi seriem prepáčte za slovník.... Tak nie dlho viem že to príde keď budem najmenej čakať ale sklame to...

nikusa22118
20. apr 2016

@majka2211993 8 testov? Fuuu..noo asi sa fazulka vo vnútri neudrzala preto ti vysiel jeden pozitívny a ostatne nie..aaano viem presne ake to je mne tiez pred niekolkymi mesiacmi vysla slaba druha ciarka a potom o oar dni ziadna..tiez som sa vyplakala..tak si poplac aj ty a hlavu hore..dobre je ze sa to skoro podarilo buduci mesiac to urcite vyjde..

majka2211993
20. apr 2016

@nikusa22118 ale to ja plačem zakaždým lebo si pomyslím že niektoré ženy si to ai nezaslúžia lebo buď sú fetacky, alkoholicky alebo sa vôbec o ne nestraju majú aj 5 deti a iné? Sa môžu aj roztrhať a nič...

nikusa22118
20. apr 2016

@majka2211993 ano mas svätú pravdu..je to veľakrát nespravodlivé ze taká ktora dieta nechce otehotnie aj 5krat po sebe a ide na potrat..a take ktore veľmi chcu nemozu..kolko sa uz snazite? Ty sa hlavne musis ukludnit urob si dnes medovkovy cajik pekny vecer s muzom alebo priatelom a uvidis ze bude lepsje..buduci mesiac to bude na 100%😉

menna78
20. apr 2016

@majka2211993 ja placem preto tiez.mam susedu co vobec nema zaujem ma uz 3 deti.chlasce hula travu doma bordel a stava to ani nehovori. A prave som sa dozvedela ze cakam dieta .A my sa snazime berieme obaja folic acid 400 uz vyse 3 mesiacou .je to nespravodlive

patkaamirko
20. apr 2016

@menna78 aj ja beriem folic acid 400 ale už pre tehotné 😃😃😃

menna78
20. apr 2016

@patkaamirko ja so bola v January u doktorky na vysetrenia kvoli tomu ze chceme babo a vsetko bolo uplne v poriadku a ta mi napisala ake mam brat tak som hned v learning kupila ono to je oboje

dadka36
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurinka239
20. apr 2016

Ahojte.. som 8 tyzdnov po porode,a 10 dni po skoncenej ms.. dnes som bola na kontrole,sliznica vysoko..co myslite? moze to byt tehotenstvom?

laurinka239
20. apr 2016

ahoj,a meska ti ms? skus test.. podla nazvu by som tipovala tehotenstvo 😃

nikusa22118
20. apr 2016

ak takú vec s tebou mal jednoznačne prebrat ja by som menila gynekologa..som to hladala v kadejakych slovnikoch a vyhodilo mi,, tehotna maternica,,a zrejme maternicove tehu takze este dnes si urob tehu test a uvidis..😊

dadka36
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laska07
20. apr 2016

daj nam potom vediet ako si s testom dopadla.Aj ti meska MS?

dadka36
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luta13
20. apr 2016

@pepka123 silno Ti drzim palceky a verim, ze Ta Tvoje pocity neklamu 😉...Boh s Tebou!...Daj potom vediet, ci hod fotecku testiku, som zvedava 🙂 Ja som mala pocity na tehotnost asi 1,5 tyzdna po ovulke a bola som tehu...Citila som, ze sa moje telo inak sprava, v brusku som mala akoby balonik a bola to zväcsujuca sa maternica 😉

patkaamirko
20. apr 2016

@luta13 takýto pocit mám aj ja.dole taký tlak ako keby mám V bruchu ťažkú loptu alebo čo. ..

luta13
20. apr 2016

@patkaamirko verim, ze budes tehu...drzim Ti palce...velmi 😉

patkaamirko
20. apr 2016

@luta13 dakukem ráno idem robiť test 10tkovy. .to budem ráno mať už len 3 dní do ms ...sem tam má boli pod bruškom ale myslím že to bude aj ms ...😢😢😢

luta13
20. apr 2016

@patkaamirko testni rano a budes mudrejsia...daj vediet potom...Dobru noc a netrap sa uz myslienkami...Co ma prist, pride 😉

nessie_18
21. apr 2016

@nikusa22118 ahoj tak robila som si dnes ráno a aj včera poobede testíky a vyšli negatívne 😔 skúsim test zopakovať až pred MS a uvidím ako dopadnem...

nikusa22118
21. apr 2016

@nessie_18 ahoj..ale nieee vsak si mala peknu čiarocku a robila si si 10ku??

nessie_18
21. apr 2016

Ano 10tku a vyšli mi obe negatívne 😔 tá kontrolná čiarka bola silná a tá ktorá má ukázať tehotenstvo vôbec ani ducha som nemala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre