Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
4. aug 2015

@sara34valentina ano cakam.. v nedelu zacinam 5. mesiac 🙂

sara34valentina
4. aug 2015

@steinarka uau blahozelam ♥ tak ma nakaz bacilkami tehu ♥

zuzanka3381
4. aug 2015

@sara34valentina Ja som tuším ani žiadne príznaky nemala 🙂. V decembri neprišla mrcha. Posledná koncom novembra, tak som myslela, že príde v januári, mne to vždy nejak skákalo. ani sme sa nesnažili, keďže v lete sme potratili. A v januári len tak som si spravila test, keďže sa ani v polovici januára menzes nedostavil. A hop bolo to tam. Štyri mesiace sú veľmi málo, ukľudni sa, nesleduj sa tak. Dostaneš sa tak na psychiatriu. Ja som sa tak trápila tri roky. Takže klíďo píďo, po milovaní vyložiť nohy hore a nemyslieť a nesústrediť sa stále na to isté. Ak to nepôjde dlhšie, tak potom sa začni tým zapodievať. Viem, že máš 34, no keď sa budete snažiť rok a nič, tak potom to treba riešiť. Budeme ti držať prsty 🙂

zuzanka3381
4. aug 2015

@steinarka To už ste v piatok mesiaci? Super, teším sa s tebou, všetko dobre. Inak pochádzam od Košíc - Medzev poznáš?

steinarka
4. aug 2015

@zuzanka3381 no veru, rychlo to ubieha 🙂 nedavno som nasla dve ciarky na teste a dnes uz mam v brusku velku slecnu 🙂 ja nie som z KE.. bydlisko mam tam uvedene len tak, nakolko tu nechcem zverejnovat svoje sukromne informacie 🙂

zuzanka3381
4. aug 2015

@steinarka No pekne a ja že krajanka 🙂

adulienka16
4. aug 2015

@lenadka ahoj ano dnes a nic 😞

lenadka
4. aug 2015

@adulienka16 🙄 škoda ☹ snažilkujete?

adulienka16
4. aug 2015

@lenadka ano uz dlhsiu dobu a nic

petrulkans
4. aug 2015

@sara34valentina ja som nepisala 13 dc..pisala som 13dpo...a bolo to 13 dni po ovulke,meriam si teplotu,presne viem kedy ju mam a navyse ju aj citim..ale bohuzial prisla ms

aber
4. aug 2015

@zuzanka3381 ďakujem veľmi pekne a za podporu

aber
4. aug 2015

@sara34valentina nereaguj na ňu

lemra123
4. aug 2015

Ake neraguj nanu 🙂 pytala som sa nieco hadam mozem dostat odpovet.ked sa ti nieco nepaci tak TY nereaguj a nečum na moj príspom co som sem napisala a odpovedaju mi ine zeny ktore mi mozno daju lesiu ako ty
Vopred dakujem 🙂 @aber

aber
4. aug 2015

Ak ti nevyhovuje to co ti zdravotná sestra povie, tak si stratený prípad, áno si tehotná lemra a gratulujem 🎊

sara34valentina
4. aug 2015

@aber na koho?

sara34valentina
4. aug 2015

@petrulkans ved ano tak som to aj pochopila ze 13dc po ovulke, a preto som ti napisala ze by boli kolajnice, lebo toto mala jedna tu na ze len ducha a spontanne potratila :( vela krat sa stava ze otehotnie telo ale vajicko nie je v tu dobu zdrave a potrati zena :( stalo sa aj mne to uz..... priroda rohoduje, drzim ti palce dalsi cyklus 🙂

lemra123
4. aug 2015

@aber vobec nic si mi nepovedala robis ai zomna prču cely cas ako aj teraz 🙂

nika1037
4. aug 2015

dobry den menstruaciu som mala 14.7.2015 vsetko bolo v poriadku a 25.7. som mala s priatelom nechranený styk pricom on si daval pozor takze vsetko skoncilo mimo, dnes 4.8. som si pri inej potrebe vsimla krv na papiery..akoby sa mi rozbiehala menstruacia, teraz je to uplne nevyrazne, myslite ze by som mohla byt tehotna?

zlazena
4. aug 2015

Ahojte. Chcela by som sa opytat ohladom mozneho tehotenstva. Som 38DC, bezne mavam okolo 32-35 dnove cykly, tak este nerobim paniku. Bola som uz 2x tehotna a mam velmi podobne priznaky (unava, bolesti v chrbte, naliate prsia). Ovulaciu si nesledujem, kedysi davno som si merala teplotu a sledovala hlien. Teraz ho mam taky husty, biely, tahavy. Neviem, ci nemozem mat len teraz ovulaciu, alebo by som mohla byt uz konecne "v tom" Nemate s tym niektora skusenosti? Dakujem 😉

steinarka
4. aug 2015

@nika1037 co si myslime my, to je šuma fuk.. predopkladam, ze niekde v okoli mas lekaren, v ktorej predavaju tehotenske testy.. pripadne drogeriu alebo tesco 😉

@zlazena meskanie menstruacie moze suvisiet s hocicim - posunuta ovulacia, tehotenstvo, pripadne cysta, alebo iny problem.. najlepsie ti povie tehotensky test..

aber
4. aug 2015

@lemra123 ja si robím steba prcu? To ty sama, poradila som ti ešte niekedy okolo 15. 7. Stále si opakovala to isté, a viacerý ti už vysvetľovali, každý má len jedny nervy, týždeň nepíšeš a potom sem napíšeš totálnu blbosť, že strčil do mna, boli sme vo vode a som tehotná, ale mám blanu.... Veď 10 ročné deti už vedia čo a ako? buď si so cťou preskočila 7 ročník alebo ja už neviem ty a Zuzka 256 si môžte podať ruky 👐

sara34valentina
4. aug 2015

@zlazena joj moja ked je ovulacia tak je hlien uplne ciry a tahavy a ked ma prist mrcha ide do tuhsia biela 😉

zlazena
4. aug 2015

@sara34valentina Dakujem za vysvetlenie. Takze sa radsej nebudem predcasne tesit.

petrulkans
4. aug 2015

@sara34valentina ano dakujem..i ked ja som pri druhom drobcovi mala podobneho ducha a to som bola uz 5tt+2..len sa mi menej hcg vylucovalo v moci

sara34valentina
4. aug 2015

@petrulkans aha tak potom je kazde tehu asi ine 😉 mne ukazalo ked som bola v 11dni silne kolajnice ale som o to prisla 🙄 kazdemu asi inac ukaze 🙂

sara34valentina
4. aug 2015

@zlazena kolky den si po ovulke? co tak testik?

zlazena
4. aug 2015

@sara34valentina Praveze neviem, ci som vobec mala ovulaciu. Mavam dlhsie cykly, v priemere 34dnove. Dnes som uz 38. den cyklu. Uz sa rok snazime a v strede cyklu to nevychadzalo. Na poslednej prehliadke u doktora mi v strede cyklu povedal, ze ovulaciu nevidi, ze kludne mohla byt aj 4. den cyklu. Tak sme skusali skor na zaciatku a ku koncu. Tesila som sa, ze to konecne mohlo vyjst. Ja normalne pred menzesom nemavam praveze hlien a mavam krce. Zatial som len pred tyzdnom citila pichnutie pri vajecniku a nic sa nedialo.

zlazena
4. aug 2015

@sara34valentina Testik som si robila vcera, ale som ho ocikala na opacnej strane, takze som ho rovno mohla vyhodit, lebo ani kontrolna ciarka sa nezjavila. Nemam v tom prax, teda uz som zabudla 😎 Zajtra chcem skusit dalsi, ale najprv si poriadne precitam navod. 😀

sara34valentina
4. aug 2015

@zlazena zlatik ja som mavala tiez 34-40dnove a ovulaciu na 24den !! potom som papala na detox spirulinu a od vtedy sa mi cyklus upravil na 29dnovy cize mam 12dnovu lfazu , ak si 38dc tak ovulaci abola len po 26dni !! ked dostanes mrchu vyratam ti to 🙂 lf faza je 12-14dnovu u kazdej zeny niet vynimky !! 😉

sara34valentina
4. aug 2015

@zlazena a co sa tyka testu ja ho neocikavam ja sa vycikam do kelimku a pekne namocim :-P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre