Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzannaaa
25. feb 2015

Zdencaaaa

zuzannaaa
25. feb 2015

Zdencaaaa pisla som ti stranu dopredu

macka2711
25. feb 2015

ahojte, idem si po radu, nechcem sa predčasne tešiť, lebo od piatku som na pn-ke kvôli chrípke, doktor mi nenasadil lieky, iba také, ktoré by som mohla brať aj v prípade, že by som bola tehotná.kedže sa intenzívne snažíme, beriem duphaston, už druhý cyklus, lebo mám krátke cykly. a teraz som si urobil test. dnes mam 25 DC. môj cyklus sa pohybuje normálne 22-24 dní. myslíte, že by som mohla byť tehotná?

sunny15
25. feb 2015

@lili225 no tvoj lekar je riadny hlupak,aj titul by som mu vzala...jednoznacne si tehotna...mas nadherne testy....neries ktora ciarka je silnejsia ja som mala niekedy vecernu silnejsiu nez rannu-hcg sa dviha az kazdy druhy den...a pruzok je len pruzok na jednom teste mas kolajnice na inom druhu zas len ducha....takze tak....a zmen lekara....mala si sa dozadovat hcg testu z krvi-aj ked ako samoplatca...vyjde ta to na 5eur zhruba...a robil ti usg?nevidel plod?aky ti robil usg cez brucho ci vaginalny...cez vaginalny je najlepsie vidiet...ak by nevidel plod a ty mas poz.testy a meskanie mrchy hned sa robi krv vysetrenie...lebo moze ist aj o mimomaternicovu graviditu....nechcem ta strasit...len to nie je sranda....a hor.poruchy pozitivitu testu nerobia...a niektore nadory?to je zriedkaveeee zeby boli zachytene pomocou teh.tetu....to by uz bolo v pokrocilom stadiu...a to by lekar zbadal...

sunny15
25. feb 2015

@macka2711 jednoznacne si tehotna 😉

zuzannaaa
25. feb 2015

Macka 2721gratulujem budes mamina 🙂

macka2711
25. feb 2015

@zuzannaaa sunny15 dakujem kočky za vašu rreakciu, zatial sa budem tiško tešiť, nemozem tomu uverit, hadam to nie je sen a tento krat sa to podari až k vytúženému bábätku..... 🙂

zuzannaaa
25. feb 2015

Macka2721. Ako dlho sa snazite?

zuzannaaa
25. feb 2015

Macka2711ako dlho sa snazite?

lavinis
25. feb 2015

@macka2711 to je snad viditelne celkom dost 🙂

macka2711
25. feb 2015

@zuzannaaa od posledneho neuspechu to uz budu skoro dva roky, preto mam malu dušičku...

zdencaaaa
25. feb 2015

@sunny15
@zuzannaaa
Povedala ze je tam nadej 🙂 ja som vedela ze este nic nebude vidiet, zevraj ju ale prekvapila moja sliznica maternice ze je len 10 mm a zeby mala byt vascia, tak som teraz v rozpakoch

zdencaaaa
25. feb 2015

@zuzannaaa v hlienoch sa ja nevyznam veru, ja som ovulaciu zacala sledovat ovulacnymi testami, tento mesiac aj meranim BT. Najlepsie je ze sme s priatelom sexovali par dni pred ovulaciou a ked prislo na ten den uz sme nevladali 🙂 skusali sme skoro kazdy den, 4 dni pred ovu, v den ovu nie a dva dni po ovu, no nakoniec mi fertility vyratalo ovulaciu az po nasom tuleni, takze vobec netusim kedy sa to podarilo

lavinis
25. feb 2015

@zdencaaaa neboj. Keby sme boli vsetci podla tabuliek tak sa nerodia takmer ziadne babatka🙂 Drzim palce aby babatko Uz nabuduce vykuklo.

zdencaaaa
25. feb 2015

@lavinis ja mam zlatu doktorku, ona taketo veci vie povedat nezne, zensky....za dva tyzdne mam prist znova, ale ja verim ze je vsetko tak ako ma byt, ze je vsetko v poriadku

lili225
25. feb 2015

@sunny15 vidíš to...mňa to vtedy vôbec nenapadlo, neviem prečo, asi z toho stresu, že mi mal aj krv zobrať...hej sono mi robil vnútorné a vyjadril sa tak, že hormonálna porucha...a človek sa nad všetkým riadne zamýšľa až keď je doma...toho doktora mám celý život a práveže doteraz som bola s ním len spokojná, zažil obe moje tehu, vždy čo mi povedal bola pravda...ale toto ma nejak dostalo a odradilo od neho...neviem či mal zlý deň no myslím, že som sa zaslúžila viacej poroznosti...a ver, že napadlo aj mňa, že to môže byť mimomaternicove...jasné, že stále si robím testy a sledujem čiarku, ako keby mi mala ona oznámiť čo sa vlastne deje...mám aj pobolievanie v podbrušku no už slabšie ak predtým...a ms mi už mešká 12 dní...kontrola až v podnelok, no vydržať to je ťažké

csillag02
25. feb 2015

Baby možem byť tehotná?

zdencaaaa
25. feb 2015

@csillag02 nieco tam je 🙂

csillag02
25. feb 2015

Na foto to nieje ešte tak dobre vidieť,ale nieje to ešte taká silná čiarka ešte asi musim počkať

zdencaaaa
25. feb 2015

@csillag02 na foto to nikdy nie je take ako na zivo

Skus o dva dni, to uz bude ciarka krajsia

csillag02
25. feb 2015

@zdencaaaa Takže je to tam?

barborka486
25. feb 2015

Ahojte baby. Chcem sa vás opýtať ... Už týždeň mám výtoky, ako hlieny, alebo ako to nazvať. Dosť to zapácha ... Menzes mám dostať o 5 dní. Ale už týždeň ma nenormálne bolia prsia, podbruško (mám akoby až kŕče), nechutí mi fajčiť a jem viac, ako obvikle, som náladovejšia a viac "precitlivená"-reagujem tak "stroho" ... Myslíte si, že by som mohla byť "v tom"??
Ďakujem za rady

zdencaaaa
25. feb 2015

@csillag02 ja tam nieco vidim,slabulinko ale tien je, skus o dva dni test

csillag02
25. feb 2015

včera bol slabší a dnes to je lepšie vidieť tak ešte počkám

zdencaaaa
25. feb 2015

@csillag02 no vidis, si na dobrej ceste, ms ti uz meska?

danica_planica
25. feb 2015

Ahojte baby 🙂 ... bola som na gynde 9.2 všetko bolo fajn . Predpísala mi gynekologička antikoncepciu. S priateľom sme mali 15.2 pohlavný styk ale bál sa že mu niečo ušlo tak som ne druhý deň zjedla tabletku PO. Nechcela som to dáko jesť .. vedela so že nemám plodné dni a mám týždeň do menštruácie. V pondelok mi mala prísť menštruácia ale mešká mi to . Robila som si aj test pre istotu že čo ak by náhodou. Vyšiel negatívne. Od soboty ma bolia prsia . Myslíte si že i môžu meškať kvôli tej tabletke ?

lavinis
25. feb 2015

@barborka486 nikto z nás nie je jasnovidec, sprav si test a uvidíš 😉

lavinis
25. feb 2015

@csillag02 vyzerá to ako slabá tehu čiarka, skús o pár dní 🙂

terus00
25. feb 2015

@danica_planica ano, je dost pravdepodobne, ze tabletka ti rozhadze cyklus. Ma sa uzivat len vo VELMI nevyhnutnych pripadoch.

danica_planica
25. feb 2015

@terus00 no môj vtedy ešte priateľ bol taký na nervy že čo ak .. tak sme si všetko naštudovali a zjedla som . Ale nečakala som že mi budú meškať .. a niektoré baby písali že mali mendzes normálne .. alebo po užití tabletky špinili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre