Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

veronikakajka
26. jan 2016

Ahojte chcem sa opytat 2 tyzdne dozadu sme to dali naplno a teraz 3 dni pred mam zvlastny pocit. Dnes som zazrela na papieri bledy hnedy vytok nebol to hlienovy ale take zrazene vlasocnice vbledom hliene.co to je.dakujem za odpoved

slnieckomyska
27. jan 2016

@ajjka24 gratulujem

tigrislu
27. jan 2016

@slnieckomyska niekde neskor si mi pisala, ze taky pocit zimy si mavala aj ty.. citila si aj bolest prs? az taku palivu bolest? lebo neviem ci sa mam bat alebo je to ok .. dakujem

slnieckomyska
27. jan 2016

@tigrislu Mňa pred mrchou bolievali iba trošku bradavky.no keď som zostala tehu boleli má celé prsia a vážili snáď 5kg 😀 taký som mala pocit.Ten pocit zimy ano aj jemne chrípka cezomna presla

tigrislu
27. jan 2016

@slnieckomyska lebo ja uz druhy den pocitujem take palenie na prsiach ...uvidime za dva dni ci ms dojde alebo nie ..ale dakujem za odpoved 🙂

slnieckomyska
27. jan 2016

@tigrislu Mne testik ukázal dosť neskoro len ducha

slnieckomyska
27. jan 2016

@tigrislu budem držať palčeky

tigrislu
27. jan 2016

@slnieckomyska dakujem ja osm to myslela tak, ci dojde alebo nie 🙂 uvidime 🙂

slnieckomyska
27. jan 2016

@tigrislu Pošlem Ti nejakých bacilkov? 😀

tigrislu
27. jan 2016

@slnieckomyska si zlata 🙂 ..:D to uz asi aj tak nepomoze :D ale dakujem 🙂 mozno by to pomohlo ked tak skor ukazat :D

slnieckomyska
27. jan 2016

@tigrislu neboj ja keď som ten prvý testik ocikala najprv neukázalo nič až keď začal schnut.Tak som ho vyotacala fotila na svetlo dávala a nakoniec tadaaaaa slabuuuuucka ciarocka.Ale.za dva dni keď som si spravila už to bolo jasné bola viditeľne silnejšia

tigrislu
27. jan 2016

@slnieckomyska a kedy si si robila ten test ze ti to takto ukazalo?

slnieckomyska
27. jan 2016

@tigrislu až v treťom týždni po ovulke myslím

martinka_1202
27. jan 2016

Ahojte bambuľky .. MS mi mešká 7 dní, ktorú mám inak presnú ako hodinky .. trošku ma bolí podbruško ako pri MS, ale sú to len tupé bolesti, občas ma trošku bolia prsia A nechutia mi cigarety ... tehotenský test mi vyšiel negatívny , robila som ho včera .. V pondelok idem K lekárke, ale nemôžem sa dočkať .. viete mi poradiť ?

lulinka33
27. jan 2016

@martinka_1202ahoj, sú to príznaky tehotenstva, je možné že si otehotnela neskôr, preto Ti nevyšiel test. Držím palce, aby si bola tehotná! Aký test si si robila?

simonka134
27. jan 2016

Ahojte poprosim si o radu uz 5 dni mi meska ms mam strasne krce ako ked mi ma prist ms ale stale nic a strasne aj krize ma bolia ale test zatial negativny dakujem

simonka134
27. jan 2016

Myslite ze mozem byt tehotna ?

lavinis
27. jan 2016

@simonka134 no ked ti to uz 5 dni meska, test by ti mal ukazat, ak mas krce, treba zbehnut k doktorovi, tu ti nikto nepovie, ci si tehotna, alebo nie...ako to mame ako vediet?

martinka_1202
27. jan 2016

Lulinka33, bola by som šťastná .. Raz som potratila A rok sa nám nedarilo .. robila som si mamatest 🙂 ale nechcem sa predčasne tešiť aby som nebola sklamaná

lulinka33
27. jan 2016

@martinka_1202 veď uvidíš a urob si test radšej z ranného moču, ja som tiež otehotnela na konci cyklu, nechápem doteraz ako termín pôrodu som mala posunutý o 2 týždne. A tiež mi najskôr nevyšiel test.

kamcatka30
27. jan 2016

@lucosa ja ked som zistila, ze som tehotna, tak uz bolo maleho vidiet aj na sone, test som si robila len tak, vobec mi nemeskali. Manzel mi ho kazal spravit, lebo som sa mu zdala ina :D a mal pravdu, uz vecer o 20 mi test ukazal II 🙂 a potom to bolo potvrdene aj USG a krvnymi testami.....

martinka_1202
27. jan 2016

lulinka33 robila som aj poobede aj ráno A bol negatívny .. urobím si koncom týždňa ďalší , ak MS nepríde

veronikakajka
27. jan 2016

Ahojte baby poradte mi uz dva dni mam bolesti v krizoch a dnes mam bledo hnedy vytok ale iba raz som ho zbadala.co to je....a picha ma v podbrusku...asi mrcha ....

lulinka33
27. jan 2016

@veronikakajka Môže to byť aj mrcha a aj tehotenstvo, musíš počkať a uvidíš, či dostaneš, alebo nájdeš //, držím palce nech sú to tie //. 🙂

veronikakajka
27. jan 2016

Dakujem ved dam vediet.....

nika19918
27. jan 2016

Toto je negativny test?

eva2809
27. jan 2016

@nika19918 no to je nejake zvlastne🙂nemali by byt v oboch stvorcekoch + alebo - ??

nika19918
27. jan 2016

Vsak prave

eva2809
27. jan 2016

@nika19918 tak asi zly test :(

eva2809
27. jan 2016

@nika19918 ako keby sa nevedel rozhodnut🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre