Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

malepivo
23. dec 2015

@rebekkita predpokladam ze ako sa vravi z kvapky rozkose 😀 ktora ostala po predoslom styku ak bol ten styk tesne pred druhym kolom 😀

rebekkita
23. dec 2015

😀 Jedine 😀 Ako ja nemám slová,na niektoré otázky 😀

rebekkita
23. dec 2015

@malepivo 😀

martin22_2
24. dec 2015

Včera som nechcene spal s jednou kamaratkou no bez ochrany spravil som sa von ale po nejakom čase som znova začal ist do nej a na penise mi ostalo trochu semena ("kvapka", fakt minimum ) ako moc je pravdepodobne ze otehotnie ? Ďakujem za rady

kakatulik
24. dec 2015

@martin22_2 apodla toho aka dlha bola pauza a ci mala plodne obdobie.

martin22_2
24. dec 2015

@kakatulik pauza bola tak 2-3 minutky a obdobie neviem ... Skus popisat s plodnym aka je ta sanca a neplodnom obdobi

liuliu
24. dec 2015

@martin22_2 u mna s plodnym na 100 percent 😀 mozno uz budes cochvila otec 😀

martin22_2
24. dec 2015

@liuliu ona ma pocit že nic nebude a je si skoro ista .. Len ja sa bojim povedala ze raz to uz zazila ... Ja som to ale vytiahol a dal som dk nej uz len to neutrete a bojim sa že moze z toho hrozme sa bojim čo mam robit

liuliu
24. dec 2015

@martin22_2 ved nech si vypocita plodne dni na nete. Mas tam kopec online kalkulaciek. Tak mozne je vsetko, nebudem ti pisat ze nic nehrozi ked som dvakrat otehotnela ani neviem z coho 😀 ale tak pravdepodobne tehotna nieje to by bola uz fest nahoda, zas nemozu mat vsetci take stastie ako ja 😀

martin22_2
24. dec 2015

@liuliu ona je v klude ze si je ista že dostane krámy .. A nejaki si to začinam mysliet aj ja .. Aj som čital ze to zložity proces aj keby všetko ide do nej nie tak ešte že skoro nič ... Ale dakujem ti pekne

kakatulik
24. dec 2015

@martin22_2 to je uuuplne jednoduche. V plodnom sanca vellka, v neplodnom mala az ziadna.

martin22_2
24. dec 2015

@kakatulik aj z takeho minima je velka ?

kakatulik
24. dec 2015

@martin22_2 ono niekedy staci aj minimum a iba jedna sikovna spermia.

martin22_2
24. dec 2015

@kakatulik ja mam kdesi v kutiku pocit že nebude .. Možno si to len prajem ale ked to tak citi ona tak si myslim ze by to mohlo byt iste .. Ďakujem za rady a fakt dufam ze ta šanca je nulová :(

snazilka1983
24. dec 2015

@martin22_2 šanca je mala skoro ziadna. Nestresuj zbytočne. Aj keby mala plodné dní.

martin22_2
24. dec 2015

@snazilka1983 neplodne dni mala .. A ďakujem vam všetkym za upokojenie ma .. Som vám vďačny ... Štastne a vesele sviatky všetkym 🙂

mimcurik
24. dec 2015

@kakatulik u koho ako :D my sme sa s manzelom snazili o nasich drobcov cca 2 roky dokopy a nevyslo v plodnych ...iba v neplodnych :DD

kakatulik
24. dec 2015

@mimcurik no vidis,priroda je mocna carodejka.😀

martin22_2
24. dec 2015

@kakatulik tak ale moc pravdepodobné to asi neni nie ? .. stále mám strach ale viacej si už začínam myslieť že je to v pohode
🙂

snazilka1983
24. dec 2015

@martin22_2 aj tebe šťastné a veselé. Keď neplodné tal šanca nulová.

martin22_2
24. dec 2015

@snazilka1983 ďakujem

kakatulik
24. dec 2015

@martin22_2 uz sa ukludni a uzivaj si Vianoce.😀

martin22_2
24. dec 2015

@kakatulik tak ono to nejde , stále na to myslím aj ked je skoro isté že tehotná neni , tá šanca tam zrejme stále je a ak náhodou bude , ma vystre ..

leerey
24. dec 2015

Ahojte mam otazku dna 9.11 som mala normalne menzes ktory trva 5 dni a je druhy den je dost silny potom dna 19.11 som mala pohl. Styk bez ochrany ale chlapec tvrdi ze si dal pozor niekolko dni na to som sa zobudila na bolest laveho vajecnika zlakla som sa ci nemohlo ist o uhniezdenie vajicka od vtedy mibbolo divne palili ma prsia strasne nevydrzala som podprdu vkuse som behala na wcko bola som teda na gynde ze vraj mam cystu pichli ni vyvolavacku sliznica maternice bola 5 mm kramy prisli ale boli kus ine vodavejsie ale prisli aj krv bola ale pomenej nasledovna kontorola sliznice maternice iba 2 mm a krv na hcg neg ale pretrvavaju mi bolesti tak som si robila ppcas menzesu test bol neg aj po menzese 2 dni na to bol neg aj krv na beta hcg bola menej ako 0,5 coze je vraj tiez neg .. Ale stale mi je blbo udieraju mi pachy do nosa, som unavena skoro, a budim sa na tlaky v bruchu v noci ale podla vypoctov by som mala byt bud v 5 tt alebo 6 tt myslite ze je tam mozsnot byt este tehotna? Lebo som z toho uz na prasky. J

lavinis
24. dec 2015

@leerey no všetko ukazuje, že ni si tehotná, takže v tom bude asi niečo iné. V 5. alebo 6. tyždni ti už musí ukázať aj test a o krvi ani nehovorím.

luta13
25. dec 2015

@vianocnydarcek7 krasny darcek veru...a gratulujem...su naozaj krasne //...uzivaj tehu...😉

luta13
25. dec 2015

@ninika29 gratulka...😉

leerey
25. dec 2015

@lavinis prosin ta este ked som 19.11 pohlavny styk a ovulaciu mozno 25 dajme tomu ako sa rata v kolkom tyzdni by som mohla teoreticky mohla byt?

lavinis
25. dec 2015

@leerey ráta sa to od dátumu poslednej menštruácie

kakatulik
25. dec 2015

@lavinis napis kedy ti zacal posledny cyklus a premernu dlzku trvania a ja ti to vypocitam na kalkulacke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre