Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

terkazel
13. aug 2013

@lenka2688 na těhotenství je nejhorší že má skoro stejný příznaky jako MS. ☹ bojím se toho že stejně za 4 dny se dostaví. Držím palce aby jsi měla na testu //

lenka2688
13. aug 2013

@terkazel ked ti mam povedat pravdu, keby som tam mala //, tak absolutne tomu neuverim po tolkom sklamani :D Ale dakujem...no a s tymi priznakmi, prave mne nic nebyva pred menstruaciou, mozno ak kusok krce v bruchu, ale to je vsetko...

zuzuliak1981
13. aug 2013

ahojte, mne prisla mrcha v nedelu, podla planu na 29DC, lenze uz treti den len jemne spinim, a to zvyknem mat prve 2-3 dost silne krvacanie. Dufam, ze som v tom, aj ked vcera som to uz nevydrzala a urobila si 2 testy, jeden poobede a druhy vecer, oba negativne ☹

terkazel
13. aug 2013

@lenka2688 tak pak napiš jak ti to dopadlo. Je blbý když ty příznaky nejsou jasny. ☹

lenka2688
13. aug 2013

@zuzuliak1981 joj, ani nevies, ako velmi ti rozumiem... Je to hrozne, ked nas to tak zavádza... Cakas alebo mrchu, alebo tehu a nie ani ani... A skus test z ranneho mocu

lenka2688
13. aug 2013

@terkazel jasne, ze dam...aj ked si myslim, ze viem, ako to dopadne :(

lenka2688
13. aug 2013

@terkazel a aj ty daj vediet, ak by bolo nieco nove...ze co a ako si na tom! A tiez drzim palcekyyyyy

zuzuliak1981
13. aug 2013

vsetkym nam drzim palce, nech to predsa len tehu je 😉
ja sa chystam pockaj par dni a urobit test z ranneho mocu, tak uvidim
dajte potom vediet, ako ste dopadli

lenka2688
13. aug 2013

@zuzuliak1981 dobre, ja dam vediet. Manzel mi uz kupit tehu test, 3 ks v baleni....nooooo...tak mozeme testovat :D

zuzuliak1981
13. aug 2013

@lenka2688 a aky test pouzivas? ja som vcera narychlo nasla len pepino

lenka2688
13. aug 2013

@zuzuliak1981 tak väcsinou Mamatest, ale teraz mi kupil nejaky Gravitest, ci aky... Ale mala som uz aj Dr.Max. Aj pepino raz...ale neviem, pride mi taky šmejd...za 1,29 ci kolko stal... ALe zase, ked si tehu, tak ti ukaze kazdy. Mne na dovolenke ukazal Clearblue test, ze som, uplne krasna ciarka a nebola som....etse aj manzel pozeral, ze uplne pozitivny a nic z toho...

zuzulice
13. aug 2013

ahoj holky, taky se přidávám, za 3 dny čekám, teda nečekám 😀 a fakt už se můžu zbláznit 😖

lenka2688
13. aug 2013

@zuzulice prve babo?

zuzulice
13. aug 2013

@lenka2688 jo, ale ono se to seběhlo tak nějak najednou, že se najednou dostavily příznaky, o kterých jsem ani nevěděla, že by byly příznaky těhu, až pak jsem si o tom četla a sedělo by to, není to dlouho, co mě tahle myšlenka, že už bych chtěla dítě, chytla 😕 a převrhlo se to v to, že se nemůžu dočkat, až zjistím, jestli čekám, nebo nečekám, testy zatím neukazují nic 🙂

lenka2688
13. aug 2013

@zuzulice a ake mas priznaky?

zuzulice
13. aug 2013

@lenka2688 no ze začátku divné tlaky v podbřišku, píchání, tlaky, tahání, popotahování jakoby, ale taky zvláštní teplo. Taková tupá bolest v bedrech. Bylo to divný a skoro celý víkend jsem takhle prospala. Ty tlaky trvají, občas píchne... prsa jsem nepozorovala nejdřív nic, a teď už jsou větší - tak aspoň se mně samotné líbí, i kdyby nic 😀 chuť na čokoládu. Denně si musim něco čokoládovýho dát 😀 pálení žáhy (kdysi jsem mívala, ale vymýtila, je to tak půl roku, bylo to nemocí). Rozšířené zornice, to je to nejdivnější. Divný oči - asi jak se říká, že lesklý či skelný - tak nějak bych je i popsala. Vlasy se víc mastí, ale jsou matnější, trochu změnily barvu a nedají se upravit pořádně ani žehličkou, všude lítají, lupy 🙄 jsem ekzematik, pěkně se mi to zhoršilo a nepomáhá mi ani to osvědčené... znovu se to objevilo i na místech třeba na obličeji, kde jsem to měla jako malá 😒 nikdy jsem neměla nějaké PMS, necítila na sobě nijak ovulaci, tak co by to mohlo být, když ne tohle? 😖 nesoustředila jsem se na to, až když se to objevilo...

lenka2688
13. aug 2013

@zuzulice hmm...no, prajem ti aby to bolo tehu....veru...ale clovek nikdy nevie, mozu byt aj rozne vykyvy hormonalne alebo tak... Najhorsie je, ked sa clovek zacne sledovat, vtedy skoro kazdy priznak ma :D Ja som moc neriesila nic, akurat ked sa mi spustil ruzovy vytok...tak to som necakala, v zivote sa mi to nestalo, tak uvidime

zuzulice
13. aug 2013

@lenka2688 mně se tohle taky nikdy nestalo, taky uvidíme. Ty čekáš, teda nečekáš 😀 MS kdy?

zuzuliak1981
13. aug 2013

@lenka2688 to je pravda, ten pepino je asi taky smejd, ale k inemu som sa zial nedostala, tak zvazujem, ze najblizsie asi ten mamatest, ten je tu dost vychvaleny

lenka2688
13. aug 2013

@zuzuliak1981 mala som mat v piatok (9.8.) a zatial nic, okrem vcerajsieho vytoku

zuzuliak1981
13. aug 2013

tak to vyzera slubne, drzim palceky, ja uz beriem vyse mesiaca inofolic, tak cakam zazrak 😀

zuzulice
13. aug 2013

holky, tak držím palce 😉

lenka2688
13. aug 2013

@zuzuliak1981 a co je inofolic? Naco ho beries?

zuzuliak1981
13. aug 2013

@lenka2688 je to len vitamin na podporu otehotnenia, inozitol (skupina B) a kyselina listova, my sa snazime otehotniet uz takmer rok, tak mi ho lekarka odporucila, je tu na to cela tema: https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/inofolic-skusenosti/

lenka2688
13. aug 2013

@zuzuliak1981 uff...tak to ti teda prajem veeela statstia, vyzera to byt velmi slubne, ked tak pozeram na tie stranky, velmi dobre skusenosti s tym maju zeny: ked sa mi nebude darit, asi to spomeniem doktorovi..... Je to na predpis?

zuzuliak1981
13. aug 2013

@lenka2688 dakujem, hej, dost to chvalia, tak dufam, ze aj mne pomoze, je to volno predajny liek

lenka2688
13. aug 2013

@zuzuliak1981 volno predajny? A kolko to asi stoji? Ale musela si predtym s gynekologom sa o tom poradit, ci nie?

zuzuliak1981
13. aug 2013

@lenka2688 dozvedela som sa o nom od gynekologicky, najlacnejsi je v mojalekaren.sk za 12.76

lenka2688
13. aug 2013

@zuzuliak1981 hmm,,,no to je super, tak skusim potom aj ja, ak tento mesiac to moje spinenie nebolo implantacne..co dufam, ze bolo. Chcela by som co najprirodzenejsu cestou, bez vsetkeho pocat ... Snad sa podari

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre